gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Zasilacz awaryjny UPS Micropower 2000VA Green Cell

Green Cell
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w środa, 16.10 Więcej
Gwarancja satysfakcji - darmowy zwrot, aż do 30 dni
 • UPS Green Cell o topologii Line Interactive AVR charakteryzujący się wbudowanym układem automatycznej regulacji napięcia, która zapewni bezpieczeństwo podczas szkodliwych przepięć i skoków napięcia sieciowego.
 • Zasilacz awaryjny o mocy całkowitej 1200W i mocy pozornej od 2000VA do 3000VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne i bezpieczne parametry dla Twoich urządzeń.
 • Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy maksymalnie krótki czas przełączenia UPS-ów Green Cell w tryb zasilania akumulatorowego wynoszący 2-6 milisekund oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 50 min w zależności od obciążenia.
 • Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
624,95 zł

-20%

499,95 zł
Oszczędzasz: 125,00 zł

Ilość:

zamów telefonicznie Zamów telefonicznie Dowiedz się więcej Zobacz
Dostępny w salonach Sprawdź dostepność Zobacz
Raty RRSO 0% - 10 x 50 zł Oblicz ratę Zobacz
 
 • Zasilacz awaryjny UPS Micropower 2000VA Green Cell
 • 624,95 zł
  499,95 zł
logo.jpg

UPS 2000VA Micropower Green Cell

Rekomenduje nas:

logo

UPS Green Cell opiera swoje działanie na topologii line-interactive. Zasilacz awaryjny UPS posiada moc pozorną na poziomie 2000VA oraz moc skuteczną wynoszącą 1200W. Urządzenie przyjmuje napięcie wejściowe z zakresu od 220VAC do 240VAC, oraz generuje napięcie wyjściowe 230VAC. Prąd wyjściowy tworzony jest na bazie symulowanej sinusoidy, dzięki czemu wynosi on zawsze 230VAC. Wykorzystanie tej formy generowania prądu wyjściowego, umożliwia zasilanie urządzeń wrażliwych na charakterystykę prądu wejściowego. 

Zasilacz awaryjny UPS Micropower 2000VA sygnowany logiem marki Green Cell wyposażony jest w funkcję AVR Bust&Buck. Zadaniem tego rozwiązania jest automatyczne regulowania napięcia. Wykorzystanie tego rozwiązania sprawia, że zasilacz ups może dowolnie długo utrzymywać nominalne napięcie na wyjściu bez przechodzenia w tryb pracy akumulatorowej w przypadku ciągłej nadwyżki lub obniżki napięcia zasilania. Drugą bardzo przydatną funkcją jaka znalazła się na wyposażeniu zasilacza znalazła się opcja zimny start. Jej zadaniem jest wymuszenie pracy w trybie akumulatorowym bez wcześniejszej potrzeby podłączenia UPS-a do sieci zasilającej. Jest ona najbardziej przydatna kiedy w gniazdku brakuje prądu, a my jesteśmy zmuszeni do skopiowania danych z komputera. Wśród pozostałych elementów zwiększających funkcjonalność zasilacza UPS znalazły się opcje: Auto Reset oraz ładowanie w trybie automatycznego wyłączenia. 

Zastosowanie topologii line interactive w zasilaczu Micropower 2000VA UPS Green Cell umożliwia szybkie przełączenie pracy w tryb akumulatorowy w momencie wykrycia zaniku napięcia. Osiągnięcie takiego poziomu było możliwe dzięki zastosowaniu równoległego podłączenia falownika do napięcia zasilania, przy jednoczesnym ładowaniu ogniw baterii. Zasilacz awaryjny UPS wykorzystujący technologię line interactive charakteryzuje się wysoką sprawnością co z powodzeniem może być stosowany do zabezpieczeń takich elementów systemu teleinformatycznego jak: serwer, stacja robocza, punkt dostępowy, centrala telefoniczna, router itp.

