Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Bateria do aparatu Fujifilm

Model urządzenia
    Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?
Napięcie
Producent ogniw
Green Cell
Pojemność: 950 mAh
Napięcie: 7.4 V
Producent ogniw: Green Cell
34,95 zł
27,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 1800 mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
31,95 zł
24,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 750 mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
24,95 zł
19,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 950mAh + Ładowarka
Napięcie: 7.4 V
Producent ogniw: Green Cell
93,95 zł
74,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 700 mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
28,95 zł
22,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 2000 mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
37,95 zł
29,95 zł
Na stanie
1 - 6 z 6 produktów
Bateria do aparatu to niezbędnik, bez którego sprzęt nie jest w stanie pracować. Każda bateria nawet najlepsza z czasem się wysługuje. Dziś aparaty fotograficzne stają się coraz popularniejsze w użytku. Uchwycenie ważnych oraz pięknych chwil ze swojego życia aparatem pozwala zachować je w wyraźniejszej oraz lepszej, jakości niż “cyknięcie” komórką. Baterie wskutek zwiększonej częstotliwości użytkowania szybciej się eksploatują. Rezultatem jest spędzanie dłuższych okresów czasu w ładowarce oraz krótszych na wydajnym działaniu. Bycie niemiło zaskoczonym przez ciemny ekran w aparacie nie jest perspektywą, która przyniesie pozytywne wrażenia - szczególnie podczas wyjazdu. Fujifilm to marka aparatów, które są coraz częściej wybierane przez nowocześnie zorientowanych użytkowników. Nawet Fujifilm z czasem się eksploatuje. Okazjonalna wymiana baterii jest sposobem na szybkie tchnięcie nowego energetycznego życia w posiadany sprzęt i utrzymanie poziomu komfortu z użytkowania, do którego się przywykło. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór baterii do aparatów Fujifilm, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu jak i właściciela. Każda prezentowana 

bateria do Fujifilm

objęta jest 12 - miesięczną gwarancją. W efekcie nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają sprawdzone rozwiązania, wysokiej jakości, które będą wydajnie służyły przez długi czas.

Dopasowane baterie do aparatu Fujifilm

Fujifilm to marka, która od lat zapewnia swoim klientom dostęp do wysokiej jakości rozwiązań technologicznych. Aparaty sygnowane znakiem tej marki to połączenie jakości, wydajności, efektywności oraz korzystnej ceny. Mimo dużej wydajności energetycznej, baterie w aparatach fotograficznych siłą rzeczy się eksploatują - szczególnie przy intensywnym używaniu sprzętu. Wymiana baterii na nową ożywi aparat i pozwoli lepiej wykorzystać jego możliwości. Nie będzie trzeba w efekcie po każdym zdjęciu nerwowo spoglądać na pasek energii. W Świecie Baterii znajdziecie wiele wysokowydajnych opcji skierowanych do różnych modeli aparatów fotograficznych Fujifilm. Pozwolą one na przystawienie na powrót sprzętu do odpowiedniego energetycznie pionu oraz pełniejsze (dłuższe) korzystanie z jego funkcji. Zakup nowej baterii do aparatu będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną i ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.