Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Baterie do telefonów BlackBerry

Model urządzenia
    Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?
Pojemność
Napięcie
Producent ogniw
Pojemność: 2500 mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
62,95 zł
49,95 zł
Green Cell
Pojemność: 2500 mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
62,95 zł
49,95 zł
Na stanie
1 - 1 z 1 produktu

BlackBerry to telefon, który swego czasu odbił się głośnym echem pośród klientów szukających nowoczesnych rozwiązań do komunikacji. Mimo obecności zaawansowanych technicznie wariantów od innych firm, BlackBerry w dalszym ciągu pozostaje często wybieranym telefonem - zarówno jako aparat główny jak i zapasowy. Niestety nawet BlackBerry nie jest w stanie przeskoczyć problemów związanych z wyładowywaniem się baterii. Z czasem, z każdym kolejnym cyklem ładowania bateria staje się mniej pojemna, a telefon potrafi spędzać długie godziny na byciu podłączony do kabla ładującego. Wymiana baterii w BlackBerry nie jest skomplikowanym procesem, zajmie on maksymalnie kilka minut, po których będzie można na powrót cieszyć się energetyczną wydajnością posiadanego sprzętu.

Wysoka jakość baterii BlackBerry

Nasz sklep Świat Baterii oferuje wysokiej jakości baterie do telefonów BlackBerry, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby posiadaczy tego rodzaju telefonu. Wysokiej jakości ogniwa sprawią, że telefon odżyje, a jego funkcjonalne życie ulegnie przedłużeniu. Będzie to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Specjalnie wyselekcjonowana oferta

Nasza oferta została specjalnie dobrana by możliwie jak najlepiej wpisać się w potrzeby nowoczesnych klientów. Wszystkie baterie to sprawdzona i potwierdzona jakość. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają części, które będą wydajnie służyły przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na baterie BlackBerry, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie Państwo wariant dopasowany do swoich potrzeb.