Efektywny Home Office
Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Urządzenie dodane

Zasilacz awaryjny UPS Green Cell 1000VA 600W Power Proof

Green Cell
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w środę, 21.10
 • Zasilacz awaryjny UPS Green Cell zapewnia pełną ochronę każdego podpiętego sprzętu podczas utraty zasilania i skoków napięcia. Dzięki niemu możesz spokojnie zapisać efekty swojej pracy i bezpiecznie wyłączyć urządzenie.
 • Zasilacz UPS o mocy całkowitej 600W i mocy pozornej 1000VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne parametry dla Twoich urządzeń.
 • Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy maksymalnie krótki czas przełączenia UPS-ów w tryb zasilania akumulatorowego wynoszący 2-6 milisekund oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 30 min w zależności od obciążenia.
 • Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
424,95 zł

-20%

339,95 zł
Oszczędzasz: 85,00 zł

Ilość:

Dostępny w salonach Sprawdź dostepność Zobacz
 
 • Zasilacz awaryjny UPS Green Cell 1000VA 600W Power Proof
 • 424,95 zł
  339,95 zł

Czym jest zasilacz UPS?
Do czego jest stosowany?

Zasilacz awaryjny UPS to urządzenie, którego zadaniem jest zapewnienie zasilania, gdy w naszym mieszkaniu lub miejscu pracy zabraknie prądu. Nagły zanik może spowodować nie tylko utratę ważnych danych, ale również uszkodzenia sprzętu elektronicznego. Dzięki zasilaczowi awaryjnemu będziemy mieli czas na zapisanie efektów naszej pracy i bezpieczne wyłączenie urządzenia. UPS jest w stanie przejąć role gniazda sieciowego i podtrzymywać zasilanie nawet w przypadku dużych i długotrwałych wahań napięcia. Gdy w gniazdku jest prąd, UPS gromadzi energię w akumulatorze, zapewniając podłączonym urządzeniom odpowiednią ochronę przeciwprzepięciową.

Komputery

Sprzęt RTV

Serwery

Kasy
fiskalne

Systemy
alarmowe

Z dbałości o detale

Projektując zasilacze UPS, zadbaliśmy o każdy aspekt. Łącząc ze sobą maksymalną funkcjonalność z unikalnym designem, stworzyliśmy urządzenie, które będzie prezentować się doskonale, wkomponowując się w każde otoczenie. Co więcej, aby korzystanie z UPS było jak najbardziej wygodne, wyposażyliśmy go w czytelny wyświetlacz LCD, który informuje o wielu istotnych dla pracy zasilacza parametrach.

Rodzaj zasilacza UPS

Line interactive: Zasilacze awaryjne line-interactive AVR to udoskonalona wersja zasilacza offline. Zostały one wyposażone w automatyczny stabilizator napięcia, który nie tylko chroni przed zanikiem napięcia zasilającego, ale również przed zakłóceniami w sieci. Zasilacze te gwarantują pełne bezpieczeństwo każdego sprzętu podpiętego do UPS'a.

Najważniejsze parametry

Moc

Informuje nas ona ile i jakie urządzenia nasz zasilacz jest w stanie zaopatrzyć w prąd. By sprostać wymaganiom użytkowników zasilacze UPS marki Green Cell, zostały wyposażone w najwyższej jakości akumulatory AGM, które osiągają żywotność ponad 5 lat pracy, zapewniając tym samym najlepszą efektywność. Aby UPS w pełni spełniał swoje zadanie należy wybrać model, którego moc przekracza łączną moc urządzeń do niego podpiętych.

Czas przełączania

To od niego zależy jak szybko UPS, zareaguje w przypadku zaniku napięcia. Im niższa jego wartość, tym lepszy UPS. Zasilacze awaryjne Green Cell Power Proof gwarantują najniższe czasy przełączania, dzięki czemu natychmiastowo reagują na przerwy w dostawie prądu zapewniając pełne bezpieczeństwo dla Twoich dokumentów i urządzeń.

/ Wyświetlacz LCD
/ 2x Wyjście sieciowe
/ Wyjście Ethernet
/ Wyjście IN/OUT

Dlaczego modyfikowana sinusoida?

Zastosowanie modyfikowanej sinusoidy zapewnia prostą konstrukcję UPSa, dzięki czemu posiada on mniejszą awaryjność, a jego waga jest niższa. Wybierając modyfikowaną sinusoidę, nie musisz obawiać się o pracę podłączonych urządzeń!

Zawsze pod kontrolą

By wykorzystać wszystkie funkcje zasilacza UPS marki Green Cell, stworzone zostało dedykowane oprogramowanie pozwalające na zaawansowane zarządzanie urządzeniem. Aplikacja gwarantuje prostą i intuicyjną obsługę, by korzystanie z niej nie przyniosło najmniejszych problemów. Program udostępnia podgląd w czasie rzeczywistym na dane pomiarowe, w tym napięcia wejściowe i wyjściowe, częstotliwości obciążenia UPS, temperatury urządzenia oraz pojemności akumulatorów. Zaprogramuj automatyczne wyłączanie systemu, ustaw powiadomienia oraz ostrzeżenia mailowe w przypadku przełączenia na zasilanie bateryjne. Te i wiele więcej funkcji możesz poznać, pobierając oprogramowanie TUTAJ.

Poznaj inne modele

Warto przeczytać

Jaki zasilacz UPS wybrać do domu, biura, komputera?

UPS (ang. Uninterruptible Power Supply) to urządzenie, którego główną funkcją jest podtrzymanie napięcia i zapewnienie bezpiecznej pracy urządzeń na w...

Czytaj wiecej

Wymiana akumulatorów w zasilaczu UPS

Zasilacz UPS to urządzenie, którego zadaniem jest podtrzymanie zasilania podczas awarii prądu. Zasada działania jest bardzo prosta – kiedy dochodzi do...

Czytaj wiecej

3 rzeczy, o które trzeba zadbać podczas pracy zdalnej

Praca zdalna to wygoda, na którą mogło sobie pozwolić coraz więcej osób, które wykonują swoją pracę głównie przy komputerze. Dzięki możliwości telekon...

Czytaj wiecej

Opinie i pytania klientów
Średnia ocen
(15 opinii)
4.9
/ 5
Twoja ocena
Średnia ocen
4.9
/ 5
(15 opinii)
  Twoja ocena:
  ×

  Dziękujemy za dodanie opinii,
  wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

  zamknij
  star star star star star
  , 2020-10-01

  W swojej cenie dobry produkt, przy przy 450W czyli maksymalnym obciążeniu mojego komputera (i7, GTX 970, monitor Iiyama 24 cale) z monitorem LED od 100% do 20% spadło w około 5 minut co uważam za wynik poprawny. Po przełączeniu na zasilanie bateryjne UPS trochę hałasuje ale jest to do przyjęcia. Niestety aplikacja UPSilon to jakiś żart, szkoda że UPS nie wspiera sprzętowych sterowników Windows 10 ale nadal powtórzę, w tej kategorii cenowej jestem bardzo tolerancyjny. Mając na względzie uwagi pozostałych klientów z opinii dopłaciłem za lepsze pakowanie UPSa i nie żałuję, podwójny karton i dużo folii zrobiło robotę i mimo małego wgniecenia pudełka sprzęt dotarł w całości.

  Zalety

  • stosunek cena/jakość

  Wady

  • niewielki hałas na baterii
  0 0
  star star star star star
  , 2019-08-28

  Dobry zasilacz. Spełnia swoją funkcje. Szybka przesyłka. Polecam sklep i sprzęt.

  0 0
  star star star star star
  , 2019-08-13

  Super ! i super dostawa !!!

  0 0
  star star star star star
  , 2020-04-15

  Szybka przesyłka. Polecam sklep i sprzęt.

  0 0
  star star star empty-star empty-star
  , 2020-01-27

  Produkt działa, podłączony do pieca CO. Niestety obudowa po rozpakowaniu była pęknięta. Wyświetlacz pokazuje bzdury. Dlaczego? Po rozpakowaniu produktu i zapoznaniu się z instrukcją, naładowałem baterię przez odpowiedni czas, a następnie podłączyłem do pieca CO. Zasilacz został zakupiony w celu podtrzymania pracy pomp obiegu wody i chciałem przetestować, ile czasu będą pracować na baterii. Pompy pobierały ok 40W i pracowały przez 90 min. Ciekawostką jest, że na wyświetlaczu można było odczytać wartość napięcia wyjściowego o wartości 228V, natomiast z pomiaru tanim marketowym miernikiem odczytałem wartość 162 V. Tym samym miernikiem sprawdziłem napięcie na wejściu (czyli gniazdku w domu) i tu wartość się zgadzała.

  Zalety

  • Działa

  Wady

  • Pęknięta obudowa
  • Wyświetlacz pokazuje bzdury.
  0 0
  star star star star star
  , 2019-12-19

  Zasilacz super. Komputer typu AIO podtrzymywał przez ponad godzinę i miał jeszcze 50% stanu naładowania.

  Zalety

  • Umiarkowana cena przy zadowalającej wydajności
  • Spełnia swoje zadanie .
  0 0
  star star star star star
  , 2020-05-25

  Zasilacz UPS przyszedł nie uszkodzony. Świetnie zapakowany.
  Serwer QNAP wykrywa UPS'a bez problemu.
  Sam UPS masywny. Dobrze wykonany.
  Wyświetlacz pokazuje wartości prawidłowe.
  Przydałby się wentylator w środku UPS'a aby ten tak sie nie grzał.
  Niestety w środku dwa akumulatory No Name 12V 7Ah.

  Zalety

  • Wyświetlacz z danymi o UPS'ie
  • Super wykonanie
  • Dołączony kabel USB i 1x zasilający
  • Program na PC do obsługi UPS'a

  Wady

  • Akuulatory bez firmowe
  • grzeje się troche
  • potrzebny wentylator w środku
  0 0
  star star star star star
  , 2020-02-24

  OK

  0 0
  star star star star star
  , 2020-07-22

  Super

  0 0
  star star star star star
  , 2019-06-11

  OK

  0 0
  star star star star star
  , 2019-11-01

  Super dostawa. Sprzęt działa bez zarzutów. Polecam sprzęt a szczególnie sklep.

  0 0
  star star star star star
  , 2020-01-11

  Zasilacz działa doskonale. Zabezpieczam nim zasilanie routera i serwera NAS. Urządzenia pobierają razem około 20W (po wyłączeniu dysków serwera razem około 8W). Sprawdziłem czas utrzymania zasilania: spadek pojemności do połowy UPS-a (obserwując wskaźnik ekranu urządzenia) nastąpił po trzech godzinach pracy. Przypuszczam, że jest w stanie podtrzymać zasilanie mojego zestawu przez około 5,5 - 6,0 godzin, co całkiem dobrze świadczy o sprawności UPS-a.
  Dodatkowo, sprzęt został dostarczony uszkodzony (pęknięta obudowa, ktoś rzucił w transporcie - bardzo charakterystyczne miejsce uszkodzenia). Po poinformowaniu Sprzedawcy, sprzęt został natychmiast wymieniony.

  0 0
  star star star star star
  , 2016-12-28

  Wszystko w porządku. Przydatne oprogramowanie i solidny sprzęt.

  0 0
  star star star star star
  , 2017-06-19

  Warty swojej ceny. Żadnych problemów.

  0 0
  star star star star star
  , 2018-06-11

  Polecam ten UPS z 2 akumulatorami 12V. W 100% spełnia swoją rolę i w dodatku wychodzi najkorzystniej cenowo w porównaniu do konkurencyjnych firm.

  0 0
  Specyfikacja
  Moc pozorna:
  1000VA - 1999VA
  Moc :
  600W
  Zabezpieczenia:
  termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe
  Stan:
  Fabrycznie nowy
  Kod produktu:
  UPS03
  Waga:
  7,8kg
  Producent:
  Green Cell
  Gwarancja:
  24 miesiące (12 miesięcy na akumulator)
  Komunikacja:
  USB
  Wskaźnik:
  LCD
  Napięcie wejściowe:
  220/230/240 V
  Częstotliwość wejściowa:
  50/60 Hz
  Napięcie wyjściowe:
  230 V
  Kształt napięcia wyjściowego:
  Modyfikowana sinusoida
  Częstotliwość wyjściowa:
  50Hz lub 60Hz (automatyczne wykrywanie)
  Gniazda:
  2x Schuko + 2x IEC
  Typowy czas ładowania:
  6-8 godzin
  Czas reakcji:
  2-6 ms
  Typ obudowy:
  Tower
  Akumulator:
  2 x 12V/7Ah
  Topologia:
  Line-Interactive
  Wymiary:
  353x 149 x 162 mm
  Zabezpieczenie przed przepięciami:
  RJ45
  Najczęściej zadawane pytania

  Jak wybrać UPS?

