Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Zasilacz awaryjny UPS Online Green Cell MPII 1000VA 900W z wyświetlaczem LCD

Green Cell
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w wtorek, 03.08
 • UPS Green Cell o topologii On-line charakteryzujący się dwukrotną konwersją napięcia zasilającego, dzięki której zasilacz awaryjny stanowi barierę ochronną pomiędzy przepięciami z sieci a podłączonymi urządzeniami.
 • Zasilacz awaryjny o mocy całkowitej 900W i mocy pozornej 1000VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne i bezpieczne parametry dla Twoich urządzeń.
 • Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy natychmiastowy czas przełączenia UPS-ów Green Cell w tryb zasilania akumulatorowego oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 56 min w zależności od obciążenia.
 • Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
874,95 zł

-20%

699,95 zł
Oszczędzasz: 175,00 zł

Ilość:

Dostępny w salonach Sprawdź dostepność Zobacz
 
 • Zasilacz awaryjny UPS Online Green Cell MPII 1000VA 900W z wyświetlaczem LCD
 • 874,95 zł
  699,95 zł

Czym jest UPS?

UPS (Uninterruptible Power Supply), czyli zasilacz awaryjny to urządzenie, które zapewnia nieprzerwane zasilanie innych urządzeń elektronicznych, nawet w przypadku braku prądu. Gdy w gniazdku jest prąd, UPS ładuje wbudowany akumulator oraz pełni rolę zabezpieczenia przeciw przepięciowego, a także w przypadku nowoczesnych urządzeń marki Green Cell zapewnia właściwe napięcie zasilania nawet w przypadku dużych i długotrwałych wahań napięcia w sieci.

W przypadku zaniku zasilania w gniazdku sieciowym UPS automatycznie zasila podłączone do niego urządzenia. Pozwala to na bezpieczne wyłączenie urządzenia i zapisanie wyników prowadzonej pracy. Nagły zanik prądu może spowodować utratę ważnych danych, a także uszkodzenie sprzętu elektronicznego.


Schemat budowy umożliwia pracę UPS'a zarówno w pozycji poziomej i montaż w szafach rack 19". Może on jednak pracować także w pozycji pionowej.


Wyświetlacz LCD w przejrzysty sposób informuje o trybie pracy zasilacza. Dodatkowo producent przygotował przejrzystą instrukcję w jęzku polskim znacznie ułatwiającą użytkowanie urządzenia


Dodatkowo w zestawie wraz z zasilaczem UPS otrzymują Państwo oprogramowanie w polskiej wersji językowej pozwalające na monitorowanie jego pracy - w wypadku tego urządzenia zadbano o każdy detal, aby jak najlepiej dostosować je do potrzeb użytkowników.

UPS GREEN CELL AIO 800VA
green cell

UDC9101S

marki Green Cell to zasilacz awaryjny online dysponujący
pełną sinusoidą, co sprawia, że jest idealnym rozwązaniem dla
nawet najbardziej wrażliwego sprzętu i instalacji.

1000VA/900W

"Stosunek możliwości do ceny jest chyba nie do przebicia."

Test zasilacza marki Green Cell dostępny pod adresem - www.sajdyk.pl

Możliwości UPS Green Cell

Czysta sinusoida

Zasilacz zapewnia pełną, czystą sinusoidę, dzięki czemu można go używać dla wszystkich urządzeń elektrycznych bez obaw o ich bezpieczeństwo i stabilność pracy.

UPS Green Cell

Wysoka wydajność

Wydajność urządzenia sięga, aż 90%. Napięcie wyjściowe ma charakter czystej sinusoidy. wykorzystanie tej formy generowania prądu wyjściowego, umożliwia zasilanie urządzeń wrażliwych na charakterystykę prądu wejściowego.