Oprogramowanie UPSilon 2000

W zestawie wraz z zasilaczem awaryjnym UPS Micropower 2000VA dostępna jest aplikacja UPSilon 2000, która posiada następujące zalety:

 • program w jezyku polskim: łatwa instalacja oraz obsługa
 • zarządznie i monitorowanie UPS
 • automatyczne wysyłanie ostrzeżeń przez e-mail
 • wyświetlanie danych pomiarowych UPS w postaci graficznej, w tym napięć wejściowych i wyjściowych, częstotliwości, obciążenia UPS, temperatury wewnętrznej, pojemności akumulatorów
 • zobrazowanie danych w postaci mierników analogowych, wykresów słupkowych i wartości cyfrowych
 • wykresy danych w czasie rzeczywistym
 • schemat blokowy stanu pracy UPS
 • ustawienie długości i częstotliwości autotestów zasilacza
 • przeprowadzenia autotestu zasilacza do wyczerpania akumulatorów
 • możliwość uruchomienia zewnętrznego programu przed zamknięciem systemu
 • automatyczne wyłączenia UPS
 • powiadamianie użytkowników i ewidencjonowanie problemów związanych z zasilaniem
 • programowanie czasu pracy awaryjnej i zamknięcia systemu
 • programowanie częstotliwości komunikatów ostrzegawczych i ich treści
 • szeroki zakres ustawień kalendarza zdarzeń i wyłączenie zasilacza (jednorazowo, codziennie, tygodniowo, miesiecznie)
Oprogramowanie UPSilon 2000
Moc skuteczna1200W
Moc pozorna2000VA
TypLine interactive AVR
Gniazdo4x Schucko
KomunikacjaUSB
Filtr przeciwzakłóceniowyRJ45
Parametry wejściowe
Nominalne napięcie230VAC
Zakres napięcia162 ~ 290VAC
Zakres częstotliwości50/60Hz +/-10%
Parametry wyjściowe
Symulowana fala sinusoidalna przy nominalnym napięciu 230VAC
Czas transferutypowy: 2 ~ 6, max. 10ms
Akumulator2x 12V/9Ah
Zastosowane funkcje
AVR, Zimny Start, Auto Reset, ładowanie w trybie automatycznego wyłączenia
Pozostałe
Wyświetlacz LCDKomunikacja trybu pracy
Czas ładowania6 ~ 8 godzin do 90% pełnej sprawności
ZabezpieczeniaPrzed przeciążeniem i przeładowaniem
Temperatura pracy0 ~ 40°C
Zakres wilgotności0 ~ 95%(bez kondensacji)
Poziom hałasu40dB(1 metr od urządzenia)
Wymiary380x158x198mm
Waga11,5kg
Opinie i pytania klientów
Średnia ocen
star star star star star

(6 opinii)

5.0
/ 5
×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Twoja ocena

Dodaj opinię

star star star star star
, 2019-06-12

OK

0 0
star star star star star
, 2019-06-26

Produkt na 5

0 0
star star star star star
, 2019-07-05

Szybka wysyłka UPS dotarł i działa bezproblemowo

0 0
star star star star star
, 2019-09-06

Szybka wysyłka produkt dotarł bez problemów. Polecam sklep.

0 0
star star star star star
, 2019-09-21

OK. Ale nie komunikuje się w Windows 10 home 64bit z PC , choć w win7 działało oprogramowanie UPSilon2000.

0 0
star star star star star
, 2017-08-25

UPS spełnia swoje zastosowanie. Obecnie jest obciążony wartością około 80 W (Stacjonarny + 2xMonitor24 cale + osprzęt dodatkowy). Podczas braku zasiania UPS podtrzymuje pracę całego stanowiska przez co najmniej 1,5-2,0 h w zależności od obciążenia. System Windows 7 bezproblemowo komunikuje się z zasilaczem UPS. W systemie można ustawić konkretne scenariusze działania. Pełna konfigurowalność wysyłania wiadomości email oraz powiadomień. Na początku trochę czuć plastikiem podczas nagrzewania. Zapach znika po paru dniach użytkowania. Stosunek wydajności do ceny idealny z naciskiem na wydajność. Nie spodziewałem się tak dobrych wyników. Oczekiwałem czasów podtrzymania z rzędu 1 godziny. Polecam zarówno do domu jak i małej firmy.