  Zobacz
  Kupując UPS wiele osób sprawdza przede wszystkim jego moc. Do domowego użytku sprawdzi się UPS o mocy 300 W, do biura czy dla graczy o mocy 500 W, dla serwerowni model o mocy co najmniej 1000 W. Wszystko zależy od przeznaczenia i tego, czego oczekujemy. W przypadku dobierania odpowiedniego UPS-a najlepiej jest znać pobór mocy urządzenia, do którego ma być on przeznaczony. Przeczytaj poradnik: "Jak dobrać zasilacz UPS?" na naszym blogu.

  Czy do UPS’a można podłączyć listwę zasilającą?

  Zobacz
  Do awaryjnych zasilaczy ups nie można podłączać listew zasilających czy różnego rodzaju rozgałęźników. Dlatego sam UPS musi mieć tyle gniazd, ile nam potrzeba np. na monitor, komputer, router. Warto jednak wybrać model z dodatkowymi gniazdami podtrzymującymi. W zasilaczu powinny być też gniazda filtrujące do podłączenia np. drukarki. 

  Jakie są rodzaje zasilaczy UPS?

  Zobacz
  Line-Interactive AVR.
  Jest to najlepsze rozwiązanie dla typowych urządzeń, które nie mają dużych wymagań. W systemie tym zasilacz UPS sprawdza na bieżąco parametry prądu z sieci. W przypadku nagłych wzrostów i spadków napięcia koryguje napięcie i natężenie na wyjściu zasilacza UPS.  Umożliwia to skuteczną pracę takich urządzeń jak komputery, serwery i inne, przy zachowaniu bezpieczeństwa i ciągłości działania. Przy awarii zasilania, podłączone urządzenia są przełączane na zasilanie ze wbudowanego akumulatora. 

  Zasilacz UPS online.
  Jest to najbezpieczniejszy rodzaj zasilacza UPS. Gwarantuje on całkowitą separację sieci energetycznej i podłączonych pod zasilacz urządzeń. W zasilaczu UPS online, w pierwszej kolejności zasilanie z sieci jest zamieniane na prąd stały, który ładuje umiejscowiony wewnątrz ładowarki UPS akumulator. Następnie prąd zgromadzony w akumulatorze jest ponownie przekształcany w prąd przemienny, który płynie do podłączonych urządzeń. W przypadku zaniku zasilania w sieci akumulator nadal kontynuuje swoją pracę (bez potrzeby przełączania). Jedynie akumulator nie jest ładowany prądem z sieci. Dzięki temu zasilacz UPS online nadaje się do najbardziej wrażliwych urządzeń, likwidując wszelkie szumy i nieregularności parametrów prądu w sieci. Do szaf teleinformatycznych, warto wybrać zasilacz UPS online do szaf rack. 

  Zasilacz UPS i sinusoida, co wybrać?

  Zobacz
  Prąd na wyjściu z zasilacza UPS może mieć moc o przebiegu sinusoidy aproksymowanej lub czystej sinusoidy. Aproksymowana sinusoida będzie odpowiednia dla większości routerów, zestawów serwerowych, silników eklektycznych i innych urządzeń. Bardziej wrażliwe urządzenia (np. piece CO) powinny pracować z zasilaczem UPS, którego moc wyjściowa ma przebieg czystej sinusoidy. Dzięki temu dostarczany do urządzenia prąd będzie miał dokładnie takie same parametry jak ten dostępny bezpośrednio w gniazdku. Oznacza to, że taki zasilacz UPS będzie odpowiedni dla każdego urządzenia.

  Czy UPS włączy się automatycznie po rozładowaniu?

  Zobacz
  Jak najbardziej, jeśli tylko wróci napięcie z sieci to UPS się uruchomi mimo że  rozładował się podczas braku prądu w gniazdku.