Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

HTC (2)

Bateria do telefonu HTC

Nasz sklep oferuje baterie do różnych modeli HTC marki Green Cell, które szybko wpasują się w technologiczne potrzeby sprzętu. Są one idealnym odwzorowaniem oryginałów, charakteryzują się dużą wydajnością, długą żywotnością oraz korzystną ceną. Nasz sklep Świat Baterii dokłada wszelkich starań, by istniejąca oferta była cały czas aktualizowana. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej wpisać się w rosnące potrzeby naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bateria Green Cell B0PF6100 do telefonu HTC Desire 820 826
Bateria Green Cell B0PGE100 do telefonu HTC One M9 S9
star star star star star
(3)
Pojemność: 2600mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
39,95 zł
Pojemność: 2840mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
48,95 zł
1 - 2 z 2 produktów
W dzisiejszych czasach wyjście z domu bez telefonu komórkowego jest perspektywą nierealną dla nowocześnie zorientowanego użytkownika. Smartphone dopełnia codzienności praktycznie każdego człowieka, pozwalając pozostać w wygodnym kontakcie z całym światem, uwieczniać oraz dzielić się doświadczeniami, jak i oddawać się rozrywce gdziekolwiek się jest. Dynamiczne użytkowanie smartphona z czasem odbija się na jego zdolności do trzymania energii. Bateria coraz szybciej się eksploatuje, a sam sprzęt coraz częściej musi odsiedzieć swoje na kablu ładującym. W efekcie wysługiwania się baterii smartphone traci na mobilności, a główną myślą użytkownika staje się problem czy zdąży na czas doładować telefon lub czy w miejscu, do którego się udaje będzie dostępne wolne (i łatwo dostępne) gniazdko. Smartphony od HTC to coraz popularniejszy wybór pośród użytkowników zorientowanych na wysoką wydajność oraz jakość. Jednak tak samo jak wszystkie inne telefony światowych brandów, HTC nie jest w stanie uniknąć eksploatowania się baterii. Na samym początku bateria w telefonie jest w stanie spokojnie wytrzymać nawet kilka dni przy pełnym obciążeniu. Jednak już po pół roku lub roku czas ten ulega znacznemu skróceniu. Rozwiązaniem jest samodzielna wymiana baterii na nową. Nasz sklep Świat Baterii oferuje baterie HTC marki Green Cell, które szybko przystawią telefon na powrót do energetycznego pionu. Jest to inwestycja w jakość oraz ponowną mobilność, która szybko się zwróci, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Wysoka jakość baterii do HTC

HTC jakością swoich telefonów szybko wybiła się na tle konkurentów. Nie dziwi wtedy fakt, że telefony tej marki są coraz częściej wybierane przez nowocześnie zorientowanych użytkowników. Samodzielna wymiana baterii wbrew pozorom jest możliwa. Mylnie utarło się, że nowoczesny smartphone nie jest zdolny do przyjęcia zamiennych części inaczej niż w serwisie. Angażowanie usług serwisowych nie tylko potęguje koszty wymiany, ale również przeciąga się w czasie. Sprzęt często leży na półce (nieraz po kilka tygodni) i oczekuje na zamienną część. Samodzielna wymiana baterii nie jest skomplikowanym procesem, pozwalając zaoszczędzić na czasie oraz wydatkach, w efekcie oszczędzone środki można przeznaczyć na realizację innych priorytetów.