Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Klawiatura do laptopa Sony

W ofercie Świata Baterii znajdziecie wiele opcji od Green Cell, które szybko dopasują się do różnorodnych modeli laptopów/notebooków Sony. Nasza ciągle poszerzana oferta pozwala nam wpisać się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu jak i użytkowników, zapewniając im najwyższą jakość produktów. Klawiatury Sony od Green Cell to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, z pewnością szybko znajdziecie coś dla siebie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
Klawiatura do Sony Vaio serii VPC-EB1
star star star star star
(1)
Klawiatura do laptopa Sony serii SVF15
Klawiatura do Laptopa Sony Vaio SVP13
Klawiatura do Laptopa Sony Vaio SVE14 Biała
Klawiatura do Laptopa Sony Vaio SVE14 Czarna
Klawiatura do Laptopa Sony Vaio SVE14 Srebrna
1 - 9 z 9 produktów
Klawiatura w laptopie to element, na którego działanie nie zwraca się specjalnie uwagi dopóki nie odmówi on posłuszeństwa. Klawiatury z czasem się wysługują w skutek codziennej intensywnej eksploatacji. Okazjonalna wymiana pozwala zachować sprzęt w lepszej sprawności oraz zyskać lepszy komfort z codziennego użytkowania. Sony to producent wysokiej jakości sprzętu, którego laptopy/notebooki coraz częściej trafiają w ręce nowocześnie zorientowanych odbiorców. Jednak mimo całego swojego zaawansowania laptopy od Sony niezniszczalnymi nie są. Klawiatura w laptopie to element, który najbardziej cierpi w skutek codziennej pracy. Gdy klawisze zaczną się zacinać lub głośno chodzić warto zastanowić się czy nie przyszedł czas na wymianę klawiatury. Proces wymiany sam w sobie nie jest skomplikowany i nie zajmie dużo czasu. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór klawiatur Sony marki Green Cell, które są kompatybilne z różnymi dostępnymi na rynku modelami. Klawiatury Sony od Green Cell to idealne odwzorowanie oryginału oraz dopasowanie do technicznych potrzeb sprzętu. W efekcie wymiany laptop/notebook szybko odzyskuje swoją funkcjonalność oraz zapewnia cichsze i wygodniejsze pisanie.

Różnica, którą się odczuje

Klawiatura w laptopie jest jak para pasujących rękawiczek - człowiek się przyzwyczaja. Po pewnym czasie użytkownik jest przyzwyczajony do rozstawu klawiszy i jest w stanie operować sprzętem szybciej i wygodniej. Gdy używa się innego laptopa na początku pojawia się problem - nie trafia się w te klawisze co powinno, a komfort z obsługi jest mniejszy. 

Wymiana klawiatury w laptopie Sony

jest opcją, która pozwala zachować komfort oraz nie rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń. Kupno klawiatury to bardziej ekonomiczne wyjście niż zakupienie całego nowego laptopa/notebooka. Tą drogą chcą zazwyczaj podążać użytkownicy, którzy myślą, że niechcący wyeliminowali sprzęt z całkowitego użytku. W rezultacie, w panice zakłada się, że sprzęt nie będzie już zdatnym do użytku, a w głowie zaczyna się mnożyć i kalkulować różne opcje. Wymiana klawiatury zazwyczaj wystarczy, a jest to ułamek kosztów jakie trzeba by ponieść kupując nowy sprzęt.