Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa Toshiba

Wydajne klawiatury do laptopów/notebooków Toshiba od Green Cell to inwestycja, która będzie się zwracać. Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz dopasowanych zamienników do klawiatur Toshiba marki Green Cell, które szybko wpiszą się w unikalne techniczne potrzeby danego modelu sprzętu. Nasza oferta pozwala znaleźć nowocześnie zorientowanym użytkownikom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb, preferencji oraz posiadanego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej pasujące klawiatury do swojej Toshiby.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 3 z 3 produktów

Klawiatura w laptopie to witalny element, na który paradoksalnie zwraca się małą uwagę. Oczywiście do momentu, kiedy zacznie niedomagać. Zacinające się klawisze lub głośne ich działanie potrafi szybko negatywnie odbić się na codziennej jakości pracy oraz komforcie z użytkowania sprzętu. Okazjonalna wymiana klawiatury pozwala na powrót niskim kosztem przystawić posiadany sprzęt do funkcjonalnego pionu. Sam proces wymiany klawiatury nie jest skomplikowany. W ciągu od kilku do kilkunastu minut można wymienić starą klawiaturę na wydajny i dopasowany zamiennik, który będzie służył przez długi czas. Pozwala to zrezygnować z konieczności oddawania laptopa/notebooka do serwisu, płacenia za robociznę oraz często długiego czekania aż części zostaną sprowadzone. Rozstanie z laptopem na dłużej skutecznie rozbija napięty codzienny harmonogram. Posiadając zamiennik, wymianę można szybko przeprowadzić samemu nie martwiąc się dodatkowymi kosztami. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz klawiatur Toshiba marki Green Cell, które szybko wpasują się w potrzeby techniczne sprzętu oraz posiadany budżet użytkownika. Nasze klawiatury są idealnym odwzorowaniem oryginałów - nie wytracają na jakości oraz wydajnie służą przez długi czas. Na każdą klawiaturę Toshiba od Green Cell nasz sklep daje 24 - miesięczną gwarancję.

Alternatywna wymiana

Często lepiej (i taniej) jest wymienić samą klawiaturę w laptopie niż silić się (i przekonywać) na kupno nowego sprzętu. Zazwyczaj takie myśli pojawiają się, gdy na laptop/notebook wyleje się jakiś płyn. Wtedy w panice zaczyna się robić szybkie kalkulacje, na co i kiedy wydać. Jednak laptop jest trwalszy niż się wydaje. Zalanie klawiatury nie musi automatycznie oznaczać wyeliminowania sprzętu z obiegu. Czasem ma się szczęście. W takich sytuacjach wymiana klawiatury w laptopie jest najkorzystniejszym rozwiązaniem, które niskim kosztem pozwala na powrót przystawić sprzęt do funkcjonalnego pionu.