1 0
Specyfikacja
Topologia
Line-Interactive AVR
Moc pozorna
2000VA-3000VA
Moc
2000VA (1200W)
Stan
Fabrycznie nowy
Kod produktu
UPS05
Wymiary
380 x 158 x 198 mm
Waga
11.5kg
Producent
Green Cell
Gwarancja
24 miesiące (12 miesięcy na akumulator)
Komunikacja
USB/RJ45
Wskaźnik
LCD
Napięcie wejściowe
220/230/240 V
Częstotliwość wejściowa
50/60 Hz
Napięcie wyjściowe
230 V
Kształt napięcia wyjściowego
Modyfikowana sinusoida
Częstotliwość wyjściowa
50Hz lub 60Hz (automatyczne wykrywanie)
Gniazda
4x Schuko
Czas reakcji
2-6 ms
Akumulator
2 x 12V/9Ah
Najczęściej zadawane pytania
Jak wybrać UPS?
Zobacz
Kupując UPS wiele osób sprawdza przede wszystkim jego moc. Do domowego użytku sprawdzi się UPS o mocy 300 W, do biura czy dla graczy o mocy 500 W, dla serwerowni model o mocy co najmniej 1000 W. Wszystko zależy od przeznaczenia i tego, czego oczekujemy. W przypadku dobierania odpowiedniego UPS-a najlepiej jest znać pobór mocy urządzenia, do którego ma być on przeznaczony.
Czy do UPS’a można podłączyć listwę zasilającą?
Zobacz
Do awaryjnych zasilaczy ups nie można podłączać listew zasilających czy różnego rodzaju rozgałęźników. Dlatego sam UPS musi mieć tyle gniazd, ile nam potrzeba np. na monitor, komputer, router. Warto jednak wybrać model z dodatkowymi gniazdami podtrzymującymi. W zasilaczu powinny być też gniazda filtrujące do podłączenia np. drukarki. 
Jakie są rodzaje zasilaczy UPS?
Zobacz
Line-Interactive AVR.
Jest to najlepsze rozwiązanie dla typowych urządzeń, które nie mają dużych wymagań. W systemie tym zasilacz UPS sprawdza na bieżąco parametry prądu z sieci. W przypadku nagłych wzrostów i spadków napięcia koryguje napięcie i natężenie na wyjściu zasilacza UPS.  Umożliwia to skuteczną pracę takich urządzeń jak komputery, serwery i inne, przy zachowaniu bezpieczeństwa i ciągłości działania. Przy awarii zasilania, podłączone urządzenia są przełączane na zasilanie ze wbudowanego akumulatora. 

Zasilacz UPS online.
Jest to najbezpieczniejszy rodzaj zasilacza UPS. Gwarantuje on całkowitą separację sieci energetycznej i podłączonych pod zasilacz urządzeń. W zasilaczu UPS online, w pierwszej kolejności zasilanie z sieci jest zamieniane na prąd stały, który ładuje umiejscowiony wewnątrz ładowarki UPS akumulator. Następnie prąd zgromadzony w akumulatorze jest ponownie przekształcany w prąd przemienny, który płynie do podłączonych urządzeń. W przypadku zaniku zasilania w sieci akumulator nadal kontynuuje swoją pracę (bez potrzeby przełączania). Jedynie akumulator nie jest ładowany prądem z sieci. Dzięki temu zasilacz UPS online nadaje się do najbardziej wrażliwych urządzeń, likwidując wszelkie szumy i nieregularności parametrów prądu w sieci. Do szaf teleinformatycznych, warto wybrać zasilacz UPS online do szaf rack. 
Zasilacz UPS i sinusoida, co wybrać?
Zobacz
Prąd na wyjściu z zasilacza UPS może mieć moc o przebiegu sinusoidy aproksymowanej lub czystej sinusoidy. Aproksymowana sinusoida będzie odpowiednia dla większości routerów, zestawów serwerowych, silników eklektycznych i innych urządzeń. Bardziej wrażliwe urządzenia (np. piece CO) powinny pracować z zasilaczem UPS, którego moc wyjściowa ma przebieg czystej sinusoidy. Dzięki temu dostarczany do urządzenia prąd będzie miał dokładnie takie same parametry jak ten dostępny bezpośrednio w gniazdku. Oznacza to, że taki zasilacz UPS będzie odpowiedni dla każdego urządzenia.
Czy UPS włączy się automatycznie po rozładowaniu?
Zobacz
Jak najbardziej, jeśli tylko wróci napięcie z sieci to UPS się uruchomi mimo że  rozładował się podczas braku prądu w gniazdku.