Niezależny od czasu


Inżynierowie wyposażyli UPS w funkcje zimnego startu, czyli wymuszenia pracy w trybie akumulatorowym bez wcześniejszego podłączenia UPS'a do sieci zasilającej. Przydatne w sytuacjach kiedy jesteśmy zmuszeni uruchomić komputer stacjonarny, aby skopiować ważne dane.

UPS typu Online

Oznacza to, że posiada on tzw. podwójną konwersję. Napięcie z gniazdka jest najpierw konwertowane z proądu zmiennego na stały, który to wysyłany jest do ładowarki akumulatora, a następnie do falownika, który to już prądem zmiennym zasila podpięte urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu całkowicie wyeliminowane jest ryzyko spadku napięcia, nawet na milisekundę, ponieważ w przypadku zaniku zasilania falownik nadal kontynuuje pracę czerpiąc energię z aukumulatora. Sposób ten w stu procentach gwarantuje bezpieczeństwo dla wszelkiego sprzętu, który jest podpięty na wyjściu UPS'a

Awaryjne wyłączanie

Wśród zastosowanych funkcji w zasilaczu awaryjnym Green Cell znajduje się również: awaryjne wyłączanie urządzenia. System alarmów dźwiękowych informuje o wszelkich istotnych zmianach w pracy zasilacza, dzięki czemu zawsze usłyszymy o konieczności interwencji.

Możliwość podłączenia do komputera

Po lewej stronie są umieszczone filtry przeciwnapięciowe dla lini telefonicznych. Wejście USB typu B na górze urządzenia pozwala na łączenie się z komputerem. W zestawie znajduje się oprogramowanie dla urządzenia UPS.

Zalety korzystania z UPS Green Cell wraz z oprogramowaniem

- Program w języku polskim: łatwość instalacji i obsługi
- Zdalne zarządzanie i monitorowanie UPS poprzez sieć LAN lub Internet
- Automatyczne wysyłanie ostrzeżeń przez e-mail, pager lub modem
- Wyświetlanie danych pomiarowych UPS w postaci graficznej, w tym napięć wejściowych i wyjściowcyh, częstotliwości, obciążenia UPS, temperatury wewnętrzenej, pojemności akumulatorów - Zaobrazowanie danych w postaci mierników analogowych, wykresów słupkowych wartości cyfrowych
- Wykresy danych w czasie rzeczywistym
- Schemat blokowy stanu pracy UPS
- Ustawiana długość i częstotliwość autotestów zasilacza
- Przeprowadzenie autotestu zasilacza do wyczerpania akumulatorów
- Możliwość uruchomienia zewnętrznego programu przed zamknięciem systemu
- Automatyczne wyłączenie UPS
- Powiadamianie użytkowników i ewidencjonowanie problemów związanych z zasilaczem
- Programowanie czasu pracy awaryjnej i zamknięcia systemu
- Programowana częstotliwość komunikatów ostrzegawczych i ich treść
- Szeroki zakres nastaw kalendarza załączeń i wyłączeń zasilacza (jednorazowo, codziennie, tygodniowo, miesięcznie)

- Analiza zasilania
- Zapisywanie plików zdarzeń, danych i stanu zasilacza
- Ustawiana częstotliwość zapisu danych
- Drukowanie plików zdarzeń i danych
- Podsumowanie zdarzeń na kalendarzu miesięcznym
(historia zdarzeń)(jednorazowo, codziennie, tygodniowo, miesięcznie)

oprogramowanie UPS Green Cell

Zestaw zawiera


zestaw UPS Green Cell

Warto przeczytać

Jaki zasilacz UPS wybrać do domu, biura, komputera?

UPS (ang. Uninterruptible Power Supply) to urządzenie, którego główną funkcją jest podtrzymanie napięcia i zapewnienie bezpiecznej pracy urządzeń na w...

Czytaj wiecej

Wymiana akumulatorów w zasilaczu UPS

Zasilacz UPS to urządzenie, którego zadaniem jest podtrzymanie zasilania podczas awarii prądu. Zasada działania jest bardzo prosta – kiedy dochodzi do...

