gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Minix NEO C Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF)

Minix
Towar niedostępny.
  • 7 funkcjonalnych portów
  • najnowsza technologia USB-C
  • idealna dla każdego MacBooka
Cena:
124,95 zł
99,95 zł
Brak na stanie

powiadom o dostępności

Adapter Minix Neo C to jeden z najbardziej zaawansowanych z dostępnych na rynku adapterów USB-C Multiport. Urządzenia pozwala na rozszerzenie funkcjonalności urządzeń wyposażonych w port typu USB-C, który coraz częściej wykorzystywany jest w nowo prezentowanych laptopach, czy telefonach.
Adapter USB-C jest w szczególności dedykowany do najnowszych modeli notebooków Apple MacBook, które firma z Californi wyposażyła jedynie w port USB-C. Chcąc podłączyć do nich większą ilość urządzeń, lub też urządzenia nie wyposażone w odpowiedni wtyk należy skorzystać z odpowiedniej przejściówki. Adapter umożliwia również jednoczesne ładowanie urządzenia (takiego jak np. Apple Macbook 12) i korzystanie z dodatkowych portów.
4.jpg

Adapter wyposażony jest w porty:

  • HDMI (umożliwia podłączenie zewnętrznego monitora i przesył obrazu o rozdzielczości nawet 4k Ultra HD)
  • 2 porty USB 3.0 (umożliwiają przesył danych i ładowanie zewnętrznych urzadzeń prądem do 3A przy podłączonym źródle prądu i do 0,6A bez zewnętrznego zasilania)
  • Port Gigabit Ehternet (po zainstalowaniu sterowników pozwala łączyć się z sieciami i urządzeniami poprzez LAN)
  • Czytnik kart SD
  • Czytnik kart TF
  • Port USB-C (dzięki niemu nie tracimy możliwości ładowania urządzenia podczas korzystania z adaptera. podłączenie do niego zewnętrznego zasilania jest zalecane przy korzystaniu z większej ilości portów, czy używaniu urządzeń wymagających większej ilości energii np. dyski zewnętrzne)
Minix Neo C może pełnić funkcję stacji dokującej umożliwiając prace na zewnętrznym monitorze dzięki wykorzystaniu portu HDMI, a także rozszerzając możliwości komputera o komunikacje z wieloma innymi urządzeniami.
Adapter oczywiście doskonale sprawdzi się również w przypadku innych urządzeń wyposażonych w port USB-C. Zdecydowanie rozszerza on możliwości laptopów, w których producent zdecydował się na umieszczenie tego wejścia, a nowoczesnym smartfonom pozwala odczytywać dane takie jak np. zdjęcia z pendrive'ów, czy kart pamięci.
Minix Neo C wykonany jest z aluminium, co nadaje mu prestiżu i potwierdza tylko najwyższą jakość tego urządzenia. Przewód z końcówką USB-C zastosowany w adapterze jest dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami grubą izolacją z tworzywa sztucznego o fakturze takiej jak produkty Apple, a przy samych łączeniach zastosowano dodatkowe kołnierzyki, które powinny zapewnić wysoką trwałość, aby urządzenie mogło służyć przez lata.
StanFabrycznie nowy
KolorSrebrny
Wymiary9 cm x 5.7 cm x 1.5 cm
Waga99 g
ProducentMinix
Gwarancja24 miesiące
PortyPort USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF
Kod produktuAK23
Średnia ocen
star star star star star

(1 opinia)

5.0
/ 5
×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Twoja ocena

Dodaj opinię

star star star star star
, 2017-11-15

super. naprawdę polecam. Zdecydowanie lepszy niż produkty iMac....

0 0

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole