Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

iPhone (11)

Bateria do iPhona

Oferowane przez Swiatbaterii.pl baterie do Apple iPhone posiadają zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem. Oferujemy dedykowane baterie do iPhone 5, 5s, 6s, SE, 7, 4, 4S, które będą idealnie pasować do Twojego modelu telefonu. Wszystkie baterie stanowią idealne odwzorowanie oryginalnych komponentów nie ustępując im pod względem wydajności. Na każdy produkt dostępny w tej kategorii udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.
Bateria Green Cell A1428 do telefonu iPhone 5 + zestaw narzędzi
star star star star star
(15)
Bateria Green Cell do telefonu Apple iPhone 4S + zestaw narzędzi
star star star star star
(4)
Bateria Green Cell A1522 do telefonu Apple iPhone 6 Plus + zestaw narzędzi
star star star star star
(5)
Bateria Green Cell do telefonu Apple iPhone 4 4G + zestaw narzędzi
Napięcie: 3.82V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
33,95 zł
49,95 zł
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
28,95 zł
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
15,95 zł
1 - 11 z 11 produktów
iPhone to marka, która szybko zaczęła swoimi produktami pisać nową kartę w technologicznej historii urządzeń mobilnych. Baterie tej marki są wzorem dla innych brandów, które starają się osiągnąć ich zbliżone lub takie same możliwości. Oryginalna bateria w iPhonie jest w stanie działać bez konieczności ładowania przez kilka dni - mimo intensywnego użytkowania sprzętu. Jednak w miarę upływu czasu bateria jak każdy inny element zaczyna się eksploatować. Ma na to wpływ wiele czynników w tym doskokowe cykle ładowania, które często potrafią szybko skrócić docelowe życie baterii. Bateria do iPhona potrafi wiele znieść jednak do czasu. W pewnym momencie zaczyna zauważać się wyraźny spadek w komforcie użytkowania, a urządzenie mobilne coraz dłużej jest uwiązane do kabla ładującego. W efekcie mobilność staje się elementem przeszłości. Rozwiązaniem jest wymiana baterii w iPhonie, która wbrew pozorom jest możliwa i to bez konieczności angażowania usług serwisowych oraz długiego rozstawania się ze sprzętem (który będzie oczekiwał na nową oryginalną część). Nasz sklep Świat Baterii zapewnia wysokiej jakości baterie do iPhona, w naszej ofercie znajduje się między innymi wydajne

baterie do iPhone 4s, 5s, 6s

oraz inne, które szybko na powrót przystawią posiadany sprzęt do energetycznego pionu.

Dopasowana bateria do iPhona

Kupno dopasowanej baterii to inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Baterie marki Green Cell do iPhona charakteryzują się dużą wydajnością, jakością wykonania, bezawaryjnością oraz korzystną ceną. Stanowią one ułamek ceny jaką trzeba by zapłacić za oryginalny element, gdzie w dużej mierze płaci się za znak towarowy.