Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Sony (3)

Baterie do aparatu, kamery Sony

Okazjonalna wymiana baterii w aparacie lub kamerze marki Sony pozwoli zachować energetyczną wydajność posiadanego sprzętu oraz poziom komfortu z użytkowania, do którego jest się przyzwyczajonym. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki dostęp do baterii do Sony. Wszystkie baterie z naszej oferty do sprzętów marki Sony posiadają 12 - miesięczną gwarancję. Dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że nabywają najlepszą oraz sprawdzoną jakość dla swojego sprzętu.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bateria Akumulator Green Cell V-Mount do Sony BP-95W 6600mAh 95Wh 14.4V
Bateria Akumulator Green Cell BP-U90 BP-U60 BP-U30 do Sony 5200mAh 75Wh 14.4V
Bateria Akumulator Green Cell BP-U90 BP-U60 BP-U30 do Sony 6600mAh 95Wh 14.4V
Pojemność: 6600mAh
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
415,95 zł
Pojemność: 5200mAh
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
377,95 zł
Pojemność: 6600mAh
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
421,95 zł
1 - 3 z 3 produktów
Baterie do aparatów oraz kamer stają się dziś coraz bardziej potrzebne. Sprzęt do nagrywania oraz robienia zdjęć staje się coraz bardziej popularny i to nie tylko podczas wyjazdów. Amatorów fotografii cały czas przybywa, a zrobienie zjawiskowego oraz pięknego zdjęcia wymaga sprawnie działającego sprzętu. Obojętnie czy jedzie się na daleki wyjazd, czy idzie na spacer z aparatem, zachwycających momentów można doświadczyć wszędzie. Do ich uwiecznienia potrzebny jest naładowany sprzęt, a z tym bywa różnie. W miarę upływu czasu aparaty oraz kamery coraz bardziej się eksploatują. Znajdujące się w nich baterie nie są w stanie działać z taką samą wydajnością jak na początku. W rezultacie sprzęt może zawieść i to w najmniej odpowiednim momencie. 

Duży wybór baterii Sony

Sony to marka, która od lat podąża za oraz wytycza nowe technologiczne trendy. Sprzęt tej marki charakteryzuje się dużą wydajnością, jakością oraz korzystną ceną. Jest to połączenie poszukiwane przez nowocześnie zorientowanych klientów. Mimo wysokiej jakości sprzęt od Sony niezniszczalnym nie jest i z czasem wysługuje się jak każdy inny. Po pewnym czasie bateria w kamerze lub aparacie nie jest w stanie zapewnić wystarczająco długich okresów użytkowania. Okazjonalna wymiana baterii w sprzęcie Sony pozwala szybko tchnąć w niego nowe życie oraz zwiększyć poziom jego funkcjonalności. Nowa bateria jest niedrogą inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. W ofercie naszego sklepu Świat Baterii znajdziecie szeroki wybór baterii dedykowanych do różnych sprzętów marki Sony. Szybko wpiszą się one w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i sprzętu. Nowa bateria pozwoli zachować lepszą funkcjonalność oraz dłuższą żywotność posiadanego sprzętu. Dzięki temu momenty, które będzie chciało się uwiecznić nigdy nie umkną z powodu niskiego paska energii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowana ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.