Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta Max, 2016Wh, 2600W, X-Boost

ECOFLOW
Produkt dostępny
Zamów teraz aby otrzymać w wtorek, 13.06
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • Ecoflow Delta MAX: wydajna i uniwersalna stacja ładowania o pojemności 2016Wh - nowy standard wśród akumulatorowych generatorów prądu.
  • Dual Charging technology: wygodne i szybkie ładowanie urządzenia od 0-80% w nieco ponad godzinę, z opcją zasilania sieciowego lub słonecznego do 2600W.
  • Opatentowana technologia X-Boost pozwala na zasilanie urządzeń o dużej mocy do 3000W - idealna do zasilania domowych sprzętów oraz w terenie.
  • Systemy bezpieczeństwa: wiele zabezpieczeń chroniących przed przeciążeniem, nadnapięciem, zwarciem, niskim napięciem i temperaturą zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.
8 699,95 zł

Ilość:

Dostępny w salonach Sprawdź dostepność Zobacz Darmowa dostawa już od 120 zł dowiedz się więcej Zobacz
 

Specyfikacja
Pojemność:
2016Wh
Rodzaj ogniw:
NCM
Wyjście:
AC (6 gniazd, łącznie 2400W), DC5521 (2 gniazda, 12.6V, 3A, MAX 38W na gniazdo)
Wejście:
ładowania z paneli słonecznych (800W Max, 11-100V, 10A), ładowania AC (Max 1800W, 15A), gniazda zapalniczki (12V/24V, 8A)
Wyjście USB-A:
2 gniazda, 5V, 2.4A, max 12W na gniazdo
Wyjście USB-C:
2 gniazda, 5/9/12/15/20V, 5A, Max 100W na gniazdo
Dodatkowe informacje:
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi
Dodatkowe cechy:
Obsługa do dwóch akumulatorów DELTA Max / Agregatu prądotwórczego
Żywotność:
800 cykli (80% pojemości)
Producent:
EcoFlow
Model:
Delta Max
Wymiary:
50 x 24 x 30,8 cm
Waga:
21,7 kg
Moc maksymalna:
3400W
Gwarancja:
24 miesiące
Kod produktu:
1ECO2000
Opinie i pytania klientów
Wyraź swoją opinię

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Oceń go jako pierwszy.

Aby dodać opinię musisz być zalogowany oraz posiadać zakupiony produkt.

Średnia ocen
Wyraź swoją opinię

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Oceń go jako pierwszy.

Aby dodać opinię musisz być zalogowany oraz posiadać zakupiony produkt.

×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Najczęściej zadawane pytania
Jak wybrać UPS?
Zobacz
Kupując UPS wiele osób sprawdza przede wszystkim jego moc. Do domowego użytku sprawdzi się UPS o mocy 300 W, do biura czy dla graczy o mocy 500 W, dla serwerowni model o mocy co najmniej 1000 W. Wszystko zależy od przeznaczenia i tego, czego oczekujemy. W przypadku dobierania odpowiedniego UPS-a najlepiej jest znać pobór mocy urządzenia, do którego ma być on przeznaczony. Przeczytaj poradnik: "Jak dobrać zasilacz UPS?" na naszym blogu.
Czy do UPS’a można podłączyć listwę zasilającą?
Zobacz
Do awaryjnych zasilaczy ups nie można podłączać listew zasilających czy różnego rodzaju rozgałęźników. Dlatego sam UPS musi mieć tyle gniazd, ile nam potrzeba np. na monitor, komputer, router. Warto jednak wybrać model z dodatkowymi gniazdami podtrzymującymi. W zasilaczu powinny być też gniazda filtrujące do podłączenia np. drukarki. 
Jakie są rodzaje zasilaczy UPS?
Zobacz
Line-Interactive AVR.
Jest to najlepsze rozwiązanie dla typowych urządzeń, które nie mają dużych wymagań. W systemie tym zasilacz UPS sprawdza na bieżąco parametry prądu z sieci. W przypadku nagłych wzrostów i spadków napięcia koryguje napięcie i natężenie na wyjściu zasilacza UPS.  Umożliwia to skuteczną pracę takich urządzeń jak komputery, serwery i inne, przy zachowaniu bezpieczeństwa i ciągłości działania. Przy awarii zasilania, podłączone urządzenia są przełączane na zasilanie ze wbudowanego akumulatora. 

Zasilacz UPS online.
Jest to najbezpieczniejszy rodzaj zasilacza UPS. Gwarantuje on całkowitą separację sieci energetycznej i podłączonych pod zasilacz urządzeń. W zasilaczu UPS online, w pierwszej kolejności zasilanie z sieci jest zamieniane na prąd stały, który ładuje umiejscowiony wewnątrz ładowarki UPS akumulator. Następnie prąd zgromadzony w akumulatorze jest ponownie przekształcany w prąd przemienny, który płynie do podłączonych urządzeń. W przypadku zaniku zasilania w sieci akumulator nadal kontynuuje swoją pracę (bez potrzeby przełączania). Jedynie akumulator nie jest ładowany prądem z sieci. Dzięki temu zasilacz UPS online nadaje się do najbardziej wrażliwych urządzeń, likwidując wszelkie szumy i nieregularności parametrów prądu w sieci. Do szaf teleinformatycznych, warto wybrać zasilacz UPS online do szaf rack. 
Zasilacz UPS i sinusoida, co wybrać?
Zobacz
Prąd na wyjściu z zasilacza UPS może mieć moc o przebiegu sinusoidy aproksymowanej lub czystej sinusoidy. Aproksymowana sinusoida będzie odpowiednia dla większości routerów, zestawów serwerowych, silników eklektycznych i innych urządzeń. Bardziej wrażliwe urządzenia (np. piece CO) powinny pracować z zasilaczem UPS, którego moc wyjściowa ma przebieg czystej sinusoidy. Dzięki temu dostarczany do urządzenia prąd będzie miał dokładnie takie same parametry jak ten dostępny bezpośrednio w gniazdku. Oznacza to, że taki zasilacz UPS będzie odpowiedni dla każdego urządzenia.
Statusu reklamacji i zwrotu
Zobacz
O realizacji reklamacji lub zwrotów informujemy naszych Klientów do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki, dlatego prosimy o cierpliwość. Jeśli chcą Państwo sprawdzić na jakim etapie jest Państwa sprawa to uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na [email protected] W wiadomości prosimy podać numer listu przewozowego odesłanej przesyłki.