Zostań w domu, zrób zakupy na www.swiatbaterii.pl

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Przejściówka gniazdka - wtyczka angielska

Napięcie: Od 100V do 250V
Natężenie: Maksymalnie 10A przy 250V
37,95 zł
29,95 zł
Bestseller
Napięcie: Od 110V do 230V
Natężenie: Maksymalnie 6A przy 250V
74,95 zł
59,95 zł
Green Cell
Napięcie: Od 100V do 250V
Natężenie: Maksymalnie 10A przy 250V
37,95 zł
29,95 zł
Na stanie
Bestseller
Green Cell
Napięcie: Od 110V do 230V
Natężenie: Maksymalnie 6A przy 250V
74,95 zł
59,95 zł
Na stanie
1 - 2 z 2 produktów
Kiedy wybieramy się w podróż za granicę, warto pomyśleć jaki rodzaj gniazdek występuje w danym kraju. Oczywiście, wszyscy wiemy, że wtyczka angielska jest inna, dlatego wybierając się do Wielkiej Brytanii musimy mieć odpowiednią przejściówkę do gniazdka, ale krajów z innymi typami gniazdek jest więcej i właściwie to, czemu nie wyposażyć się w rozwiązanie uniwersalne?

Przejściówka, adapter do gniazdka

Adaptery turystyczne Green Cell pozwalają połączyć się z gniazdkami w ponad 150 krajach na całym świecie, włącznie z państwami takimi jak Australia, Chiny, Szwajcaria, Wielka Brytania, czy Stany Zjednoczone. Adaptery do gniazdek pracują w zakresie 100-250V i częstotliwości 50 lub 60Hz, więc nie musimy się martwić również o kwestię różnic napięcia. Rozwiązanie to jest nie tylko praktyczne, ale i stuprocentowo bezpieczne. Niewielkie rozmiary urządzenia gwarantują, że adapter turystyczny bez problemu znajdzie swoje miejsce nawet w niedużym bagażu podręcznym. Każda

przejściówka podróżna

ma w zestawie stylowe, wytrzymałe etui na zamek błyskawiczny.

Uniwersalne adaptery podróżne

Przejściówki do gniazdek elektrycznych to niezbędne wyposażenie dla każdej osoby, która dużo podróżuje. Na świecie istnieje kilkanaście standardów gniazdek elektrycznych i chcąc używać za granicą tych samych urządzeń elektrycznych co w Polsce, warto zaopatrzyć się w podróżny adapter turystyczny. Uniwersalne adaptery marki Green Cell oferowane w naszym sklepie pasują do większości gniazd i wtyczek używanych na świecie, dzięki czemu możemy nie tylko używać w podróży nasze urządzenia takie jak np. ładowarka do telefonu, ale także podłączać do polskich gniazdek urządzenia przywiezione z krajów o odmiennych standardach gniazdek elektrycznych.