Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa Acer

W ofercie Świata Baterii znajdziecie szeroki wybór klawiatur do laptopów Acer, które szybko przystawią sprzęt do użytkowego pionu. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, by nasza oferta była cały czas aktualizowana i jeszcze lepiej wpisywała się w potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów. Na wszystkie klawiatury do laptopów Acer udzielamy 24 - miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że znajdziecie w niej coś dla siebie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 6 z 6 produktów

Dopasowany wariant do laptopów Acer

Klawiatura w laptopie jest narażona zaraz po matrycy na największe oraz najszybsze uszkodzenia. Zwykłe wysłużenie może szybko odbić się na komforcie użytkowania sprzętu. Klawiatura do laptopa Acer należy do wydajnych rozwiązań dopełniających sprzęt, która jest w stanie przetrzymać długi czas. Jednak nawet ona nie jest niezniszczalną,. Często zdarzają się sytuacje, na które do końca nie ma się wpływu, a w efekcie, których sprzęt mobilny cierpi. Wyeliminowanie klawiatury z użytku sprawia, że nie można posługiwać się sprzętem lub jedynie w stopniu dalekim od satysfakcjonującego. Klawiatury Acer nie są elementem, który wymienić jest trudno samemu. Cały proces zajmie od kilku do kilkunastu minut, a efektem będzie odzyskanie pełniejszej funkcjonalności posiadanego sprzętu. Świat Baterii oferuje szeroki wybór klawiatur do laptopów Acer marki Green Cell, które szybko wpiszą się w potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Zmiana klawiatury pozwala “odświeżyć” również wygląd wysłużonego już sprzętu i tchnąć w niego nowe funkcjonalne życie.

Jakość, której można zaufać

Klawiatury do laptopów Acer od Green Cell charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wydajnością, małą awaryjnością oraz idealnym technologicznym dopasowaniem do danego modelu laptopa Acer. Klawiatura w laptopie używana jest codziennie z dużą częstotliwością zarówno do pracy, jak i rozrywki. Siłą rzeczy się zużywa. Kupienie klawiatury od Green Cell to zainwestowanie w idealne odwzorowanie oryginału i wpasowanie wydajnego dodatku w posiadany sprzęt. Zakup szybko okaże się inwestycją, która będzie się zwracała zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Pisanie na klawiaturze szybko wróci do cichej normy, dając większą swobodę oraz pozwalając na bardziej komfortowe użytkowanie sprzętu. 

Wymiana klawiatury w laptopie Acer

jest często lepszym rozwiązaniem niż kupno nowego sprzętu. Na ten krok często godzą się użytkownicy po stosunkowo błahej awarii. Nie zawsze taki drastyczny krok jest konieczny. Wymiana samej klawiatury jest bardziej ekonomiczna stanowiąc ułamek ceny nowego sprzętu. Ponadto nie trzeba się znów przyzwyczajać do rozstawienia klawiszy tylko można pracować na “znanym” gruncie.