Czytaj wiecej

3 rzeczy, o które trzeba zadbać podczas pracy zdalnej

Praca zdalna to wygoda, na którą mogło sobie pozwolić coraz więcej osób, które wykonują swoją pracę głównie przy komputerze. Dzięki możliwości telekon...

Czytaj wiecej

Jakie zadanie ma zasilacz awaryjny UPS?

Oglądacie wieczorem nasz ulubiony serial. Zbliża się koniec ostatniego odcinka w sezonie, emocje sięgają zenitu. Nagle na kilka sekund gaśnie...

Czytaj wiecej

Opinie i pytania klientów
Średnia ocen
(9 opinii)
5.0
/ 5
Twoja ocena
Średnia ocen
5.0
/ 5
(9 opinii)
Twoja ocena:
×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
star star star star star
, 2020-09-30

Jak to często bywa... bardzo dobry sprzęt i wyjątkowo słabe oprogramowanie... Zasilacz trzyma super parametry na wyjściu, ma bardzo wysoką sprawność energetyczną, a sprzęt pobierający ponad 100W trzyma ponad godzinę co praktycznie zgadza się z obliczeniami teoretycznymi. Jest bardzo zgrabny, ma czytelny wyświetlacz i posiada funkcję wyłączenia brzęczyka przy awarii zasilania (pozdrowienia dla nerwowych żon). Natomiast oprogramowanie UPSilon 2000 to jakiś koszmar i powrót do lat '90... Użytkownicy kart graficznych nVidia powinni wiedzieć, że UPSilon rozwala sterownik graficzny i choć komputer się uruchamia - grafika działa jak integra. Na szczęście istnieje fix dostępny od wsparcia technicznego (powinni go umieścić na stronie). Ponadto połączenie UPS z komputerem przez kabel USB do gniazda USB3.0 skazane jest na niepowodzenie... Działa jedynie w gniazdach USB2.0. Ostatecznie jednak używając gniazda USB2.0 oraz dostępnego fix'a - możemy całkowicie olać oprogramowanie UPSilon i korzystać z Windowsowego ACPI (ustawienia baterii i zarządzanie energią działa wtedy jak w laptopie). Straciłem 2 dni aby to wszystko ogarnąć, więc jak ktoś dzięki tej recenzji zaoszczędzi nieco czasu to wisi mi piwo :) Na słowa uznania zasługuje wsparcie techniczne Świat Baterii - odpisywali mi nawet w nocy, byli zawsze uprzejmi i bardzo mi pomogli - zdecydowanie wrócę tu na zakupy (z pewnością jak padną aku hehe). Do UPSa można też dołączyć zewnętrzne akumulatory oraz kartę SNMP (choć z ich dostępnością na rynku jest słabo) - dla niektórych może to być ważne. Polecam i pozdrawiam.

Zalety

 • pojemność
 • gabaryty
 • parametry techniczne
 • cena
 • wsparcie techniczne

Wady

 • oprogramowanie
 • brak wsparcia USB3.0
 • możliwość podpięcia karty SNMP
6 1
star star star star star
, 2019-05-23
star

Opinia potwierdzona zakupem

Zasilacz spoko działa , dobra cena polecam.

0 0
star star star star star
, 2021-07-18
star

Opinia potwierdzona zakupem

UPS przyjechał w bardzo dobrym stanie. Wielkim plusem urządzenia jest możliwość pracy jako falownik co pozwala na oczyszczenie zasilania z wszelkiego brudu z sieci. Akumulatory starczają na bardzo długi czas użytkowania w momencie gdy braknie prądu w gniazdku. Czysta sinusoida pozwala na bezpieczne korzystanie z urządzeń starszego typu opartych na transformatorach czy zasilaczach pojemnościowych. Jedynym minusem jest dostarczone oprogramowanie z okolic 2007 roku, dodanie czegoś takiego do naprawdę dobrej jakości urządzenia jest dość niepoważnym krokiem.

