Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do notebooka/laptopa Dell

Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na klawiatury do laptopów Dell. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie pośród nich wariant dopasowany do potrzeb posiadanego sprzętu. Zamienniki Green Cell to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe korzyści, umożliwiając odzyskanie wysokiego poziomu komfortu podczas codziennego użytkowania sprzętu. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, by nasza oferta była cały czas aktualizowana i jeszcze lepiej wpisywała się w potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów. Na wszystkie klawiatury do notebooków/laptopów Dell udzielamy 24 - miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że znajdziecie w niej coś dla siebie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 2 z 2 produktów

Klawiatury pasujące do Dell

Klawiatura wbrew pozorom nie jest elementem niezniszczalnym, na który nie należy zwracać szczególnej uwagi. W momencie awarii sprzęt staje się mało funkcjonalny i trzeba na szybko szukać rozwiązań zastępczych. Gdy klawiatura w laptopie lub notebooku zaczyna niedomagać to czas najwyższy rozważyć jej wymianę. Dell to często wybierana marka sprzętów mobilnych, która doskonale wpasowuje się w technologiczne potrzeby nowoczesnych klientów. Mimo wszystko nawet sprzęt taki jak Dell nie jest w stanie oprzeć się próbie czasu oraz nieprzewidzianym wypadkom. Są one czymś, co szybko może wyeliminować cały sprzęt z obiegu. Często po zalaniu człowiek zamiera i podświadomie zaczyna liczyć przyszłe koszty związane z zakupem nowego sprzętu. Nie zawsze jest to konieczne. Często wymiana klawiatury wystarczy, by powrócił on do pełnej funkcjonalności. W ofercie sklepu Świat Baterii znajdziecie szeroki wybór klawiatur do notebooka/laptopa Dell marki Green Cell. Są to idealnie dopasowane zamienniki, które szybko dopełnią technicznych potrzeb sprzętu zapewniając na powrót funkcjonalne oraz komfortowe użytkowanie sprzętu.

Rozpoznawalna i odczuwalna jakość

Nasze klawiatury dedykowane do urządzeń marki Dell charakteryzują się wysoką jakością wykonania, solidnością oraz korzystną ceną. Szybko wpasowują się one w indywidualne potrzeby oraz posiadany budżet. W efekcie klawiatury do notebooka/laptopa Dell marki Green Cell są inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Nowe klawiatury marki Green Cell wytrzymają intensywną eksploatację przez długi czas oraz będą skutecznie opierać się działaniu szkodliwych czynników. Drobne uszkodzenie laptopa nie musi wcale oznaczać kresu działania sprzętu. Zamiennik od Green Cell do laptopów to również rozwiązanie kosmetyczne, które pozwala na tchnięcie nowego wizualnego życia w wysłużony już sprzęt. Czasem zmiana jednego prostego elementu przynosi więcej korzyści i jest znacznie ekonomiczniejsza niż silenie się i przekonywanie samego siebie do kupienia nowego sprzętu (chociaż stary jest jeszcze sprawny).