Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa Sony

W ofercie Świata Baterii znajdziecie wiele opcji od Green Cell, które szybko dopasują się do różnorodnych modeli laptopów/notebooków Sony. Nasza ciągle poszerzana oferta pozwala nam wpisać się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu jak i użytkowników, zapewniając im najwyższą jakość produktów. Klawiatury Sony od Green Cell to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, z pewnością szybko znajdziecie coś dla siebie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 1 z 1 produktu
Klawiatura w laptopie to element, na którego działanie nie zwraca się specjalnie uwagi dopóki nie odmówi on posłuszeństwa. Klawiatury z czasem się wysługują w skutek codziennej intensywnej eksploatacji. Okazjonalna wymiana pozwala zachować sprzęt w lepszej sprawności oraz zyskać lepszy komfort z codziennego użytkowania. Sony to producent wysokiej jakości sprzętu, którego laptopy/notebooki coraz częściej trafiają w ręce nowocześnie zorientowanych odbiorców. Jednak mimo całego swojego zaawansowania laptopy od Sony niezniszczalnymi nie są. Klawiatura w laptopie to element, który najbardziej cierpi w skutek codziennej pracy. Gdy klawisze zaczną się zacinać lub głośno chodzić warto zastanowić się czy nie przyszedł czas na wymianę klawiatury. Proces wymiany sam w sobie nie jest skomplikowany i nie zajmie dużo czasu. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór klawiatur Sony marki Green Cell, które są kompatybilne z różnymi dostępnymi na rynku modelami. Klawiatury Sony od Green Cell to idealne odwzorowanie oryginału oraz dopasowanie do technicznych potrzeb sprzętu. W efekcie wymiany laptop/notebook szybko odzyskuje swoją funkcjonalność oraz zapewnia cichsze i wygodniejsze pisanie.

Różnica, którą się odczuje

Klawiatura w laptopie jest jak para pasujących rękawiczek - człowiek się przyzwyczaja. Po pewnym czasie użytkownik jest przyzwyczajony do rozstawu klawiszy i jest w stanie operować sprzętem szybciej i wygodniej. Gdy używa się innego laptopa na początku pojawia się problem - nie trafia się w te klawisze co powinno, a komfort z obsługi jest mniejszy. 

Wymiana klawiatury w laptopie Sony

jest opcją, która pozwala zachować komfort oraz nie rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń. Kupno klawiatury to bardziej ekonomiczne wyjście niż zakupienie całego nowego laptopa/notebooka. Tą drogą chcą zazwyczaj podążać użytkownicy, którzy myślą, że niechcący wyeliminowali sprzęt z całkowitego użytku. W rezultacie, w panice zakłada się, że sprzęt nie będzie już zdatnym do użytku, a w głowie zaczyna się mnożyć i kalkulować różne opcje. Wymiana klawiatury zazwyczaj wystarczy, a jest to ułamek kosztów jakie trzeba by ponieść kupując nowy sprzęt.