Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Panasonic (1)

Ładowarka do wkrętarki Panasonic

Ładowarki do wkrętarek Panasonic marki Green Cell szybko pozwolą na wznowienie regularnych cyklów wydajnego ładowania. W efekcie sprzęt nie będzie tracił na swojej funkcjonalności ani czekał w serwisie na nową część. Kompatybilne ładowarki GC to inwestycja, która przyniesie wielowymiarowe korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Sortuj:
1 - 1 z 1 produktu

Wkrętarki to jedne z najczęściej używanych na porządku dziennym elektronarzędzi, które służą do przeprowadzania różnorodnych prac remontowo - budowlanych. Wkrętarka jest o tyle wydajna co jej bateria, tą z kolei trzeba mieć czym ładować. Ładowarki do wkrętarek często są traktowane jako coś pewnego, co jest na miejscu. Sytuacja się zmienia, kiedy ładowarki najczęściej wskutek złego obchodzenia się odmówią posłuszeństwa. Wtedy sprzęt, który często jest niezbędny do zakończenia prac stoi i porasta kurzem, a użytkownik na szybko stara się zorganizować, chociaż na chwilę zamiennik i doładować wkrętarkę. W naszym sklepie Świat Baterii oferujemy szeroki wachlarz opcji na ładowarki do wkrętarek Panasonic marki Green Cell. Green Cell to idealne odwzorowanie oryginalnych akcesoriów, które jest w stanie szybko tchnąć nowe energetyczne życie w posiadany sprzęt. Wszystkie ładowarki posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem. Dodatkowo wszystkie ładowarki do elektronarzędzi Panasonic posiadają 12-miesięczną gwarancję. W efekcie jest to inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Wysoka jakość produktów

Panasonic do marka rozpoznawalna na całym świecie, która od lat dostarcza swoim odbiorcom produktów dopasowanych do ich rosnących oraz rzeczywistych potrzeb. Kupując Panasonic ma się pewność, że sprzęt będzie działał wydajnie przez długi czas. Mimo swojej wydajności i wytrzymałości akcesoria dodatkowe jak ładowarki niezniszczalnymi nie są. Wskutek złego obchodzenia się ze sprzętem to właśnie ten element najczęściej ulega awariom, których rezultatem jest brak możliwości wykorzystania sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem. 

Ładowarka do wkrętarki Panasonic marki Green Cell

to połączenie jakości, wydajności, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. W efekcie ładowarki GC szybko dopasowują się do indywidualnych potrzeb sprzętu oraz możliwości finansowych konsumenta. Prezentowane poniżej ładowarki zostały specjalnie wyselekcjonowane i pasują idealnie do różnych modeli wkrętarek Panasonic. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że kupują kompatybilny sprzęt, który sprosta ich oczekiwaniom oraz potrzebom.