Zostań w domu, zrób zakupy na www.swiatbaterii.pl

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Kabel do ładowania samochodów elektrycznych

999,95 zł
799,95 zł
Na stanie
1 124,95 zł
899,95 zł
Na stanie
Nowość
874,95 zł
699,95 zł
Na stanie
Nowość
999,95 zł
799,95 zł
Na stanie
Nowość
749,95 zł
599,95 zł
Na stanie
Nowość
874,95 zł
699,95 zł
Na stanie
1 - 6 z 6 produktów

Przyszłość leży w elektryczności

Samochody elektryczne są nieodłączną częścią naszej przyszłości. Niezależnie czy podczas kupna samochodu elektrycznego kierowałeś się kwestią czystego środowiska, czy technologicznych możliwości chcemy pogratulować Ci doskonałego wyboru oraz bycia o krok dalej od tradycyjnej motoryzacji.

Kabel EV

Wizja elektromobilności to szybkość, wydajność i bezpieczeństwo - dlatego kierowaliśmy się tymi cechami przy projektowaniu naszego kabla GCev1. Dzięki niemu ładowanie Twojego samochodu elektrycznego będzie przebiegać w pełni bezpiecznie i tak szybko jak to tylko możliwe. Wożąc go ze sobą w bagażniku otworzy się przed Tobą możliwość ładowania pojazdu w nowych miejscach, a planowane postoje w trasie z koniecznych postojów zmienią się w przyjemne przerwy na kawę i rozprostowanie nóg!

Ładowarka do samochodu elektrycznego

Samochody elektryczne jeszcze kilka lat temu były śmiałą inicjatywą, w której upowszechnienie się nie wierzyło specjalnie wiele osób. Elektryczne auta to czystsze oraz przyjaźniejsze środowisku alternatywy dla pojazdów spalinowych. Wyznaczają one nowy rozdział w historii motoryzacji. Auta elektryczne coraz bardziej się upowszechniają. Jest to większa inwestycja, jednak stopa zwrotu również do małych nie należy. W krajach Unii samochody elektryczne coraz bardziej się popularyzują. W krajowych realiach użytkowników eko aut również przybywa. Co za tym idzie rosną potrzeby na akcesoria dodatkowe, które pomogą utrzymać samochód w pełnej sprawności. Nasz sklep Świat Baterii oferuje 

wydajne kable EV - ładowarki do samochodów elektrycznych.

Są one zakończone gniazdami typu 2, który jest standardem zasilającym w większości samochód elektrycznych oraz stacji ładowania. W efekcie wykorzystywania kabli EV zyskuje się większą kompatybilność - można bez problemu zajechać na każdą stację w Unii Europejskiej i spokojnie podłączyć się do gniazda ładowania.

Ładowarka do samochodu elektrycznego

Prezentowany w naszej ofercie kabel EV spełnia wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa oraz trwałości. Jest on w stanie wytrzymać 2 tony nacisku - przypadkowe najechanie samochodem oraz skutecznie opiera się codziennej eksploatacji. W efekcie jest on inwestycją, która się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Kabel EV to dodatek niezbędny do każdego elektrycznego samochodu. Jest to kabel 3-fazowy, dzięki temu szybkość ładowania jest znacznie wyższa niż w przypadku starych 1 - fazowych rozwiązań. Dzięki temu przestój na trasie jest skrócony i szybciej można dojechać do punktu B. 5m metrów kabla EV zapewnia wygodne użytkowanie eliminując problem podłączenia auta do stacji ładowania naziemnej lub ściennej - dzięki znacznej długości jest się w stanie dosięgnąć wszędzie.

Wygoda i jakość

Świat Baterii ciągle aktualizuje ofertę na kable ładujące EV do samochodów elektrycznych. W efekcie nasi klienci zyskują dostęp do najlepszych technologicznie rozwiązań na rynku i to w przystępnej cenie. Kabel EV to niezbędnik na wyposażeniu każdego eko samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.