gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Zasilacz awaryjny UPS Micropower 1000VA Green Cell

Green Cell
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w czwartek, 17.10 Więcej
Gwarancja satysfakcji - darmowy zwrot, aż do 30 dni
 • UPS Green Cell o topologii Line Interactive AVR charakteryzujący się wbudowanym układem automatycznej regulacji napięcia, która zapewni bezpieczeństwo podczas szkodliwych przepięć i skoków napięcia sieciowego.
 • Zasilacz awaryjny o mocy całkowitej 600W i mocy pozornej od 1000VA do 1999VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne i bezpieczne parametry dla Twoich urządzeń.
 • Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy maksymalnie krótki czas przełączenia UPS-ów Green Cell w tryb zasilania akumulatorowego wynoszący 2-6 milisekund oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 30 min w zależności od obciążenia.
 • Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
374,95 zł

-20%

299,95 zł
Oszczędzasz: 75,00 zł

Ilość:

zamów telefonicznie Zamów telefonicznie Dowiedz się więcej Zobacz
Dostępny w salonach Sprawdź dostepność Zobacz
Raty RRSO 0% od 300 zł Oblicz ratę Zobacz
 
 • Zasilacz awaryjny UPS Micropower 1000VA Green Cell
 • 374,95 zł
  299,95 zł

Micropower 1000VA Green Cell to zasilacz awaryjny UPS wykonany w topologii line-interactive. Produkt charakteryzuje się mocą skuteczną na poziomie 600W oraz mocą pozorną 800VA. Napięcie wejściowe mieści się w zakresie od 220VAC do 240VAC, w wyjściowe wynosi 230VAC. Wykorzystanie tej formy generowania prądu wyjściowego, umożliwia zasilanie urządzeń wrażliwych na charakterystykę prądu wejściowego. 

Zasilacz awaryjny UPS Micropower 1000VA sygnowany logiem marki Green Cell posiada funkcję AVR Bust&Buck, której zadaniem jest automatyczne regulowane napięcia. Wykorzystanie tej opcji sprawia, że urządzenie może dowolnie długo utrzymać nominalne napięcie na wyjściu bez przechodzenia w tryb pracy akumulatorowej w przypadku ciągłej nadwyżki lub obniżki napięcia zasilania. Oprócz tego bardzo przydatnego rozwiązania, zasilacz awaryjny UPS posiada również funkcję zimnego startu. Wymuszona ona pracę w trybie akumulatorowym bez wcześniejszego podłączenia UPS-a do sieci zasilającej. Sprawdza się w sytuacjach kiedy jesteśmy zmuszeni np. do uruchomienia komputera, aby skopiować z niego ważne dane, kiedy w gniazdku brakuje prądu. Wśród zastosowanych funkcji w zasilaczu awaryjnym UPS 1000VA znajduje się również: Auto Reset oraz ładowanie w trybie automatycznego wyłączenia. 

Zastosowanie topologii line interactive w zasilaczu awaryjnym wiąże się z tym, że w momencie wykrycia zaniku napięcia, urządzenia bardzo szybko przełącza się w tryb akumulatorowy. Osiągnięcie takiego rezultatu było możliwe, dzięki zastosowaniu równoległego podłączenia falownika do napięcia zasilania, przy jednoczesnym ładowaniu ogniw baterii. Zasilacz awaryjny UPS line interactive charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością przez co z powodzeniem może być stosowany do zabezpieczenia takich elementów systemu teleinformatycznego jak: serwer, stacja robocza, router, punkty dostępowe, centrale telefoniczne itp.

