Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa Asus

Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki zakres zamienników marki Green Cell do różnych modeli laptopów/notebooków marki Asus. W naszej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie klawiaturę dopasowaną do technologicznych potrzeb sprzętu oraz posiadanego budżetu. Zamienniki od Green Cell to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe korzyści, Na wszystkie klawiatury do laptopów/notebooków Green Cell udzielamy 24 - miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że znajdziecie w niej coś dla siebie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 6 z 6 produktów

Dopasowany zamiennik do Asusa

Klawiatura w laptopie/notebooku to element najbardziej narażony na uszkodzenia i szybką eksploatację. Wydawać by się mogło, że przez klikanie w klawisze wiele złego się nie zrobi. Sprzęt jednak jest wykorzystywany codziennie z coraz większą intensywnością, co szybko jest w stanie odbić się na jego funkcjonalności. Dodatkowo zdarzają się sytuacje nagłe, których przewidzieć nie można. Drobny wypadek jest w stanie wyeliminować ją szybko z obiegu. Często po takim wypadku w przypływie paniki chce się kupować od razu nowy sprzęt. Nie zawsze jest to konieczne. Czasem wymiana klawiatury do laptopa/notebooka Asus wystarczy by sprzęt na powrót odzyskał pełną sprawność. Klawiatura jest stosunkowo trwałym elementem, jednak nie oznacza to, że musi ona być związana ze sprzętem przez całe jego użytkowe życie. Klawiaturę okazjonalnie wymienić trzeba. Dzięki temu prostemu zabiegowi szybko osiąga się na powrót lepszy komfort w użytkowaniu sprzętu oraz dodaje laptopowi/notebookowi blasku nowości. Wymiana jest sposobem na odświeżenie wyglądu. W sklepie Świat Baterii znajdziecie szeroki wybór 

klawiatur do laptopa/notebooka Asus

marki Green Cell, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Klawiatury marki Green Cell stanowią świetne odwzorowanie oryginału, są idealnie spasowane i zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu pisanie na komputerze Asus będzie ponownie ciche i wygodne.

Jakość, którą się czuje

Klawiatury dedykowane do urządzeń Asus charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niską awaryjnością oraz korzystną ceną. Jest to alternatywny zakup, który szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Asus to jakość, do której przekonało się tysiące użytkowników na całym świecie. Mimo wszystko sprzęty sygnowane znakiem tej marki do niezniszczalnych nie należą. Klawiatura w laptopach/notebookach siłą rzeczy się eksploatuje. Codzienne tempo życia raczej wyklucza, że ze sprzętu będzie się korzystało rzadziej. 

Klawiatury do notebooka Asus

marki Green Cell to dodatek zarówno do prywatnych, jak i biznesowych sprzętów, które muszą codziennie wiele znieść i wydajnie służyć w każdej sytuacji. Samodzielna wymiana klawiatury to kwestia od kilku do kilkunastu minut. Nie trzeba tutaj fatygować serwisantów.