Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Bateria do aparatu Pentax

Model urządzenia
    Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?
Pojemność
Napięcie
Producent ogniw
37,95 zł
29,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 1600 mAh
Napięcie: 7.4 V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
37,95 zł
29,95 zł
Na stanie
1 - 2 z 2 produktów
Bateria w aparacie musi być okazjonalnie wymieniona na nową. Powód jest prosty. Codzienna eksploatacja jest w stanie po czasie negatywnie odbić się na możliwościach energetycznych baterii. Zaczyna ona spędzać więcej czasu na ładowarce, by być w pełni naładowaną, a wracając do aparatu służy zauważalnie krócej. Dziś aparaty fotograficzne w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością, a grono pasjonatów uchwycenia świata przez obiektyw ciągle się powiększa. Pentax to firma, która zapewnia szeroki wybór aparatów dopasowanych do rosnących potrzeb nowocześnie zorientowanych użytkowników. Mimo swojego zaawansowania Pentax nie jest w stanie przeskoczyć eksploatowania się baterii. Po jakimś czasie każda bateria w sprzęcie elektronicznym zaczyna niedomagać. Wymiana jest łatwym, szybkim oraz tanim sposobem na przystawienie sprzętu na powrót do elektronicznego pionu oraz zachowanie poziomu komfortu z użytkowania, do którego się przywykło. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wybór 

baterii do Pentax

, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu jak i użytkowania. Każda bateria do aparatu Pentax objęta jest 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają jedne z najlepszych rozwiązań na rynku, które będą wydajnie służyły przez długi czas.

Wydajne baterie do aparatu Pentax

Pentax jest rozpoznawalną marką, wobec której z roku na rok zwraca się coraz więcej klientów. Chcąc zachować swój elektroniczny sprzęt w odpowiednich ryzach nie można bagatelizować jego energetycznej wydajności. Niesprawna lub niedomagająca bateria to najlepszy sposób, by sprzęt zawiódł w najmniej odpowiednim momencie. W takiej sytuacji zamiast uwiecznienia pięknego obrazu za pomocą aparatu pozostaje jedynie zapamiętać widok i ruszyć dalej. Aparat fotograficzny jest nieodłącznym elementem wyjazdów, pozwalając uchwycić wyjątkowe chwile w wysokiej jakości. W naszej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie wariant pasujący do indywidualnych potrzeb oraz modelu posiadanego aparatu Pentax. Wysokowydajne baterie zapewnią aparatowi drugie życie, dając mu potrzebny zastrzyk energetyczny. W rezultacie komfort z użytkowania wzrośnie, a świadomość, że sprzęt nagle się nie rozładuje pozwoli bez przeszkód tworzyć zjawiskowe zdjęcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.