Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Power banki Romoss

Ilość wyjść
Zakres pojemności
Promocja
Pojemność: 2800 mAh
Ilość wyjść: 1
Moc wyjścia: 5V - 1A
49,95 zł
39,95 zł
Promocja
Romoss
Pojemność: 2800 mAh
Napięcie: 5 V
Natężenie: 1A
Producent ogniw: Romoss
Typ: Li-Polymer
49,95 zł
39,95 zł
Na stanie
1 - 1 z 1 produktu
Power bank, czyli mobilna (przenośna) bateria przestała być dzisiaj novum, na które pozwolić mogą sobie nieliczni. Sprzęt tego typu jest istotnym dopełnieniem dla posiadanych urządzeń, które mimo swojej wydajności szybko wysługują się energetycznie. Power bank zapewnia możliwość szybkiego doładowania sprzętu - najczęściej smartphona wtedy, kiedy w okolicy nie ma dostępu do gniazdka. 

Power bank od Romoss

jest w stanie nie tylko utrzymać urządzenie w działaniu, ale również naładować je do pełna i to w niedługim czasie. Funkcje Quick Charge pozwalają na doładowanie sprzętu w kilkanaście minut, a nie godzin. W efekcie sytuacje, kiedy telefon po wyjęciu z kieszeni przywita ciemnym ekranem szybko trafiają do przeszłości. Romoss to producent wydajnych baterii przenośnych, który szybko wpisał się ze swoja ofertą w potrzeby nowocześnie zorientowanych odbiorców. Romoss dostarcza rozwiązań na najwyższym poziomie, które skutecznie dopełniają potrzeb posiadanego sprzętu mobilnego. Marka ta specjalizuje się w wysokiej jakości urządzeniach typu power bank, które zapewniają dodatkowy zapas energii dla telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, a nawet laptopów. Sprzęt od Romoss to inwestycja, która szybko się zwróci.

Co wyróżnia powerbank Romoss?

Na rynku sprzętu mobilnego powerbanki to szeroka kategoria produktów, w której niewprawiony użytkownik jest w stanie szybko się zagubić. Romoss jest bardzo dobrym, technologicznym punktem odniesienia, dzięki któremu można szybko trafić z zakupem profesjonalnego sprzętu. Romoss szybko przekonał do swojej oferty powerbanków, wahających się konsumentów, dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań. Powerbanki Romoss wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych systemów elektronicznych takich jak: FitCharge, Dual-Output, FastCharging, SyncCharge czy eUSB. Przenośne ładowarki, które produkuje Romoss są rozwiązaniem dla osób, które intensywnie korzystają ze swoich urządzeń i nie chcą pozwolić sobie na widok rozładowanej baterii w ciągu dnia. Świat Baterii jest autoryzowanym dystrybutorem powerbanków marki Romoss na Polskę. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że inwestują w najlepszą jakość na rynku.

Wysoka wydajność sprzętu

Romoss to jakość, której zaufało już setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Przenośne baterie od Romoss to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Dzięki wydajnemu powerbankowi nie jest się uzależnionym od położenia najbliższego gniazdka oraz nie trzeba nadawać sprzętowi priorytetu i decydować, który wcześniej zostanie doładowany.