Oprogramowanie UPSilon 2000

W zestawie wraz z zasilaczem awaryjnym UPS Micropower 1000VA dostępna jest aplikacja UPSilon 2000, która posiada następujące zalety:

 • program w jezyku polskim: łatwa instalacja oraz obsługa
 • zarządznie i monitorowanie UPS
 • automatyczne wysyłanie ostrzeżeń przez e-mail
 • wyświetlanie danych pomiarowych UPS w postaci graficznej, w tym napięć wejściowych i wyjściowych, częstotliwości, obciążenia UPS, temperatury wewnętrznej, pojemności akumulatorów
 • zobrazowanie danych w postaci mierników analogowych, wykresów słupkowych i wartości cyfrowych
 • wykresy danych w czasie rzeczywistym
 • schemat blokowy stanu pracy UPS
 • ustawienie długości i częstotliwości autotestów zasilacza
 • przeprowadzenia autotestu zasilacza do wyczerpania akumulatorów
 • możliwość uruchomienia zewnętrznego programu przed zamknięciem systemu
 • automatyczne wyłączenia UPS
 • powiadamianie użytkowników i ewidencjonowanie problemów związanych z zasilaniem
 • programowanie czasu pracy awaryjnej i zamknięcia systemu
 • programowanie częstotliwości komunikatów ostrzegawczych i ich treści
 • szeroki zakres ustawień kalendarza zdarzeń i wyłączenie zasilacza (jednorazowo, codziennie, tygodniowo, miesiecznie)
Oprogramowanie UPSilon 2000
Moc skuteczna600W
Moc pozorna1000VA
TypLine interactive AVR
Gniazdo2x Schucko, 2x IEC
KomunikacjaUSB
Filtr przeciwzakłóceniowyRJ45
Parametry wejściowe
Nominalne napięcie230VAC
Zakres napięcia162 ~ 290VAC
Zakres częstotliwości50/60Hz +/-10%
Parametry wyjściowe
Symulowana fala sinusoidalna przy nominalnym napięciu 230VAC
Czas transferutypowy: 2 ~ 6, max. 10ms
Akumulator2x 12V/7Ah
Zastosowane funkcje
AVR, Zimny Start, Auto Reset, ładowanie w trybie automatycznego wyłączenia
Pozostałe
Panel LCDWyświetlanie parametrów wejściowych i wyjściowych
Czas ładowania6 ~ 8 godzin do 90% pełnej sprawności
ZabezpieczeniaPrzed przeciążeniem i przeładowaniem
Temperatura pracy0 ~ 40°C
Zakres wilgotności0 ~ 95%(bez kondensacji)
Poziom hałasu40dB(1 metr od urządzenia)
Wymiary338x149x162mm
Waga7,8kg
Opinie i pytania klientów
Średnia ocen
star star star star star

(6 opinii)

5.0
/ 5
×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Twoja ocena

Dodaj opinię

star star star star star
, 2019-06-11

OK

0 0
star star star star star
, 2019-08-13

Super ! i super dostawa !!!

0 0
star star star star star
, 2019-08-28

Dobry zasilacz. Spełnia swoją funkcje. Szybka przesyłka. Polecam sklep i sprzęt.

0 0
star star star star star
, 2016-12-28

Wszystko w porządku. Przydatne oprogramowanie i solidny sprzęt.

0 0
star star star star star
, 2017-06-19

Warty swojej ceny. Żadnych problemów.

0 0
star star star star star
, 2018-06-11

Polecam ten UPS z 2 akumulatorami 12V. W 100% spełnia swoją rolę i w dodatku wychodzi najkorzystniej cenowo w porównaniu do konkurencyjnych firm.

