Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Power banki Romoss

Power bank od Romoss jest w stanie nie tylko utrzymać urządzenie w działaniu, ale również naładować je do pełna i to w niedługim czasie. Funkcje Quick Charge pozwalają na doładowanie sprzętu w kilkanaście minut, a nie godzin. W efekcie sytuacje, kiedy telefon po wyjęciu z kieszeni przywita ciemnym ekranem szybko trafiają do przeszłości. Romoss to producent wydajnych baterii przenośnych, który szybko wpisał się ze swoja ofertą w potrzeby nowocześnie zorientowanych odbiorców. Romoss dostarcza rozwiązań na najwyższym poziomie, które skutecznie dopełniają potrzeb posiadanego sprzętu mobilnego. Marka ta specjalizuje się w wysokiej jakości urządzeniach typu power bank, które zapewniają dodatkowy zapas energii dla telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, a nawet laptopów. Sprzęt od Romoss to inwestycja, która szybko się zwróci.
Ilość wyjść
Zakres pojemności

Strefa pomocy

Jak dobrać Power Bank?

1. Pojemność baterii w telefonie

Najważniejsze co musimy sprawdzić, to pojemność baterii w naszych telefonach, a ta może wahać się od niewiele ponad 1000 mAh do nawet 4000 mAh. Należy pamiętać, że podczas ładowania dochodzi do nieuniknionych strat energii, które w rezultacie mogą zmniejszyć realną skuteczność power banka do nawet 75%. Jest to zupełnie naturalne zjawisko i trzeba się z nim liczyć. 

2. Power bank do smartfona – na jakie parametry zwrócić uwagę?

Jeśli jesteśmy posiadaczami telefonu, który umożliwia szybkie ładowanie, warto wybrać power bank obsługujący ładowanie natężeniem 2,1 A lub QC 3.0. Dzięki temu możemy uzyskać nawet dwukrotnie szybszy czas ładowania w porównaniu z innymi modelami. Należy jednak pamiętać, że opcja szybkiego ładowania nic nam nie da, jeśli telefon nie jest z nią kompatybilny.

Obecny ranking power banków na Lato 2019 znajdą Państwo na naszym blogu RANKING .


1. Pojemność baterii w telefonie Najważniejsze co musimy sprawdzić, to pojemność baterii w...

Ile razy Power Bank naładuje telefon?

Do obliczenia wystarczy znać pojemność baterii w naszym telefonie i podzielić przez tę wartość rzeczywistą pojemność power banka. Poniżej znajdą Państwo tabelę z najbardziej popularnymi modelami telefonów oraz ilość ładowań dwoma power bankami marki Green Cell o pojemności 10000 mAh oraz 20000 mAh:Dowiedz się więcej na naszym blogu: Ile razy power bank naładuje telefon?


Do obliczenia wystarczy znać pojemność baterii w naszym telefonie i podzielić przez tę wartość...

Czy do Power Banka jest dołączany kabel?

Do każdego power banka, jest dołączany kabel USB Micro-USB lub USB-C (informacja podana w specyfikacji) może on służyć do ładowania power banka oraz jeśli telefon posiada odpowiednie gniazdo, to może być on ładowany również za pośrednictwem tego właśnie kabla.


Do każdego power banka, jest dołączany kabel USB Micro-USB lub USB-C (informacja podana w...

Czy do Power Banka jest dołączana ładowarka?

Do zestawu z power bankiem nie jest dołączona ładowarka sieciowa, taką ładowarkę mogą Państwo zakupić osobno. Poniżej link:

https://swiatbaterii.pl/863-ladowarki-do-telefonow#/typ_ladowarki-sieciowa


Do zestawu z power bankiem nie jest dołączona ładowarka sieciowa, taką ładowarkę mogą Państwo...
Promocja
Power-Bank Romoss 2800mAh w formie Case Etui do Apple iPhone 6 Plus, 6S Plus
star star star star star
(1)
Promocja
Pojemność: 2800mAh
Napięcie: 5V
Natężenie: 1A
Producent ogniw: Romoss
Typ: Li-Polymer
49,95 zł
39,95 zł
1 - 1 z 1 produktu
Power bank, czyli mobilna (przenośna) bateria przestała być dzisiaj novum, na które pozwolić mogą sobie nieliczni. Sprzęt tego typu jest istotnym dopełnieniem dla posiadanych urządzeń, które mimo swojej wydajności szybko wysługują się energetycznie. Power bank zapewnia możliwość szybkiego doładowania sprzętu - najczęściej smartphona wtedy, kiedy w okolicy nie ma dostępu do gniazdka. 

Co wyróżnia powerbank Romoss?

Na rynku sprzętu mobilnego powerbanki to szeroka kategoria produktów, w której niewprawiony użytkownik jest w stanie szybko się zagubić. Romoss jest bardzo dobrym, technologicznym punktem odniesienia, dzięki któremu można szybko trafić z zakupem profesjonalnego sprzętu. Romoss szybko przekonał do swojej oferty powerbanków, wahających się konsumentów, dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań. Powerbanki Romoss wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych systemów elektronicznych takich jak: FitCharge, Dual-Output, FastCharging, SyncCharge czy eUSB. Przenośne ładowarki, które produkuje Romoss są rozwiązaniem dla osób, które intensywnie korzystają ze swoich urządzeń i nie chcą pozwolić sobie na widok rozładowanej baterii w ciągu dnia. Świat Baterii jest autoryzowanym dystrybutorem powerbanków marki Romoss na Polskę. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że inwestują w najlepszą jakość na rynku.

Wysoka wydajność sprzętu

Romoss to jakość, której zaufało już setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Przenośne baterie od Romoss to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Dzięki wydajnemu powerbankowi nie jest się uzależnionym od położenia najbliższego gniazdka oraz nie trzeba nadawać sprzętowi priorytetu i decydować, który wcześniej zostanie doładowany.