gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Ranking FT 1000 przygotowany przez dziennik Financial Times prezentuje europejskie firmy, które osiągnęły największy wzrost między 2014 a 2017 rokiem. Aby dostać się na listę, firma musiała osiągnąć wzrost w wysokości przynajmniej 37,7%.

2018

200

miejsce w Europie

7

miejsce w Polsce


„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

2018

26

miejsce w Polsce


e-Gazele Biznesu to ranking przedstawiający najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku e-commerce. Polska branża e-commerce, mimo ogólnego spowolnienia gospodarki, co roku rośnie w dwucyfrowym tempie i jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Każdego roku mieszkańcy naszego pięknego kraju coraz bardziej przekonują się do robienia zakupów poprzez Internet.

2015

2016

2017

2018

46

miejsce w Polsce

5

miejsce w woj. małopolskim

49

miejsce w Polsce

3

miejsce w woj. małopolskim

37

miejsce w Polsce

3

miejsce w woj. małopolskim

32

miejsce w Polsce

3

miejsce w woj. małopolskim


Ranking Sklepów Internetowych prowadzony przez serwis Opineo.pl opiera się na po-transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Spośród tysięcy e-sklepów branych pod uwagę do finału zakwalifikowało się blisko 250 spełniających najwyższe kryteria obsługi klienta. W tym gronie kolejny rok z rzędu pojawił się nasz sklep internetowy Świat Baterii. W kategorii Sklepów Średniej Wielkości otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci 7 miejsca. Osiągnięcie tego wyróżnienia nie było by możliwe bez Państwa zaufania, pozytywnych opinii oraz naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie poziomu obsługi sklepu ŚwiatBaterii.pl. Dziękujemy!


Zaufane Opinie to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, prowadzony przez portal Ceneo.pl. Nasz sklep internetowy bierze w nim udział nieprzerwanie od marca 2014 roku. Komentarze z logo Zaufane Opinie publikowane są na podstawie ankiet wypełnionych przez osoby, które złożyły zamówienie w sklepie internetowym objętym programem.