Wakacyjne Promocje

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Nagrody i certyfikaty

Nasza firma każdego dnia dba o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów oraz o satysfakcję i zadowolenie Klientów z dokonywanych u nas zakupów. Znajdujące się poniżej nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty są potwierdzeniem naszych działań.
E-Gazele Biznesu 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018

e-Gazele Biznesu to ranking przedstawiający najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku e-commerce. Polska branża e-commerce, mimo ogólnego spowolnienia gospodarki, co roku rośnie w dwucyfrowym tempie i jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Każdego roku mieszkańcy naszego pięknego kraju coraz bardziej przekonują się do robienia zakupów poprzez Internet.

  • 2018 - 32 miejsce w Polsce /3 miejsce w woj. małopolskim
  • 2017 - 37 miejsce w Polsce /3 miejsce w woj. małopolskim
  • 2016 - 49 miejsce w Polsce /3 miejsce w woj. małopolskim
  • 2015 - 46 miejsce w Polsce /5 miejsce w woj. małopolskim
  • 2014 - 27 miejsce w Polsce /4 miejsce w woj. małopolskim
Wyróżnienie - Opineo.pl 

Ranking Sklepów Internetowych prowadzony przez serwis Opineo.pl opiera się na po-transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Spośród tysięcy e-sklepów branych pod uwagę do finału zakwalifikowało się blisko 250 spełniających najwyższe kryteria obsługi klienta. W tym gronie kolejny rok z rzędu pojawił się nasz sklep internetowy Świat Baterii. W kategorii Sklepów Średniej Wielkości otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci 7 miejsca. Osiągnięcie tego wyróżnienia nie było by możliwe bez Państwa zaufania, pozytywnych opinii oraz naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie poziomu obsługi sklepu ŚwiatBaterii.pl. Dziękujemy!

Zaufane Opinie - Ceneo.pl 

Zaufane Opinie to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, prowadzony przez portal Ceneo.pl. Nasz sklep internetowy bierze w nim udział nieprzerwanie od marca 2014 roku. Komentarze z logo Zaufane Opinie publikowane są na podstawie ankiet wypełnionych przez osoby, które złożyły zamówienie w sklepie internetowym objętym programem.

Romoss 

W sierpniu 2014 roku nasza firmy otrzymała certyfikat autoryzowanego dystrybutora power banków, ładowarek oraz innych urządzeń elektronicznych marki Romoss na terytorium Polski. Certyfikat został nadany przez Shenzhen Romoss Technology Co. Limited. To wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że pracownicy naszej firmy każdego dnia pracują nad rozwojem asortymentu naszego sklepu.

Minix 

Styczeń 2015 roku jest kolejnym momentem w życiu naszej firmy, kiedy to otrzymujemy certyfikat autoryzowanego dystrybutora. Tym razem podpisaliśmy umową o współpracy z firmą Minix Technology Limted, która zajmuje się produkcją urządzeń typu Android Box. Certyfikat ten również potwierdza, że sprzedawane przez nas urządzenia są autentyczne i oryginalne.