Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Emporia (2)

Baterie do telefonu Emporia

W naszej ofercie znajdziecie specjalnie dopasowane co do potrzeb warianty baterii, które sprostają stawianym przed nimi wymaganiom. Wysoka jakość jest tutaj potwierdzona. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają części, które będą wydajnie służyły przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bateria Green Cell AK-V28 AK-V29 Emporia Talk plus premium
star star star star star
(4)
Pojemność: 1050mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
36,95 zł
Pojemność: 1200mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
38,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Emporia jest firmą specjalizującą się w tworzeniu telefonów czysto użytkowych, które cechuje łatwość obsługi. Są one pozbawione skomplikowanego menu oraz dużej ilości funkcji multimedialnych, które odbijają się negatywnie na żywotności baterii. Jednak nawet Emporia nie jest w stanie zapewnić nieskończoną energię. Bateria w telefonie od tego producenta siłą rzeczy z czasem się eksploatuje. W efekcie telefon zaczyna spędzać więcej czasu na kablu ładującym, a użytkownik traci na mobilności. Wymiana baterii w telefonie na nową jest najlepszym sposobem na tchnięcie w niego nowego życia. Cały proces nie zajmie dużo czasu i nie potrzeba do niego fatygować usług serwisowych.

Dopasowane baterie do telefonów Emporia

Nasz sklep zapewnia dostęp do wysokowydajnych baterii do telefonów Emporia, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i sprzętu. Wysokiej jakości ogniwa gwarantują, że bateria będzie służyła długo i sprawnie, dostarczając niezbędną energię urządzeniu. Nowa bateria do telefonu będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.