Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta Max 2016Wh 2400W X-Boost

ECOFLOW
Produkt niedostępny
  • Ecoflow Delta MAX: wydajna i uniwersalna stacja ładowania o pojemności 2016Wh - nowy standard wśród akumulatorowych generatorów prądu.
  • Dual Charging technology: wygodne i szybkie ładowanie urządzenia od 0-80% w nieco ponad godzinę, z opcją zasilania sieciowego lub słonecznego do 2600W.
  • Opatentowana technologia X-Boost pozwala na zasilanie urządzeń o dużej mocy do 3000W - idealna do zasilania domowych sprzętów oraz w terenie.
  • Systemy bezpieczeństwa: wiele zabezpieczeń chroniących przed przeciążeniem, nadnapięciem, zwarciem, niskim napięciem i temperaturą zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.
7 499,95 zł
Brak na stanie
zamów telefonicznie

Powiadom o dostępności

Zobacz
 

Przenośna stacja zasilania EcoFlow MAX

Ecoflow Delta Max to wyjątkowo wydajna i wszechstronna stacja ładowania o pojemności 2016Wh. Stanowi ona nowy standard wśród przenośnych generatorów prądu. Zwiększona do 6kWh pojemność oraz dodatkowe akumulatory zapewniają najwyższą wydajność i zasilanie w każdym miejscu, w każdej sytuacji. Dzięki zaawansowanej technologii X-Boost produkt może zasilać urządzenia o mocy nawet do 3000W.

Stacja Zasilania EcoFlow

Bezpieczeństwo to podstawa

EcoFlow Delta Max to innowacyjna i bezpieczna technologia, która wyróżnia się na tle standardowych generatorów zasilanych paliwami ciekłymi. Dzięki zastosowaniu dwóch paneli słonecznych, stacja może być szybko ładowana energią słoneczną o mocy 800W, co eliminuje konieczność korzystania z paliw kopalnych i zanieczyszczania powietrza. Ponadto, Delta Max nie emituje tlenku węgla, co pozwala na jej bezpieczne użytkowanie nawet w zamkniętych pomieszczeniach.

Stacja Zasilania EcoFlow

Szybkie ładowanie dzięki Dual Charging

Dzięki technologii Dual Charging, ładowanie stacji DELTA Max jest wygodne i szybkie. Urządzenie może bezpiecznie naładować się od 0 do 80% w nieco ponad godzinę. Co więcej, podłączając zasilanie sieciowe z inteligentnym generatorem, można uzyskać moc do 3600W, co przyspieszy proces ładowania. Natomiast korzystając z zasilania sieciowego z energią słoneczną, można uzyskać moc nawet do 2600W. Dzięki temu nie musisz martwić się o brak mocy do zasilania ważnych urządzeń.

Stacja Zasilania EcoFlow

Zasilaj większość urządzeń

Dzięki technologii X-Boost firmy EcoFlow, stacja DELTA Max może zasilać urządzenia o dużej mocy, nawet do 3000W. To oznacza, że w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej, nadal można zasilać lodówkę, suszarkę lub inne urządzenia domowe. Stacja DELTA Max sprawdzi się równie dobrze w terenie, gdy konieczne jest podłączenie urządzenia o dużej mocy. W ten sposób można zasilać urządzenia praktycznie w każdej sytuacji.

Stacja Zasilania EcoFlow

Wygodne zasilanie

Dzięki stacji DELTA Max, zasilanie awaryjne jest możliwe wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. W przypadku nagłej awarii, nie musisz przerywać pracy ani wspólnie spędzanego czasu z rodziną. Stacja DELTA Max jest w stanie zasilać urządzenia nawet przez dłuższy czas bez dostępu do prądu. Duża ilość wejść umożliwia jednoczesne podłączenie kilku urządzeń, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich dziennych rytuałów. W ten sposób możesz cieszyć się swoimi urządzeniami w każdej sytuacji.

