Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Metabo (1)

Ładowarka do wkrętarki Metabo

Niesprawna ładowarka to niesprawna wkrętarka. W efekcie zaburzenia cyklu ładowań prowadzone prace mogą napotkać na poważne oraz bardzo kosztowne przestoje. Ładowarki Metabo marki Green Cell to jakość, która daje się szybko odczuć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Sortuj:
1 - 1 z 1 produktu
Wkrętarki to jedne z najpowszechniej używanych elektronarzędzi, bez których wykonanie wielu prac remontowo - budowlanych jest zwyczajnie niemożliwe. Wkrętarka pozwala na szybkie poradzenie sobie z drobnymi naprawami lub modernizacjami - o ile działa. Wkrętarki akumulatorowe to standardowe wyposażenie warsztatu oraz narzędziowni zarówno profesjonalnych fachowców, jak i domorosłych złotych rączek. Wkrętarki jednak z czasem mogą odmówić posłuszeństwa i to nie w wyniku awarii. Wkrętarka jest o tyle sprawna o ile sprawna jest bateria. Tą z kolei trzeba móc być w stanie sprawnie naładować. Ładowarka do wkrętarki to element, na który nie zwraca się zbytnio uwagi do momentu aż zacznie zawodzić. Niesprawna ładowarka od razu eliminuje urządzenie z dalszego użytku. Zakup samej ładowarki jest znacznie ekonomiczniejszy niż kupno nowej wkrętarki. Poniżej prezentujemy szeroki wybór opcji na ładowarki do wkrętarek Metabo, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby, budżet oraz wymagania techniczne posiadanego sprzętu. Nasz sklep Świat Baterii oferuje wysokiej jakości, 

wydajne ładowarki do wkrętarek Metabo

marki Green Cell. Są one połączeniem jakości, wydajności, dopasowania oraz korzystnej ceny, które pozwoli tchnąć nowe energetyczne życie w posiadany sprzęt. Wszystkie prezentowane ładowarki posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem. Dodatkowo wszystkie ładowarki do elektronarzędzi Metabo posiadają 12-miesięczną gwarancję.

Wkrętarki, których można być pewnym

Metabo to rozpoznawalna marka, której zaufało tysiące konsumentów na całym świecie, w efekcie jej elektronarzędzia cieszą się niesłabnącą popularnością. Klienci poszukujący połączenia jakości, wydajności, solidności oraz dopasowanej co do budżetu ceny nie zawiodą się na produktach sygnowanych znakiem towarowym Metabo. Mimo wszystko sprzęt od Metabo niezniszczalnym nie jest. Green Cell zapewnia wydajne ładowarki do wkrętarki Metabo, które pozwolą utrzymać sprzęt na odpowiednim energetycznym poziomie, a prowadzone prace w odpowiednim tempie. Wszystkie prezentowane w tej kategorii ładowarki zostały specjalnie wyselekcjonowane i są kompatybilne z różnymi modelami wkrętarek Metabo. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że dokonują inwestycji, która będzie się szybko zwracać zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.