Zalety

 • czysta sinusoida
 • możliwość pracy jako falownik
 • długi czas pracy na akumulatorach (przy rozsądnie dobranym obciążeniu)
 • Łatwa obsługa

Wady

 • przestarzałe oprogramowanie
 • wpięta na stałe wtyczka zasilająca
0 0
star star star star star
, 2020-05-11

Wszystko zgodne z opisem. A dostawa błyskawiczna, nawet 24h nie minęło od zamówienia, a produkt był już u mnie. Polecam.

Zalety

 • Szybka dostawa
 • BRak wad

Wady

 • Nie posiada
0 0
star star star star star
, 2021-05-27
star

Opinia potwierdzona zakupem

Niepozorna skrzyneczka,od momentu podłączenia żadnych skoków zasilania na moich urządzeniach.W domu niestety mam kable aluminiowe oraz miedziane więc różne rzeczy się działy.Od podłączenia jak ręką odjoł.Zrobiłem test podłączając starą drukarkę laserową wraz z tv,komp. PC ,laptopem i głośnikami wszystko on i zacząłem drukować wytrzymał ale wentylator zaczął pracować na maxa.Ma tylko krótki kabel do zasilania z 0,5 dłuższy byłby ok ewentualnie wpinany żeby można było go wymienić.Wg mnie cena do jakości nie do pobicia.Polecam.

Zalety

 • Cena
 • Kompaktowość
 • Łatwość obsługi

Wady

 • Program do obsługi
 • Krótki kabel od zasilania
0 0
star star star star star
, 2019-04-09
star

Opinia potwierdzona zakupem

Ok, Spełnia oczekiwania. Polecam

Zalety

 • dobry stosunek mocy do ceny

Wady

 • Na razie brak
0 0
star star star star star
, 2020-06-24
star

Opinia potwierdzona zakupem

Mega szybka wysyłka, zasilacz dotarł w mniej niż 24h!
Poza tym działa, coś więcej będzie można powiedzieć po dłuższym czasie :P

Zalety

 • Ekspresowa wysyłka
0 0
star star star star star
, 2020-07-21
star

Opinia potwierdzona zakupem

Powerbank spełnia swoje zadania, tj. szybko się ładuje i szybko przekazuje swoją energię do innych urządzeń :) Jak za taką cenę rewelacja. Mogę się lekko przypiąć do obsługi sklepu - zamówiłem kolor czarny, a przyszedł srebrny. Powyższy sprzęt kupiłem z racji dobrych parametrów, a nie z powodu wyglądu, więc nie ma tematu ale sprawdzajcie dokładnie na przyszłość :)

Zalety

 • lekki
 • bezproblemowa
 • szybko ładuje
 • przewód micro usb i usb-c w jednym
0 2
star star star star star
, 2018-07-09

Zasilacz działa jak należy, było już kilkanaście awaryjnych sytuacji i za każdym razem zdał egzamin, polecam!

