Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Kable do ładowania samochodów elektrycznych

W sklepie Świat Baterii ciągle aktualizujemy ofertę akcesoriów do zasilania samochodów elektrycznych. W efekcie nasi klienci zyskują dostęp do najlepszych technologicznie rozwiązań na rynku i to w przystępnej cenie. Ładowarki naścienne, mobilne oraz kable EV to niezbędnik na wyposażeniu każdego eko samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Bestseller
1 - 11 z 11 produktów

Kabel EV do samochodu

Samochody elektryczne są nieodłączną częścią naszej przyszłości. Niezależnie czy podczas kupna samochodu elektrycznego kierowałeś się kwestią czystego środowiska, czy technologicznych możliwości chcemy pogratulować Ci doskonałego wyboru oraz bycia o krok dalej od tradycyjnej motoryzacji.

Przyszłość leży w elektryczności

Wizja elektromobilności to szybkość, wydajność i bezpieczeństwo - dlatego kierowaliśmy się tymi cechami przy projektowaniu naszego kabla GCev1. Dzięki niemu ładowanie Twojego samochodu elektrycznego będzie przebiegać w pełni bezpiecznie i tak szybko jak to tylko możliwe. Wożąc go ze sobą w bagażniku otworzy się przed Tobą możliwość ładowania pojazdu w nowych miejscach, a planowane postoje w trasie z koniecznych postojów zmienią się w przyjemne przerwy na kawę i rozprostowanie nóg!

Kable do ładowania samochodów

Samochody elektryczne jeszcze kilka lat temu były śmiałą inicjatywą, w której upowszechnienie się nie wierzyło specjalnie wiele osób. Elektryczne auta to czystsze oraz przyjaźniejsze środowisku alternatywy dla pojazdów spalinowych. Wyznaczają one nowy rozdział w historii motoryzacji. Auta elektryczne coraz bardziej się upowszechniają. Jest to większa inwestycja, jednak stopa zwrotu również do małych nie należy. W krajach Unii samochody elektryczne coraz bardziej się popularyzują. W krajowych realiach użytkowników eko aut również przybywa. Co za tym idzie rosną potrzeby na akcesoria dodatkowe, które pomogą utrzymać samochód w pełnej sprawności. Nasz sklep Świat Baterii oferuje wydajne kable EV - ładowarki do samochodów elektrycznych. Są one zakończone gniazdami typu 2, który jest standardem zasilającym w większości samochód elektrycznych oraz stacji ładowania. W efekcie wykorzystywania kabli EV zyskuje się większą kompatybilność - można bez problemu zajechać na każdą stację w Unii Europejskiej i spokojnie podłączyć się do gniazda ładowania.