Stacja Zasilania EcoFlow

Systemy bezpieczeństwa

EcoFlow Delta Max, stacja zasilania, została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom. Posiada wiele systemów zabezpieczających, które chronią urządzenie przed nadnapięciem, przeciążeniem, zbyt wysoką i zbyt niską temperaturą, zwarciem, niską temperaturą oraz niskim napięciem. Cała konstrukcja stacji jest stabilna i solidna, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu. Wszystkie aspekty związane z jakością i wydajnością stacji zostały poddane wielu testom, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że korzystają z bezpiecznego i niezawodnego urządzenia.

Stacja Zasilania EcoFlow

Użyteczny wyświetlacz

Delta Max jest wyposażona w przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz, który dostarcza najważniejszych informacji dotyczących pracy stacji. Na ekranie możesz śledzić aktualne wartości mocy, napięcia i natężenia, a także sprawdzić stan akumulatora i czas zasilania innych urządzeń. Dzięki temu praktycznemu wyświetlaczowi z łatwością kontrolujesz pracę stacji i jesteś na bieżąco z jej stanem.

Stacja Zasilania EcoFlow

Steruj za pomocą aplikacji

Zarządzaj i monitoruj zużycie energii swojej stacji zasilania DELTA Max za pomocą aplikacji EcoFlow, dostępnej na Twoim telefonie. Po prostu połącz się z siecią, pobierz aplikację i uzyskaj dostęp do ustawień, które pozwolą Ci dostosować zużycie energii oraz zdalnie sterować urządzeniem DELTA Max. Dzięki temu będziesz mógł mieć pełną kontrolę nad swoją stacją zasilania w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

Stacja Zasilania EcoFlow

Zestaw zawiera:

● Delta MAX
● Torba Delta
● Kabel ładowania do paneli fotowoltaicznych MC4 do XT60
● Kabel ładowania AC 1.5 m
● Kabel ładowania do zapalniczki samochodowej 1.5 m
● Kabel DC5521 do DC5525
● Instrukcja obsługi

Specyfikacja
Producent:
EcoFlow
Model:
Delta Max
Pojemność:
2016Wh
Rodzaj ogniw:
NCM
Wyjście:
AC (6 gniazd, łącznie 2400W), DC5521 (2 gniazda, 12.6V, 3A, MAX 38W na gniazdo)
Wejście:
ładowania z paneli słonecznych (800W Max, 11-100V, 10A), ładowania AC (Max 1800W, 15A), gniazda zapalniczki (12V/24V, 8A)
Wyjście USB-A:
2 gniazda, 5V, 2.4A, max 12W na gniazdo
Wyjście USB-C:
2 gniazda, 5/9/12/15/20V, 5A, Max 100W na gniazdo
Dodatkowe informacje:
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi
Dodatkowe cechy:
Obsługa do dwóch akumulatorów DELTA Max / Agregatu prądotwórczego
Żywotność:
800 cykli (80% pojemości)
Moc maksymalna:
3400W
Wymiary:
50 x 24 x 30,8 cm
Waga:
21,7 kg
Gwarancja:
24 miesiące
Kod produktu:
1ECO2000
Opinie i pytania klientów
Wyraź swoją opinię
star-empty star-empty star-empty star-empty star-empty

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Oceń go jako pierwszy.

Aby dodać opinię musisz być zalogowany oraz posiadać zakupiony produkt.

Średnia ocen
Wyraź swoją opinię

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Oceń go jako pierwszy.

Aby dodać opinię musisz być zalogowany oraz posiadać zakupiony produkt.

×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Najczęściej zadawane pytania
Statusu reklamacji i zwrotu
Zobacz
O realizacji reklamacji lub zwrotów informujemy naszych Klientów do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki, dlatego prosimy o cierpliwość. Jeśli chcą Państwo sprawdzić na jakim etapie jest Państwa sprawa to uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na [email protected]. W wiadomości prosimy podać numer listu przewozowego odesłanej przesyłki.