Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Przejściówki do gniazdek (2)

Przejściówka gniazdka - wtyczka angielska

Adapter Green Cell zdejmuje z barków potrzebę dobierania konkretnej przejściówki do celu podróży. Jest to dodatek, który z powodzeniem będzie służył przez wiele lat i którego nie będzie trzeba wymieniać. Adaptery Green Cell pasują do większości gniazd i wtyczek występujących na całym świecie. Używanie ładowarek do telefonu oraz innych urządzeń, które dopełniają codzienność nowoczesnego podróżnika będzie łatwe, bardziej komfortowe i bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.
1 - 2 z 2 produktów

Przejściówka do gniazdka – wersja angielska i nie tylko

Wyjeżdżając za granicę trzeba pamiętać, że tamtejsze gniazdka wcale nie muszą przypominać tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Każdy oczywiście zdaje sobie sprawę, że angielska wtyczka jest inna, ale poza nią istnieją również inne warianty, a Anglia nie jest jedynym miejscem, do którego się podróżuje.

Przejściówka, adapter do gniazdka

Adapter turystyczny Green Cell to narzędzie, które jest w stanie połączyć się z nie tylko najpopularniejszymi rodzajami gniazdek. Jest on kompatybilny z ponad 150 rodzajami z takich krajów jak Australia, UK, Chiny, Włochy, Szwajcaria, Stany Zjednoczone i wiele innych. Dzięki temu dodatkowi już nigdy nie będzie się miało problemów z naładowaniem swojego sprzętu poza granicami kraju, a gorączkowe szukanie przejściówek na miejscu stanie się zbędne. Prezentowane adaptery do gniazdek jak np. przejściówki Green Cell GC TripCharge mają bardzo szeroki zakres napięcia od 100 do 250V oraz częstotliwość 50 lub 60 Hz. Oznacza to, że adapter sam dopasowuje się do napięcia w danym gniazdku, które często się różni od standardów przyjętych w Polsce. Dzięki adapterom Green Cell nie trzeba będzie się dwa razy zastanawiać czy podłączenie sprzętu do innego gniazdka jest bezpieczne. Niewielkie wymiary adapterów gwarantują, że będzie je można bezpiecznie i wygodnie spakować w każdą podróż. Nie zajmą one dużo miejsca, a tłumaczenie sobie, że zawsze będzie można kupić przejściówkę na miejscu stanie się zbędne. Każdy adapter od GC ma w zestawie stylowe oraz praktyczne etui na zamek błyskawiczny, co zaoszczędzi potrzeby specjalnego pakowania urządzenia w konkretnym miejscu i sprawi, że przejściówka będzie zawsze pod ręką.

Przejściówka do gniazdek w czasie podróży

Przejściówki do gniazdek elektrycznych są niezbędne dla każdego, kto udaje się za granicę. Wzrost częstotliwości wyjazdów do Anglii, Stanów Zjednoczonych, krajów skandynawskich, Chin czy Japonii sprawia, że dodatek zapewniający bezpieczne ładowanie nabiera priorytetu przy pakowaniu. Na świecie występują różne standardy gniazdek elektrycznych, niektóre są tak wymyślne, że potrafią wprawić podróżującego w osłupienie. Chcąc używać tych samych urządzeń, co w Polsce, do których jest się przyzwyczajonym należy bezwzględnie zaopatrzyć się w podróżny adapter turystyczny.