0 0
Specyfikacja
Topologia
Line-Interactive AVR
Moc pozorna
1000VA-1999VA
Moc
1000VA (600W)
Stan
Fabrycznie nowy
Kod produktu
UPS03
Wymiary
338 x 149 x 162 mm
Waga
7,8kg
Producent
Green Cell
Gwarancja
24 miesiące (12 miesięcy na akumulator)
Komunikacja
USB/RJ45
Wskaźnik
LCD
Napięcie wejściowe
220/230/240 V
Częstotliwość wejściowa
50/60 Hz
Napięcie wyjściowe
230 V
Kształt napięcia wyjściowego
Modyfikowana sinusoida
Częstotliwość wyjściowa
50Hz lub 60Hz (automatyczne wykrywanie)
Gniazda
2x Schuko + 2x IEC
Czas reakcji
2-6 ms
Akumulator
2 x 12V/7Ah
Najczęściej zadawane pytania
Jak wybrać UPS?
Zobacz
Kupując UPS wiele osób sprawdza przede wszystkim jego moc. Do domowego użytku sprawdzi się UPS o mocy 300 W, do biura czy dla graczy o mocy 500 W, dla serwerowni model o mocy co najmniej 1000 W. Wszystko zależy od przeznaczenia i tego, czego oczekujemy. W przypadku dobierania odpowiedniego UPS-a najlepiej jest znać pobór mocy urządzenia, do którego ma być on przeznaczony.
Czy do UPS’a można podłączyć listwę zasilającą?
Zobacz
Do awaryjnych zasilaczy ups nie można podłączać listew zasilających czy różnego rodzaju rozgałęźników. Dlatego sam UPS musi mieć tyle gniazd, ile nam potrzeba np. na monitor, komputer, router. Warto jednak wybrać model z dodatkowymi gniazdami podtrzymującymi. W zasilaczu powinny być też gniazda filtrujące do podłączenia np. drukarki. 
Jakie są rodzaje zasilaczy UPS?
Zobacz
Line-Interactive AVR.
Jest to najlepsze rozwiązanie dla typowych urządzeń, które nie mają dużych wymagań. W systemie tym zasilacz UPS sprawdza na bieżąco parametry prądu z sieci. W przypadku nagłych wzrostów i spadków napięcia koryguje napięcie i natężenie na wyjściu zasilacza UPS.  Umożliwia to skuteczną pracę takich urządzeń jak komputery, serwery i inne, przy zachowaniu bezpieczeństwa i ciągłości działania. Przy awarii zasilania, podłączone urządzenia są przełączane na zasilanie ze wbudowanego akumulatora. 

Zasilacz UPS online.
Jest to najbezpieczniejszy rodzaj zasilacza UPS. Gwarantuje on całkowitą separację sieci energetycznej i podłączonych pod zasilacz urządzeń. W zasilaczu UPS online, w pierwszej kolejności zasilanie z sieci jest zamieniane na prąd stały, który ładuje umiejscowiony wewnątrz ładowarki UPS akumulator. Następnie prąd zgromadzony w akumulatorze jest ponownie przekształcany w prąd przemienny, który płynie do podłączonych urządzeń. W przypadku zaniku zasilania w sieci akumulator nadal kontynuuje swoją pracę (bez potrzeby przełączania). Jedynie akumulator nie jest ładowany prądem z sieci. Dzięki temu zasilacz UPS online nadaje się do najbardziej wrażliwych urządzeń, likwidując wszelkie szumy i nieregularności parametrów prądu w sieci. Do szaf teleinformatycznych, warto wybrać zasilacz UPS online do szaf rack. 
Zasilacz UPS i sinusoida, co wybrać?
Zobacz
Prąd na wyjściu z zasilacza UPS może mieć moc o przebiegu sinusoidy aproksymowanej lub czystej sinusoidy. Aproksymowana sinusoida będzie odpowiednia dla większości routerów, zestawów serwerowych, silników eklektycznych i innych urządzeń. Bardziej wrażliwe urządzenia (np. piece CO) powinny pracować z zasilaczem UPS, którego moc wyjściowa ma przebieg czystej sinusoidy. Dzięki temu dostarczany do urządzenia prąd będzie miał dokładnie takie same parametry jak ten dostępny bezpośrednio w gniazdku. Oznacza to, że taki zasilacz UPS będzie odpowiedni dla każdego urządzenia.
Czy UPS włączy się automatycznie po rozładowaniu?
Zobacz
Jak najbardziej, jeśli tylko wróci napięcie z sieci to UPS się uruchomi mimo że  rozładował się podczas braku prądu w gniazdku.