Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Power bank Xiaomi

Sfera power banków od Xiaomi jest bardzo rozbudowana. W tej różnorodności zorientowany co do swoich potrzeb konsument jest w stanie szybko znaleźć odpowiedni sprzęt, który ponownie zapewni mu pełną mobilność. Power banki pozwalają oduzależnić się od ciągłego przesiadywania w okolicy najbliższego gniazdka oraz priorytetyzowania, który najpierw sprzęt będzie podpięty do listwy. Posiadanie powerbanku daje większą mobilność - sprzęt można ładować w “biegu” bez utraty na komforcie użytkowania sprzętu.
Producent
Pojemność
Ilość wyjść

Strefa pomocy

Jak dobrać Power Bank?

1. Pojemność baterii w telefonie

Najważniejsze co musimy sprawdzić, to pojemność baterii w naszych telefonach, a ta może wahać się od niewiele ponad 1000 mAh do nawet 4000 mAh. Należy pamiętać, że podczas ładowania dochodzi do nieuniknionych strat energii, które w rezultacie mogą zmniejszyć realną skuteczność power banka do nawet 75%. Jest to zupełnie naturalne zjawisko i trzeba się z nim liczyć. 

2. Power bank do smartfona – na jakie parametry zwrócić uwagę?

Jeśli jesteśmy posiadaczami telefonu, który umożliwia szybkie ładowanie, warto wybrać power bank obsługujący ładowanie natężeniem 2,1 A lub QC 3.0. Dzięki temu możemy uzyskać nawet dwukrotnie szybszy czas ładowania w porównaniu z innymi modelami. Należy jednak pamiętać, że opcja szybkiego ładowania nic nam nie da, jeśli telefon nie jest z nią kompatybilny.

Obecny ranking power banków na Lato 2019 znajdą Państwo na naszym blogu RANKING .


1. Pojemność baterii w telefonie Najważniejsze co musimy sprawdzić, to pojemność baterii w...

Ile razy Power Bank naładuje telefon?

Do obliczenia wystarczy znać pojemność baterii w naszym telefonie i podzielić przez tę wartość rzeczywistą pojemność power banka. Poniżej znajdą Państwo tabelę z najbardziej popularnymi modelami telefonów oraz ilość ładowań dwoma power bankami marki Green Cell o pojemności 10000 mAh oraz 20000 mAh:Dowiedz się więcej na naszym blogu: Ile razy power bank naładuje telefon?


Do obliczenia wystarczy znać pojemność baterii w naszym telefonie i podzielić przez tę wartość...

Czy do Power Banka jest dołączany kabel?

Do każdego power banka, jest dołączany kabel USB Micro-USB lub USB-C (informacja podana w specyfikacji) może on służyć do ładowania power banka oraz jeśli telefon posiada odpowiednie gniazdo, to może być on ładowany również za pośrednictwem tego właśnie kabla.


Do każdego power banka, jest dołączany kabel USB Micro-USB lub USB-C (informacja podana w...

Czy do Power Banka jest dołączana ładowarka?

Do zestawu z power bankiem nie jest dołączona ładowarka sieciowa, taką ładowarkę mogą Państwo zakupić osobno. Poniżej link:

https://swiatbaterii.pl/863-ladowarki-do-telefonow#/typ_ladowarki-sieciowa


Do zestawu z power bankiem nie jest dołączona ładowarka sieciowa, taką ładowarkę mogą Państwo...
Promocja
Power Bank Xiaomi 10000 mAh MI3 PLM12ZM srebrny
Power Bank Xiaomi 10000 mAh MI3 PLM12ZM black
Srebrny Power Bank Xiaomi Mi 2S 10000mAh Quick Charge 3.0
1 - 5 z 5 produktów

Jaki power bank Xiaomi wybrać?

Xiaomi jest chińską marką, która szybko zdobyła sobie popularność wśród nowoczesnych polskich odbiorców. Jej produkty to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Xiaomi zapewnia jakość po niewygórowanych kosztach. W efekcie sprzęt sygnowany znakiem towarowym tej marki znajduje się w zasięgu praktycznie każdego konsumenta. Xiaomi cały czas poszerza swój wachlarz udostępnianych produktów, by jeszcze lepiej trafić w zmieniające się potrzeby nowoczesnych odbiorców. Baza konsumencka Xiaomi na całym świecie liczona jest w milionach odbiorców. Prezentowany powerbank szybko wspomoże posiadany poboczny sprzęt w zachowaniu energetycznej wydajności. Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na power banki Xiaomi, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby konsumentów oraz posiadany budżet. Power bank to niezbędnik w dzisiejszych czasach, kiedy pozostanie w stałej łączności ze światem wymaga pełnego paska baterii. Sprzęt od Xiaomi będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym wymiarze. Najbardziej popularny model: 

Xiaomi Power Bank Mi 2i 10 000 mAh

jest opcją, która utrafia najczęściej w potrzeby nowoczesnych konsumentów. Jest to wydajna ładowarka przenośna, która umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie (power bank ma 2 porty USB). Dodatkowo powerbank posiada funkcję szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. W efekcie naładowanie sprzętu nie zajmuje kilku godzin, a samego telefonu lub aparatu nie trzeba trzymać wiecznie upiętego do power banku podczas np. spacerów, podróży, itp.

Jakość, której można być pewnym

Xiaomi to wysoka jakość produktów, wobec których zaufanie wzrasta z każdym kolejnym rokiem. Marka jest obecna na rynku od wielu lat, w tym czasie zawsze dostarczała swoim odbiorcom najlepszych rozwiązań technologicznych w korzystnej cenie. W efekcie wybierając produkty sygnowane znakiem Xiaomi ma się pewność co do poniesionej inwestycji oraz gwarancję wydajnego działania przez długi czas. Świat Baterii oferuje zarówno wysokowydajne powerbanki od Xiaomi jak i szereg pobocznych akcesoriów do sprzętów tej marki. W rezultacie użytkownicy mogą lepiej zadbać o potrzeby swojego sprzętu oraz na dłużej zachować jego pełną funkcjonalność. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.