Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa HP

Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na klawiatury do laptopów HP marki Green Cell. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie szybko znajdziecie wariant dopasowany do technologicznych potrzeb posiadanego sprzętu oraz swoich możliwości budżetowych. Zamienniki nie wytracają na jakości użytkowania względem oryginalnych części. Klawiatury od Green Cell będą wielowymiarową inwestycją, która zwróci się na wielu poziomach, zapewniając ponownie komfort oraz ciche użytkowanie (pisanie). 
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 3 z 3 produktów

Klawiatura w laptopie to element, który wbrew pozorom się zużywa. Gdy zaczyna odczuwać się mniejszy komfort podczas obsługi sprzętu, a każde kliknięcie słychać jak strzelający kapiszon, to warto bardziej zastanowić się nad wymianą klawiatury na nową. Nie ma tu konieczności kupowania całego nowego sprzętu - a do tej opcji zazwyczaj w panice użytkownicy się przymierzają. Na klawiaturę w laptopie/notebooku zwraca się zazwyczaj uwagę, gdy zacznie bardziej niedomagać. Wtedy w głowie zaczyna się roić od przeróżnych obliczeń kosztów, które będzie trzeba ponieść, by doprowadzić sprzęt do stanu używalności lub kupić nowy dla utrzymania tempa pracy. Nie zawsze jest to konieczne. Zalanie przeważnie odbija się najgorzej na klawiaturze, która zaczyna się kleić do podstawy sprawiając, że całość gorzej działa, a swobodne pisanie staje się praktycznie niemożliwe. Rozwiązaniem jest kupno i wymienienie samej klawiatury. Klawiatura do laptopa HP nie jest drogim wydatkiem - stanowi on ułamek kosztów, jakie trzeba by ponieść na całościowy sprzęt. W ofercie naszego sklepu Świat Baterii znajdziecie dopasowane zamienniki marki Green Cell do laptopów HP, które szybko pomogą odzyskać pełną funkcjonalność posiadanego sprzętu, jak i odświeżą go wizualnie.

Dopasowana klawiatura HP

Wymiana klawiatury to często konieczność, w końcu jest ona używana codziennie z dużą częstotliwością. Oryginalne części często trzeba sprowadzać z zagranicy lub udawać się do autoryzowanych serwisów, gdzie pozostawiony sprzęt potrafi leżeć i tygodnie czekając na serwisanta. To wszystko potęguje koszty, a bez sprawnego laptopa trudno jest funkcjonować w zinformatyzowanej rzeczywistości. Nasze klawiatury Green Cell są idealnym odwzorowaniem oryginałów, w efekcie szybko dopasowują się do technicznych potrzeb sprzętu oraz możliwości budżetowych użytkownika. Zamienna klawiatura do laptopa HP marki Green Cell to inwestycja, która szybko się zwróci, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Wysokiej jakości zamiennik do laptopa HP

Klawiatury do HP od Green Cell charakteryzują się dużą wydajnością, idealnym dopasowaniem oraz wysoką jakością wykonania. Jest to połączenie, którego poszukują nowocześnie zorientowani konsumenci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną i cały czas poszerzaną ofertą.