Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Ładowarki samochodowe do laptopów (1)

Ładowarka samochodowa do laptopa

Zasilacz samochodowy do laptopa to narzędzie, które coraz częściej towarzyszy nowocześnie zorientowanym konsumentom w podróżach. Dzięki niej można naładować lub podładować laptop przez gniazdo zapalniczki i dotrzeć do punktu B z pełną baterią. Jest to wygoda oraz rozwiązanie dla osób, które często wykorzystują laptop w pracy i nie mogą się z nim rozstać w trakcie podróży. Zasilacze samochodowe dostępne w sklepie Świat Baterii charakteryzują się wysoką jakością wykonania, kompatybilnością z różnymi sprzętami oraz niezawodnością, która sprawdza się w różnych nawet ekstremalnych sytuacjach. Zasilacze do laptopów dostępne w naszej ofercie szybko wpasują się w fizyczne oraz elektroniczne potrzeby posiadanego sprzętu, pozwalając użytkownikowi odzyskać pełną mobilność.
Sortuj:

Zasilacze do laptopa? Mamy je!

Ładowarka w Twoim laptopie przestała działać? Kabel wkręcił się w kółka fotela? Spadła? Wydaje dziwne dźwięki? Zatem najwyższy czas pomyśleć o nowej. Zasilacz to element niezbędny dla prawidłowego działania laptopa. Bez niej bateria nie może wydajnie (ani długo) działać. Ładowarki są jednak najbardziej marginalizowanym akcesorium. Póki działają to nie ma problemu, jednak, gdy zaczynają odmawiać posłuszeństwa - przycina lub ładuje tylko w określonej pozycji, to utrzymanie laptopa mobilnym staje się praktycznie niemożliwe.
Ładowarki do laptopów są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne - zazwyczaj znajdują się pod nogami, biurkami lub obijają się w czasie transportu. To wszystko przekłada się na wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia awarii, a gdy ta nastąpi trzeba się liczyć z tym, że zostanie się odciętym od świata.

Strefa pomocy

Jaki zasilacz do laptopa?

Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on dedykowany. Jak znaleźć model laptopa?Model laptopa najczęściej znajduje się na jego obudowie. Proszę go odczytać i wpisać w wyszukiwarce sklepu.

np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

Szczegółowe informacje dotyczące doboru zasilacza znajdą Państwo również na naszym blogu, w artykule "Jak dobrać zasilacz do laptopa?" .


Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on...

Czy mogę zastosować zasilacz o większej mocy?

Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono identyczne, jak w fabrycznym zasilaczu. 


Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono...

Czy zasilacz jest odpowiedni do mojego laptopa?

Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej jest to właściwy wybór i zapraszamy do zakupu. 


Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej...
Samochodowa ładowarka Zasilacz do laptopa Toshiba Sattelite A200 A300 L200 L300 L500 L505 19V 3.42A
star star star star star
(1)
Napięcie: 19V
Natężenie: 3.42A
Moc : 65W
Rodzaj wtyku: okrągły (5.5-2.5mm)
34,95 zł
1 - 1 z 1 produktu
Laptop to narzędzie niezbędne w codziennej pracy, jednak nie zawsze istnieje możliwość utrzymania go na odpowiednim energetycznym poziomie. Często podróże samochodem - służbowe lub prywatne stanowiły granice nie do przeskoczenia. Jeśli wcześniej nie zadbało się o naładowanie laptopa to trzeba było liczyć się z konsekwencjami i mieć nadzieję, że po dotarciu na miejsce gniazdko będzie znajdowało się blisko. Dziś podróż samochodem nie jest czymś, co w dalszym ciągu będzie utrudniać utrzymanie baterii na optymalnym poziomie naładowania. 

Różnorodne modele zasilaczy samochodowych

Nasz sklep Świat Baterii oferuje dostęp do różnorodnych opcji na zasilacze samochodowe, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i sprzętu. Są one inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Dzięki samochodowemu zasilaczowi utrzymanie sprzętu na odpowiednim poziomie energetycznym zawsze i wszędzie jest łatwiejsze, a sytuacje, że po dojechaniu do punktu B trzeba w panice poszukiwać najbliższego gniazdka odchodzą do przeszłości. Zasilacze samochodowe to dodatek, który sprawdzi się w ciągu całego roku, szczególnie podczas wyjazdów służbowych oraz rekreacyjnych. Laptop to urządzenie, bez którego nie można na co dzień w pełni prawidłowo funkcjonować. Pozostanie w kontakcie ze światem wymaga zapewnienia stałego źródła zasilania dla baterii. Zasilacz samochodowy to poszerzenie akcesoriów do laptopa, na którym szybko się zyska.

Zasilacze dopasowane do różnych marek

Nasz sklep świat Baterii zapewnia dostęp do różnorodnych opcji zasilaczy samochodowych skierowanych na potrzeby różnych marek oraz modeli laptopów. W naszej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie wariant, który doskonale dopełni codziennych technologicznych potrzeb.