gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Etui Case QI ładowarka indukcyjna QI15 Green Cell iPhone 5 5s biały

Green Cell
Towar niedostępny.
Cena:
37,95 zł
29,95 zł
Brak na stanie

powiadom o dostępności

Case QI15 to wysokiej jakości adapter umożliwiający ładowanie indukcyjne iPhone'ów z serii 5 zawarty w eleganckim, idealnie dopasowanym etui.

Urządzenie w niezwykle stylowy i prosty sposób rozwiązuje problem braku modułu Qi w telefonach firmy Apple. Wystarczy włożyć swojego iPhone'a w case'a i jesteśmy w pełni gotowi do ładowania. 

Dzięki temu urządzeniu będziemy już mogli bez problemu korzystać z szerokiej gamy wygodnych i stuprocentowo bezprzewodowych ładowarek indukcyjnych.

Kupując te produkt zyskujemy nie tylko możliwość ładowania indukcyjnego, ale także niepowtarzalny, gustowny case wykonany z najwyższej jakości materiałów. 

Stan Fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Możliwość zwrotu Do 30 dni
Typ ładowarki indukcyjna Qi
Kod produktu QI15

Średnia ocen

star star star star star

(2 opinii)

5.0
/ 5

Twoja ocena

Dodaj opinię

star star star star star
, 2017-06-28

To jeszcze chciałbym dodać, że etui nie ma żadnego wpływu na dokonywanie płatności zbliżeniowych (korzystanie z Apple Pay).

0 0
star star star star star
, 2017-06-05

Etui spełniło moje oczekiwania. Produkt jest rewelacyjny.
Poniżej wrażenia z miesiąca użytkowania etui:
- ładowarka rozpoznaje etui bez problemu, nie trzeba poprawiać i dopasowywać,
- wygląda bardzo ładnie i jest dyskretna (w porównaniu do np. etui z Ikei),
- przysyłany produkt jest zabezpieczony folią i trzeba ją zdjąć, by docenić estetykę etui (ja się zorientowałem dopiero po kilku dniach użytkowania, że jest folia)
- to jest genialne: etui ma gniazdo micoUSB do ładowania i podłączania do komputera (ładowarki i kabelków z iphona nie rozpakowałem nawet i korzystam ze starych kabelków od innych telefonów),
- o korzystaniu z gniazda słuchawkowego w praktyce trzeba zapomnieć, w otwór w etui nie mieści się żadna z posiadanych przeze mnie i moich znajomych wtyczka (nie przeszkadza mi to bo korzystam ze słuchawek bezprzewodowych, ale dla niektórych może to być istotne ograniczenie).

2 0

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole