gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Wyniki konkursu

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności. Mieliśmy ręce pełne roboty, bo otrzymaliśmy od Was aż 3200 odpowiedzi. Przeczytaliśmy wszystkie zgłoszenia, w wybór najlepszych byli zaangażowani wszyscy pracownicy, a ostateczną decyzję podjęła 4-osobowa komisja. To było dla nas duże wyzwanie, ale też świetna zabawa i całe morze inspiracji. Wyniki ogłosiliśmy również na naszym profilu na Facebooku zaś zwycięzcy i zwyciężczynie otrzymali od nas wiadomość mailową na adres podany w formularzu konkursowym.

Zwycięskie odpowiedzi:

V miejsce: zestaw gadżetów marki Green Cell (kubek, plecak - worek, podkładka pod myszkę, długopis, naklejka)

 • Jakub Cieślak - Timebank. Taki power bank tylko, że, zamiast awaryjnego zasilania zawiera awaryjny czas. Można nim "doładować" do 10min na 2h lub 5min w ciągu 1h. W momencie gdy spóźniam się na spotkanie, albo chcę dłużej cieszyć się daną chwilą, podłączam Timebank i czas wyznaczany przez zegarki odczuwalnie zwalnia. Po zużyciu 15min dodatkowego czasu urządzenie ładuje się przez 24h.
 • Dominika Górska - Powerbank Energetyczny Organizmowo Ludzki - doładowywałby energię organizmowi ludzkiemu w przypadku jej niedoboru.
 • Wojciech Okuniewski - Mikro generator odwróconej fali dźwiękowej. Urządzenie przez kilka sekund nasłuchuje pomieszczenie, po czym użytkownik może wybrać rozpoznane fale dźwiękowe np. muzyka od sąsiada, młot zza okna, stary dizel na parkingu i wyłączyć je. Urządzenie wówczas generuje fale dźwiękową o odwróconej sinusoidzie, dzięki czemu dany dźwięk jest wygłuszony. Można też wybrać dźwięki, które chcemy wzmocnić np. śpiew ptaków za oknem, chrapanie swojej kobiety by mogła sama na siebie pomarudzić etc...
 • Julia Dąbrowska - Moim wymarzonym gadżetem elektronicznym byłaby szafa która sama wybierałaby mi ubrania na daną okazję. Wystarczy, że weszłabym do niej, nacisnęła odpowiednią ikonkę, a ta od razu wybrałaby mi odpowiedni outfit na dany dzień.
 • Karol Malec - Smellotron- urządzenie służące do przesyłania zapachów drogą bezprzewodową oraz ich rozpoznawania. Czujnik urządzenia potrafiłby rozpoznawać poszczególne zapachy z otoczenia. Użytkownik mógłby również wybrać z listy domyślnych zapachów, które byłyby generowane i rozpylane w formie odświeżacza powietrza. Całość w ładnej, stylowej obudowie. Bo przecież każdy ma prawo do powąchania szarlotki zrobionej przez mamę, mieszkającą na drugim końcu kraju.


IV miejsce: zestaw do ładowania: Ładowarka sieciowa Green Cell 3xUSB z Quick Charge 3.0 oraz zestaw kabli Lightning, Micro USB i USB-C

 • Sylwia Siara - Gadżetem, o którym marzę, jest komunikator ze zwierzętami. Uwielbiam zwierzęta I uważam, że taki podręczny przyrząd do tłumaczenia języka zwierząt byłby idealnym wynalazkiem. Po pierwsze lepiej byśmy rozumieli potrzeby zwierząt, po drugie pomagałoby to w ich leczeniu, gdyż lepiej by opowiedziały o objawach. Również gdyby jakieś zwierzę się zgubiło, mogłoby przekazać gdzie mieszka lub kim jest jego właściciel. Urządzenie mogłoby posiadać funkcję tłumaczenia na linki zwierzę- zwierzę, aby np. Pies mógł porozmawiać z kotem zamiast toczyć odwieczną walkę o miejsce obok właściciela. Myślę, że świat byłby piękniejszy gdyby wszystkie istoty żyjące mogły się ze sobą porozumieć.
 • Norbert Snopek - Gadżet, który mógłby zrewolucjonizować świat social media. Proszę sobie wyobrazić, że idziecie Państwo po zatłoczonej ulicy znanej metropolii, biegacie po popularnym parku, albo jesteście w topowej dyskotece, dookoła Was poruszają się dziesiątki ludzi. Każda z tych osób ma swoje pasje, potrzeby, czy pomysły, którymi ma ochotę podzielić się z innymi. I tu, na początku 21 stulecia, przyszły mu z pomocą social media. W niesamowity sposób zaczęliśmy nawiązywać nowe znajomości, przekazywać swoje treści do podobnych nam zapaleńców, łączyć się w grupy tematyczne... ale jednocześnie zaczęliśmy się od siebie oddalać, uciekać do krain wirtualnej rzeczywistości i tracić naturalny kontakt z naszymi pobratymcami. Zaczęły pojawiać się wypadki ludzi zapatrzonych w ekran swojego smartphona. A gdyby tak założyć okulary sprzężone z naszym telefonem, i patrząc przez nie, widzieć nad głowami otaczających nas ludzi dymki z ich statusem, logiem grupy, kolorowym odzwierciedleniem nastroju? Spotkać kogoś, kto pasuje do naszego profilu... i nawiązać relacje w fizycznej rzeczywistości. Wszystko to za pomocą naszych niesamowitych okularów. Byłyby też inne funkcjonalności - streamowanie treści wprost do platform z materiałami wideo, zintegrowana współpraca z kierującymi nas wprost do celu mapami gps, Myślę, że taki gadżet byłby kolejnym, milowym krokiem w rozwoju social media, tylko tym razem ludzie byliby rzeczywiście bliżej siebie.
 • Dawid Budzisz - Gadżet moich marzeń to mikro chip wraz z filtrem, który wychwytuje oraz wygłusza głupoty wypowiadane przez otaczających nas ludzi. Denerwuje Cię szef ? A może partner / partnerka ? Świetnie ! Skorzystaj już dziś i dołącz do nas i nie wysłuchuj więcej pierdół 🙂
 • Arkadiusz Maj - Mój wymarzony gadżet to rejestrator snów. Śnią mi się takie rzeczy, że można byłoby o tym filmy kręcić! Często jednak gdy się budzę nie pamiętam wszystkiego dokładnie. Wiem jednak, że się działo. Pościgi samochodowe, strzelaniny, ekstremalne akcje…Rejestrator snów byłby urządzeniem, które nakłada się na noc na głowę – tak jak czapkę, a on rejestruje impulsy z naszego mózgu i przechwytuje obraz, który następnie zapisuje na swoim zewnętrznym dysku. Taki materiał można wyeksportować np. na komputer i obejrzeć jak normalny film. Czy nie byłoby super móc zobaczyć co siedzi Ci w nocy w głowie? Myślę, że z moich snów można by zmontować naprawdę niezłą kinową produkcję!


III miejsce: odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi Box 4K

 • Dominik Nieporęcki - "Szczerze mówiąc, mam wiele pomysłów na gadżety i technologię marzeń, ale chyba najprzydatniejsze byłyby nanoboty zdolne zmieniać strukturę materii i być programowane np. smartfonem czy przez wi-fi. Śmieci w oceanie? Żaden problem, zaprogramujemy nanoboty by rozłożyły plastik na pierwiastki, bedziemy mieli gotowe surowce do produkcji. Komórki rakowe? Żaden problem, nanoboty rozbiją DNA i stworzą zdrowe komórki z dostępnego materiału. To samo z ofiarami ciężkich wypadków, poparzeń itd. Zbyt dużo dwutlenku węgla w atmosferze? Rozbijemy na węgiel do przemysłu itd, oraz tlen dla planety. Możliwości byłyby ograniczone tylko fantazją użytkownika"
 • Martyna Demko - "Myślę, że najlepszym wynalazkiem jaki tylko ludzie mogliby stworzyć to malutka kuleczka na sznurku. Tylko że ta niepozorna kuleczka mialaby miliony zastosowań. Mogłaby zamieniać się we wszystko o czym jej posiadacz pomyśli. Np. Telefon, tablet, komputer, słuchawki, bluza, spodnie, krzesło, sofa a nawet domek czy szczęście. To byłby niesamowity postęp technologiczny, ale musimy pamiętać, że przy jego projektowaniu trzeba zabronić mu zmainy w jedzenie. Bo przecież to głupie żeby zjadac taki wynalazek."
 • Wioletta Światłoń - Marzy mi się gadżet, który zczytywałby mój nastrój i dostosowywał do niego odpowiednią muzykę, tak by mógł pogłębić pozytywny nastrój lub poprawić negatywny 🙂


II miejsce: oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2s

 • Paweł Zawadziński - Wykrywacz dobrego momentu do zapytania o podwyżkę - prosty gadżet, który na podstawie analizy tonu głosu i sformułowań wyrażanych przez przełożonego, rekomendowałby dobry moment do zapytania o podwyżkę. Po przyjęciu się produktu na rynku, gadzet mógłby być uzupełniany o dodatkowe funkcje jak np idealny moment do zaproszenia dziewczyny na randkę , a jego kolejne wersje byłyby uzupełnione o analizę twarzy analizowanej osoby a finalnie nawet o odcisk palca. W ten sposób śladem wiodących firm telekomunikacyjnych, każda kolejna innowacja wdrażana nie od razu, lecz rok po roku, wprowadzałaby produkt na nowe tory o których nikomu wcześniej się nawet nie śniło
 • Piotr marszałek - Byłby to gadżet który programuje sny. Po położeniu się do łóżka ,możnaby było wybrać co nam ma się przyśnić ( i czy będziemy w tym śnie np. głównymi bohaterami). Dodatkowo ustawiało by się czas, w którym chcemy zasnąć i ile ma trwać sen.. urządzenie nazwałbym " dreamcatcher)


I miejsce: Apple iPhone XR 64 GB (czarny)

 • Mateusz Idzi - Ripost- urządzenie ratujące z opresji w trudnych sytuacjach. Myślę, że wielu z nas spotkało się z chwilą, w której pomimo najszczerszych chęci nie potrafił złożyć logicznej odpowiedzi. Później przez cały tydzień w głowie układały się coraz to lepsze odpowiedzi, każde spotkanie z lustrem było okazją do przetestowania riposty, lecz niestety czasu nie cofniemy. I tu z odsieczą przychodzi Ripost, malutkie urządzenie, które zapisze naszą idealną odpowiedź, równie samemu przygotuje cos nowego. Będzie na bieżąco analizowało nasze rozmowy i dialogi tak, aby zawsze być przygotowanym na idealną odpowiedź. Wszystko po to by przy kolejnym starciu wyjść, jako wygrany :)