gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Klawiatura do laptopa Sony

Klawiatura w laptopie to element, na którego działanie nie zwraca się specjalnie uwagi dopóki nie odmówi on posłuszeństwa. Klawiatury z czasem się wysługują w skutek codziennej intensywnej eksploatacji. Okazjonalna wymiana pozwala zachować sprzęt w lepszej sprawności oraz zyskać lepszy komfort z codziennego użytkowania. Sony to producent wysokiej jakości sprzętu, którego laptopy/notebooki coraz częściej trafiają w ręce nowocześnie zorientowanych odbiorców. Jednak mimo całego swojego zaawansowania laptopy od Sony niezniszczalnymi nie są. Klawiatura w laptopie to element, który najbardziej cierpi w skutek codziennej pracy. Gdy klawisze zaczną się zacinać lub głośno chodzić warto zastanowić się czy nie przyszedł czas na wymianę klawiatury. Proces wymiany sam w sobie nie jest skomplikowany i nie zajmie dużo czasu. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór klawiatur Sony marki Green Cell, które są kompatybilne z różnymi dostępnymi na rynku modelami. Klawiatury Sony od Green Cell to idealne odwzorowanie oryginału oraz dopasowanie do technicznych potrzeb sprzętu. W efekcie wymiany laptop/notebook szybko odzyskuje swoją funkcjonalność oraz zapewnia cichsze i wygodniejsze pisanie.
Podświetlenie
77,95 zł
61,95 zł
Na stanie
68,95 zł
54,95 zł
Na stanie
93,95 zł
74,95 zł
Na stanie
56,95 zł
44,95 zł
Na stanie
62,95 zł
49,95 zł
Na stanie
56,95 zł
44,95 zł
Na stanie
62,95 zł
49,95 zł
Na stanie
49,95 zł
39,95 zł
Na stanie
81,95 zł
64,95 zł
Na stanie
1 - 9 z 9 produktów

Różnica, którą się odczuje

Klawiatura w laptopie jest jak para pasujących rękawiczek - człowiek się przyzwyczaja. Po pewnym czasie użytkownik jest przyzwyczajony do rozstawu klawiszy i jest w stanie operować sprzętem szybciej i wygodniej. Gdy używa się innego laptopa na początku pojawia się problem - nie trafia się w te klawisze co powinno, a komfort z obsługi jest mniejszy. 

Wymiana klawiatury w laptopie Sony

jest opcją, która pozwala zachować komfort oraz nie rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń. Kupno klawiatury to bardziej ekonomiczne wyjście niż zakupienie całego nowego laptopa/notebooka. Tą drogą chcą zazwyczaj podążać użytkownicy, którzy myślą, że niechcący wyeliminowali sprzęt z całkowitego użytku. W rezultacie, w panice zakłada się, że sprzęt nie będzie już zdatnym do użytku, a w głowie zaczyna się mnożyć i kalkulować różne opcje. Wymiana klawiatury zazwyczaj wystarczy, a jest to ułamek kosztów jakie trzeba by ponieść kupując nowy sprzęt.

Szeroki wachlarz opcji

W ofercie Świata Baterii znajdziecie wiele opcji od Green Cell, które szybko dopasują się do różnorodnych modeli laptopów/notebooków Sony. Nasza ciągle poszerzana oferta pozwala nam wpisać się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu jak i użytkowników, zapewniając im najwyższą jakość produktów. Klawiatury Sony od Green Cell to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, z pewnością szybko znajdziecie coś dla siebie.