Strefa Świętego Mikołaja
Menu
user
user

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Ranking FT 1000 przygotowany przez dziennik Financial Times prezentuje europejskie firmy, które osiągnęły największy wzrost między 2014 a 2017 rokiem. Aby dostać się na listę, firma musiała osiągnąć wzrost w wysokości przynajmniej 37,7%.

2018

200

miejsce w Europie

7

miejsce w Polsce


„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

2018

26

miejsce w Polsce


e-Gazele Biznesu to ranking przedstawiający najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku e-commerce. Polska branża e-commerce, mimo ogólnego spowolnienia gospodarki, co roku rośnie w dwucyfrowym tempie i jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Każdego roku mieszkańcy naszego pięknego kraju coraz bardziej przekonują się do robienia zakupów poprzez Internet.

2015

2016

2017

2018

46

miejsce w Polsce

5

miejsce w woj. małopolskim

49

miejsce w Polsce

3

miejsce w woj. małopolskim

37

miejsce w Polsce

3

miejsce w woj. małopolskim

32

miejsce w Polsce

3

miejsce w woj. małopolskim


Ranking Sklepów Internetowych prowadzony przez serwis Opineo.pl opiera się na po-transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Spośród tysięcy e-sklepów branych pod uwagę do finału zakwalifikowało się blisko 250 spełniających najwyższe kryteria obsługi klienta. W tym gronie kolejny rok z rzędu pojawił się nasz sklep internetowy Świat Baterii. W kategorii Sklepów Średniej Wielkości otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci 7 miejsca. Osiągnięcie tego wyróżnienia nie było by możliwe bez Państwa zaufania, pozytywnych opinii oraz naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie poziomu obsługi sklepu ŚwiatBaterii.pl. Dziękujemy!


Zaufane Opinie to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, prowadzony przez portal Ceneo.pl. Nasz sklep internetowy bierze w nim udział nieprzerwanie od marca 2014 roku. Komentarze z logo Zaufane Opinie publikowane są na podstawie ankiet wypełnionych przez osoby, które złożyły zamówienie w sklepie internetowym objętym programem.