Zostań w domu, zrób zakupy na www.swiatbaterii.pl

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Minix NEO C Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF)

Minix
Dostawa Darmowa Towar niedostępny.
 • 7 funkcjonalnych portów
 • najnowsza technologia USB-C
 • idealna dla każdego MacBooka
124,95 zł

-20%

99,95 zł
Oszczędzasz: 25,00 zł
Brak na stanie
zamów telefonicznie

Powiadom o dostępności

Zobacz
 
 • Minix NEO C Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF)
 • 124,95 zł
  99,95 zł
Adapter Minix Neo C to jeden z najbardziej zaawansowanych z dostępnych na rynku adapterów USB-C Multiport. Urządzenia pozwala na rozszerzenie funkcjonalności urządzeń wyposażonych w port typu USB-C, który coraz częściej wykorzystywany jest w nowo prezentowanych laptopach, czy telefonach.
Adapter USB-C jest w szczególności dedykowany do najnowszych modeli notebooków Apple MacBook, które firma z Californi wyposażyła jedynie w port USB-C. Chcąc podłączyć do nich większą ilość urządzeń, lub też urządzenia nie wyposażone w odpowiedni wtyk należy skorzystać z odpowiedniej przejściówki. Adapter umożliwia również jednoczesne ładowanie urządzenia (takiego jak np. Apple Macbook 12) i korzystanie z dodatkowych portów.
4.jpg

Adapter wyposażony jest w porty:

 • HDMI (umożliwia podłączenie zewnętrznego monitora i przesył obrazu o rozdzielczości nawet 4k Ultra HD)
 • 2 porty USB 3.0 (umożliwiają przesył danych i ładowanie zewnętrznych urzadzeń prądem do 3A przy podłączonym źródle prądu i do 0,6A bez zewnętrznego zasilania)
 • Port Gigabit Ehternet (po zainstalowaniu sterowników pozwala łączyć się z sieciami i urządzeniami poprzez LAN)
 • Czytnik kart SD
 • Czytnik kart TF
 • Port USB-C (dzięki niemu nie tracimy możliwości ładowania urządzenia podczas korzystania z adaptera. podłączenie do niego zewnętrznego zasilania jest zalecane przy korzystaniu z większej ilości portów, czy używaniu urządzeń wymagających większej ilości energii np. dyski zewnętrzne)
Minix Neo C może pełnić funkcję stacji dokującej umożliwiając prace na zewnętrznym monitorze dzięki wykorzystaniu portu HDMI, a także rozszerzając możliwości komputera o komunikacje z wieloma innymi urządzeniami.
Adapter oczywiście doskonale sprawdzi się również w przypadku innych urządzeń wyposażonych w port USB-C. Zdecydowanie rozszerza on możliwości laptopów, w których producent zdecydował się na umieszczenie tego wejścia, a nowoczesnym smartfonom pozwala odczytywać dane takie jak np. zdjęcia z pendrive'ów, czy kart pamięci.
Minix Neo C wykonany jest z aluminium, co nadaje mu prestiżu i potwierdza tylko najwyższą jakość tego urządzenia. Przewód z końcówką USB-C zastosowany w adapterze jest dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami grubą izolacją z tworzywa sztucznego o fakturze takiej jak produkty Apple, a przy samych łączeniach zastosowano dodatkowe kołnierzyki, które powinny zapewnić wysoką trwałość, aby urządzenie mogło służyć przez lata.
Kompatybilny z modelami
Wpisz
  Opinie i pytania klientów
  Średnia ocen
  (1 opinia)
  5.0
  / 5
  Twoja ocena
  Średnia ocen
  5.0
  / 5
  (1 opinia)
   Twoja ocena:
   ×

   Dziękujemy za dodanie opinii,
   wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

   zamknij
   star star star star star
   , 2017-11-15

   super. naprawdę polecam. Zdecydowanie lepszy niż produkty iMac....

   0 0
   Specyfikacja
   Stan
   Fabrycznie nowy
   Kolor
   Srebrny
   Kod produktu
   AK23
   Wymiary
   9 cm x 5.7 cm x 1.5 cm
   Waga
   99 g
   Producent
   Minix
   Gwarancja
   24 miesiące
   Porty
   Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF
   Najczęściej zadawane pytania
   Z jakimi urządzeniami współpracuje stacja dokująca?
   Zobacz
   Aby w pełni wykorzystać możliwości stacji dokującej urządzenie musi posiadać port USB-C  obsługujący technologię Power Delivery oraz przesyłanie obrazu. Szczegółowe informację na temat obsługiwanych funkcji portu USB-C można odnaleźć w instrukcji Państwa urządzenia. W zależności od zastosowanego portu szybkość ładowania może być ograniczona, a przesyłanie wideo niemożliwy. Odtwarzanie obrazu może być również ograniczone przez układ graficzny. Jeżeli laptop nie wspiera przesyłania obrazu w rozdzielczości 4k, nasza stacja będzie wyświetlać obraz w najwyższej dostępnej wartości.
   Jak zmienić telefon w komputer? (Samsung Dex)
   Zobacz
   Należy podłączyć naszą stację do telefonu oraz ładowarki o mocy minimalnie 18W. Po wykryciu kompatybilnego urządzenia oraz zapewnieniu zasilania funkcja Desktop Model powinna uruchomić się automatycznie.

   Jak uruchomić system DEX? Zapraszamy do naszego bloga System DEX"
   Czy hub współpracuje z konsolą Nintento Switch?
   Zobacz
   Tak, wystarczy podłączyć konsolę do zakupionej stacji wraz z zasilaniem. Konsola automatycznie przejdzie w tryb stacjonarny.