gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Nagrody i certyfikaty

Nasza firma każdego dnia dba o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów oraz o satysfakcję i zadowolenie Klientów z dokonywanych u nas zakupów. Znajdujące się poniżej nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty są potwierdzeniem naszych działań.


E-Gazele Biznesu 2016 

Już po raz trzeci nasza ciężka praca została wyróżniona e-Gazelą Biznesu. Tym razem dzięki uzyskaniu 99% przyrostu obrotów względem roku poprzedniego zajęliśmy 3. miejsce w małopolsce i 49 w Polsce. Dziękujemy Państwu za zaufanie, a całej Ekipie Świata Baterii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


e-Gazele Biznesu 2015

W 2015 roku firma Paweł Ochyński CSG została pownownie wyróżniona e-Gazelą Biznesu, zajmując 5 miejsce w Małopolsce oraz 46 miejsce w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!


e-Gazele Biznesu 2014

e-Gazele Biznesu to ranking przedstawiający najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku e-commerce. Polska branża e-commerce, mimo ogólnego spowolnienia gospodarki, co roku rośnie w dwucyfrowym tempie i jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Każdego roku mieszkańcy naszego pięknego kraju coraz bardziej przekonują się do robienia zakupów poprzez Internet.
e-Gazela Biznesu 2014
W rankingu e-Gazele Biznesu 2014, firma Paweł Ochyński CSG, która odpowiada za obsługę sklepu internetowego Świat Baterii została wyróżniona 27. miejscem. Głównie dzięki Państwu udało nam się wyprzedzić ponad 13 tysięcy firm z całej Polski biorących udział w tym rankingu. Dziękujemy!


Wyróżnienie - Opineo.pl

Ranking Sklepów Internetowych prowadzony przez serwis Opineo.pl opiera się na po-transakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Spośród tysięcy e-sklepów branych pod uwagę do finału zakwalifikowało się blisko 250 spełniających najwyższe kryteria obsługi klienta. W tym gronie kolejny rok z rzędu pojawił się nasz sklep internetowy Świat Baterii. W kategorii Sklepów Średniej Wielkości otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci 7 miejsca. Osiągnięcie tego wyróżnienia nie było by możliwe bez Państwa zaufania, pozytywnych opinii oraz naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie poziomu obsługi sklepu ŚwiatBaterii.pl. Dziękujemy!
Ranking Sklepów Internetowych 2016 Opineo.pl

Program „Słucham Swoich Klientów”

Opineo.pl wyróżnia sklepy internetowe, które aktywnie zbierają opinie i słuchają swoich klientów. Każdy sklep biorący udział w programie Słucham Swoich Klientów zobowiązany jest zamieścić w widocznym miejscu na swoje stronie właśnie ten certyfikat. Sklep internetowy Świat Baterii nieustannie bierze udział w tym programie od marca 2014 roku.
Słucham swoich klientów - Opineo.pl


Zaufane Opinie Ceneo.pl

Zaufane Opinie to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych, prowadzony przez portal Ceneo.pl. Nasz sklep internetowy bierze w nim udział nieprzerwanie od marca 2014 roku. Komentarze z logo Zaufane Opinie publikowane są na podstawie ankiet wypełnionych przez osoby, które złożyły zamówienie w sklepie internetowym objętym programem.
Ceneo.pl - porównywarka cen


Romoss

W sierpniu 2014 roku nasza firmy otrzymała certyfikat autoryzowanego dystrybutora power banków, ładowarek oraz innych urządzeń elektronicznych marki Romoss na terytorium Polski. Certyfikat został nadany przez Shenzhen Romoss Technology Co. Limited. To wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że pracownicy naszej firmy każdego dnia pracują nad rozwojem asortymentu naszego sklepu.
Certyfikat Romoss


Minix

Styczeń 2015 roku jest kolejnym momentem w życiu naszej firmy, kiedy to otrzymujemy certyfikat autoryzowanego dystrybutora. Tym razem podpisaliśmy umową o współpracy z firmą Minix Technology Limted, która zajmuje się produkcją urządzeń typu Android Box. Certyfikat ten również potwierdza, że sprzedawane przez nas urządzenia są autentyczne i oryginalne.
Certyfikat Minix
Będąc jednym z największych dystrybutorów Android Box'ów w naszym kraju, staramy się dumnie wspierać prężnie rozwijającą się branże reklamy zewnętrznej jaką jest Digital Signage. Oprócz znaczącej obecności w świecie reklamy, oferowane w naszym sklepie urządzenia marki Minix coraz prężniej wypierają standardowe komputery z domowego zacisza.