Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Bosch (1)

Ładowarka do wkrętarki Bosch

Ładowarki do wkrętarki Bosch marki Green Cell zapewniają odczuwalny przeskok energetyczny pozwalając szybciej i sprawniej naładować posiadane elektronarzędzie. W efekcie posiadany sprzęt szybko odzyskuje swoją pełną funkcjonalność, a prowadzone prace są w stanie utrzymać optymalne tempo. W naszej specjalnie wyselekcjonowanej i ciągle aktualizowanej ofercie, szybko znajdziecie szeroki wybór ładowarek do wkrętarek Bosch, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu jak i operatora (np. możliwości budżetowe).
Sortuj:
1 - 1 z 1 produktu
Wkrętarki to jedne z najczęściej używanych elektronarzędzi przy różnorodnych mniejszych lub większych pracach remontowych. Każda domorosła złota rączka posiada tego rodzaju sprzęt w swojej narzędziowni. Wydajne wkrętarki są w stanie funkcjonalnie służyć przez długie lata zapewniając pomoc w prowadzonych pracach oraz sprawne poruszanie się ich do przodu. Jednak sprzęt tego typu trzeba okazjonalnie ładować. Wydajna bateria we wkrętarce pozwala na długo utrzymać jej pełną sprawność, jednak z czasem będzie się siłą rzeczy wyładowywać. Czasem nie tyle pełne naładowanie, ale szybkie doładowanie jest potrzebne, żeby sprzęt mógł dobrze działać i służyć w prowadzonych pracach. Ładowarki do wkrętarek są elementem, na który rzadko zwraca się uwagę, do momentu aż zaczną niedomagać. Przerwane kable, uszkodzenia mechaniczne oraz zwykłe zaniedbanie sprawia, że ładowarki są w stanie odmówić posłuszeństwa. W efekcie wkrętarka leży nieużywana, a praca stoi w miejscu. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wybór ładowarek do wkrętarek Bosch, które szybko przystawią sprzęt do odpowiedniego energetycznego pionu. Wysoka jakość wykonania oraz wydajność sprawiają, że 

ładowarki do wkrętarek Bosch

są inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Jakość od Green Cell

Bosch to rozpoznawalny na całym świecie brand, który dostarcza wielu różnego rodzaju zaawansowanych sprzętów użytkowych. Wkrętarki Bosch cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów poszukujących połączenia wydajności, wytrzymałości, pewności działania oraz korzystnej ceny. Jednak nawet we wkrętarkach Bosch okazjonalnie trzeba wymienić akcesoria dodatkowe jak ładowarki. Elementy te są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia oraz zwykłą niepamięć. Nagłe zgubienie ładowarki lub jej awaria eliminuje sprzęt z użytku i potrafi spowodować kosztowne przestoje w pracy. 

Ładowarki marki Green Cell do wkrętarek Bosch

są idealnym odwzorowaniem oryginału, dając użytkownikom pewność kompatybilności z różnymi modelami Bosch. Wszystkie ładowarki posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem. Dodatkowo wszystkie ładowarki do elektronarzędzi Bosch posiadają 12-miesięczną gwarancję.