3 0
Szczegóły
Moc pozorna:
1000VA - 1999VA
Moc :
900W
Stan:
Fabrycznie nowy
Zabezpieczenie przed przeładowaniem:
Tak
Możliwość zwrotu:
Do 30 dni
Kod produktu:
UPS17
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe:
Tak
Producent:
Green Cell
Gwarancja:
24 miesiące
Napięcie wejściowe:
110-290V
Częstotliwość wejściowa:
45-70Hz (wykrywana automatycznie)
Napięcie wyjściowe:
200/208/220/230/240V AC
Kształt napięcia wyjściowego:
Czysta Sinusoida
Częstotliwość wyjściowa:
50Hz / 60Hz
Baterie:
2x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyświetlane na panelu LCD)
Gniazda:
2x Schuko
Typ obudowy:
Tower
Topologia:
Online
Wymiary:
145 x 210 x 285 mm
Filtr RFI/EMI:
Tak
Najczęściej zadawane pytania
Jak wybrać UPS?
Zobacz
Kupując UPS wiele osób sprawdza przede wszystkim jego moc. Do domowego użytku sprawdzi się UPS o mocy 300 W, do biura czy dla graczy o mocy 500 W, dla serwerowni model o mocy co najmniej 1000 W. Wszystko zależy od przeznaczenia i tego, czego oczekujemy. W przypadku dobierania odpowiedniego UPS-a najlepiej jest znać pobór mocy urządzenia, do którego ma być on przeznaczony. Przeczytaj poradnik: "Jak dobrać zasilacz UPS?" na naszym blogu.
Czy do UPS’a można podłączyć listwę zasilającą?
Zobacz
Do awaryjnych zasilaczy ups nie można podłączać listew zasilających czy różnego rodzaju rozgałęźników. Dlatego sam UPS musi mieć tyle gniazd, ile nam potrzeba np. na monitor, komputer, router. Warto jednak wybrać model z dodatkowymi gniazdami podtrzymującymi. W zasilaczu powinny być też gniazda filtrujące do podłączenia np. drukarki. 
Jakie są rodzaje zasilaczy UPS?
Zobacz
Line-Interactive AVR.
Jest to najlepsze rozwiązanie dla typowych urządzeń, które nie mają dużych wymagań. W systemie tym zasilacz UPS sprawdza na bieżąco parametry prądu z sieci. W przypadku nagłych wzrostów i spadków napięcia koryguje napięcie i natężenie na wyjściu zasilacza UPS.  Umożliwia to skuteczną pracę takich urządzeń jak komputery, serwery i inne, przy zachowaniu bezpieczeństwa i ciągłości działania. Przy awarii zasilania, podłączone urządzenia są przełączane na zasilanie ze wbudowanego akumulatora. 

Zasilacz UPS online.
Jest to najbezpieczniejszy rodzaj zasilacza UPS. Gwarantuje on całkowitą separację sieci energetycznej i podłączonych pod zasilacz urządzeń. W zasilaczu UPS online, w pierwszej kolejności zasilanie z sieci jest zamieniane na prąd stały, który ładuje umiejscowiony wewnątrz ładowarki UPS akumulator. Następnie prąd zgromadzony w akumulatorze jest ponownie przekształcany w prąd przemienny, który płynie do podłączonych urządzeń. W przypadku zaniku zasilania w sieci akumulator nadal kontynuuje swoją pracę (bez potrzeby przełączania). Jedynie akumulator nie jest ładowany prądem z sieci. Dzięki temu zasilacz UPS online nadaje się do najbardziej wrażliwych urządzeń, likwidując wszelkie szumy i nieregularności parametrów prądu w sieci. Do szaf teleinformatycznych, warto wybrać zasilacz UPS online do szaf rack. 
Zasilacz UPS i sinusoida, co wybrać?
Zobacz
Prąd na wyjściu z zasilacza UPS może mieć moc o przebiegu sinusoidy aproksymowanej lub czystej sinusoidy. Aproksymowana sinusoida będzie odpowiednia dla większości routerów, zestawów serwerowych, silników eklektycznych i innych urządzeń. Bardziej wrażliwe urządzenia (np. piece CO) powinny pracować z zasilaczem UPS, którego moc wyjściowa ma przebieg czystej sinusoidy. Dzięki temu dostarczany do urządzenia prąd będzie miał dokładnie takie same parametry jak ten dostępny bezpośrednio w gniazdku. Oznacza to, że taki zasilacz UPS będzie odpowiedni dla każdego urządzenia.
Czy UPS włączy się automatycznie po rozładowaniu?
Zobacz
Jak najbardziej, jeśli tylko wróci napięcie z sieci to UPS się uruchomi mimo że  rozładował się podczas braku prądu w gniazdku.