Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do MacBooka

Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na klawiatury Apple. Szybko znajdziecie w nich wariant idealnie dopasowany do technologicznych potrzeb sprzętu oraz posiadanego budżetu. Zamienniki od Green Cell to wielowymiarowa inwestycja, która zwraca się na wielu poziomach zapewniając ponownie komfort oraz ciche użytkowanie (pisanie).
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 2 z 2 produktów

Trafiony zamiennik do MacBooka

Klawiatura to element, który bezwzględnie na markę laptopa jest w stanie szybko się zużyć lub ulec uszkodzeniu. Klawiatura do MacBooka to również okazjonalna konieczność. Mimo całego swojego zaawansowania sprzętu od Apple niezniszczalnymi nie są. Klawiaturę bardzo łatwo uszkodzić - wstrzelić się w szeroki wachlarz zagrożeń, które mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonalność oraz komfort z użytkowania sprzętu jest łatwiejsze niż by się chciało. Klawiatura jest trwałym elementem, jednak nie jest powiedziane, że ta sama musi służyć przez długie lata w jednym laptopie. Często zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, które wymagają 

zmienienia klawiatury Apple

. Samodzielna wymiana nie jest kłopotliwa. Można sobie w efekcie oszczędzić potrzeby angażowania serwisu i załatwić wszystko samemu w kilka minut. Kupno klawiatury to również oszczędność. Często w panice po zepsuciu się tego elementu myśli się nad kupieniem nowego sprzętu - co przeważnie nie jest konieczne. Warto wziąć głęboki oddech i przejrzeć modele naszych klawiatur do MacBooków marki Green Cell. Świat Baterii zapewnia szeroki wybór różnorodnych klawiatur do Apple marki Green Cell, które szybko przystawią laptop do ponownego funkcjonalnego pionu.

Jakość, która trwa

Nasze klawiatury dedykowane do urządzeń Apple charakteryzują się solidnością, wysoką jakością wykonania, niską awaryjnością oraz korzystną ceną. Będą one wydajnie opierać się próbie czasu oraz działaniu różnorodnych szkodliwych czynników. W efekcie kupno klawiatury do MacBooka Green Cell będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Apple to jakość, do której użytkownicy na całym świecie zostali przyzwyczajeni. Dlatego, gdy jakiś element, jak klawiatura zaczyna niedomagać to jest to istny szok dla użytkownika, który w pierwszym zrywie chce od razu zmieniać sprzęt. Klawiatury Apple niszczą się rzadko, jednak potrafią zdarzyć się sytuacje, których przewidzieć nie można.