Dopasuj Power Bank

Kolor

Pojemność

1900 mAh - 30000 mAh

Cena

9 zł - 401 zł

Wybierz Power Bank według serii lub producenta

Power Bank Menu Power Banki Green Cell Power Banki Green Cell Pro Oryginalne Power Banki Xiaomi Oryginalne Power Banki Romoss Image Map
Wybierz Power Bank spośród najpopularniejszych modeli

Na rynku urządzeń mobilnych i przenośnych pojawia się coraz więcej produktów, które chcemy użytkować o każdej porze dnia i nocy. Ciągłe korzystanie z danego wyrobu powoduje, że znajdujący się w nim akumulator ulega rozładowaniu. Najskuteczniejszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zakup przenośnej ładowarki, czyli power banku.

Co to jest power bank?

Power bank jest nowoczesnym gadżetem elektronicznym, który umożliwia awaryjne zasilanie telefonu komórkowego, smartfona, tabletu, odtwarzacza MP3/MP4, aparatu fotograficznego, nawigacji GPS, przenośnej konsoli gier itp. Konstrukcja tego typu produktów opiera się o litowo – jonowe bądź litowo – polimerowe ogniwa, które stanowią magazyn energii. Oprócz akumulatora we wnętrzu urządzenia znajdują się różnego rodzaju układy elektroniczne, które odpowiedzialne są za m.in.: zarządzanie zgromadzoną energią, wykrywanie parametrów ładowanego urządzenia, ochronę ogniw i ładowanych urządzeń.

Jaki powerbank wybrać?

Przede wszystkim należy zastanowić się nad swoimi potrzebami. Jakie urządzenie chcemy ładować oraz ile razy chcemy to urządzenie naładować. Poniżej znajduje się propozycja jak dobrać odpowiedni bank energii, przygotowana przez pracowników sklepu internetowego Świat Baterii. Jeśli przenośna ładowarka głównie ma nam pomagać w sytuacjach awaryjnych i gwarantować, że będziemy mogli wykonać ważną dla nas rozmowę telefoniczną to wystarczy power bank o pojemności rzędu 2000 – 5000 mAh. W przypadku gdy chcemy kilkukrotnie naładować nasz telefon czy smartfona, warto zainteresować się baterią zewnętrzną, która posiada akumulator o pojemności 5000 – 10000 mAh. Jeżeli jednak powerbank ma służyć do zapewniania energii większym urządzeniom takim jak phablet czy tablet, trzeba wybrać produkt który posiada natężenie wyjściowe wynoszące przynajmniej 1.5A.

PayPal