Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa Samsung

Klawiatury do laptopów/notebooków Samsung marki Green Cell to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe korzyści. Wszystkie klawiatury objęte są 24 - miesięczną gwarancją. W efekcie nasi klienci zyskują dostęp do jednych z najlepszych rozwiązań na rynku. Klawiatury Green Cell do laptopów Samsung to połączenie jakości, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. Z pewnością spotkają się one z waszym zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 6 z 6 produktów

Klawiatura to element w laptopie, którego istotność jest często marginalizowana. Fakt, że jest i działa wystarcza by nie zwracać na niego uwagi. Do czasu, gdy zacznie niedomagać. Okazjonalna wymiana klawiatury w laptopie do konieczność. Nie jest powiedziane, że sprzęt przez cały okres swojego życia musi być wyposażony w jedną i tą samą klawiaturę. Klawiatury w laptopach/notebookach siłą rzeczy zużywają się w skutek codziennej intensywnej eksploatacji. Zacinające się i głośno działające klawisze potrafią skutecznie ograniczyć komfort oraz zmniejszyć funkcjonalność posiadanego sprzętu. Wymiana nie jest czymś nad wyraz kłopotliwym. Cały proces to maksymalnie kilkanaście minut, po których sprzęt zarówno działa, jak i prezentuje się lepiej. W efekcie można się obejść bez usług serwisowych, płacenia dodatkowo za robociznę i niejednokrotnie rozstaniem się z laptopem na długi czas (dopóki nie przyjdą zamówione części). Nasz sklep Świat Baterii oferuje klawiatury Samsung marki Green Cell, które szybko dopełnią technologicznych potrzeb sprzętu. Dostępne klawiatury są idealnym odwzorowaniem oryginału w efekcie doskonale się wpasowują zapewniając wysoki komfort z działania.

Nie rezygnować z przyzwyczajeń

Praca na jednym modelu laptopa przyzwyczaja. Instynktownie zna się rozkład klawiszy w efekcie praca jak i rozrywka posuwa się szybciej. Wymiana klawiatury w laptopie/notebooku Samsung na zamiennik od Green Cell jest inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Wszystkie oferowane przez nasz sklep klawiatury są idealnym odwzorowaniem oryginałów w efekcie użytkownik nie musi się martwić, że z dnia na dzień będzie musiał zmienić swoje przyzwyczajenia. Kupno klawiatury jest również znacznie korzystniejszą alternatywą niż kupowanie nowego sprzętu. Do tego skrajnego kroku przymierzają się zazwyczaj użytkownicy, gdy na laptop spadnie nieplanowane nieszczęście. W efekcie niedomagających klawiszy komfort oraz jakość pracy jest praktycznie zerowa. W rezultacie zaczyna się obmyślać i kalkulować zakup nowego sprzętu. Wymiana klawiatury zazwyczaj wystarczy by móc na powrót cieszyć się pełniejszą funkcjonalnością oraz zaoszczędzić znaczne środki, które mogą być przeznaczone na realizacje innych priorytetów.