gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Xiaomi Mi Robot 2 Roborock S50 - inteligentny myjący odkurzacz

Xiaomi
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w czwartek, 20.09 więcej
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2 wyposażony został w funkcję zamiatania i mycia podłogi. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i skutecznie czyści.
  • Laserowy czujnik odległości (LDS) skanuje pomieszczenie w 360 stopniach, 1800 razy na sekundę w celu stworzenia mapy pomieszczenia.
  • Urządzenie wyposażono w sensor nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i zapobieganie kolizjom. Sensor wykrywa i omija obiekty, które stoją mu na przeszkodzie.
  • Sterowanie odbywa się poprzez aplikację Mi Home, dzięki czemu można zmieniać tryb pracy urządzenia i harmonogram sprzątania, nawet będąc poza domem
Ilość:
Cena:
2 187,95 zł
1 749,95 zł
lub zamów telefonicznie
logo.jpg
logo.jpg

Xiaomi Mi Robot 2

Przenośne, bezprzewodowe i inteligentne urządzenie domowe, łączące w sobie funkcjonalność bezobsługowego odkurzacza i mopa w jednym, które stanie się doskonałym pomocnikiem do sprzątania domu. W porównaniu z poprzednim modelem, stał się bardziej efektywny i szybszy dzięki zwiększonej pojemności akumulatora (5200mAh). Wyposażony jest w najnowocześniejszy silnik NIDEC, który tworzy ciśnienie w 2000 Pa. Xiaomi Roborock S50 łączy w sobie dwie funkcje, które pozwolą najpierw zamiatać podłogę, a później umyć, jak przy pomocy klasycznego mopa.

Po skończonej pracy, bądź w przypadku wyczerpania baterii, odkurzacz automatycznie powraca do stacji dokującej.

logo.jpg

Mop i odkurzacz w jednym urządzeniu


Montowany bioniczny zbiornik, pozwala skutecznie wchłonąć wodę i zapewnić niesamowite efekty czyszczenia. Główna szczotka, z włosiem ułożonym w kształt litery V obraca się z prędkością 1350 obrotów na minutę, zaś szczotki boczne w kształcie litery Z, zapewniają maksymalną skuteczność czyszczenia przy trudno dostępnych miejscach dzięki 330 obrotom na minutę. Dla wysokiej wydajności, Robot MiJa Roborock Vacuum Cleaner 2 został wyposażony w zbiornik na wodę z funkcją automatycznego dozowania odpowiedniej ilości wody na materiał. Jego konstrukcja pozwala, na łatwy i bezpieczny montaż. Bioniczny system kontroluje jej przepływ, a kiedy tej zabraknie – funkcja mopa zostanie automatycznie wyłączona.

logo.jpg

Przełomowa sztuczna inteligencja


Zdalne sterowanie z aplikacji lub samodzielna praca

Znajdujący się w urządzeniu Laser Distance System, mapuje i monitoruje wnętrze za pomocą specjalnego alogrytmu. Dzięki temu odkurzacz dokładnie wie, gdzie powinien się udać. Jego synchronizacja z urządzeniami mobilnymi takimi jak telefon czy tablet, jest łatwa i prosta w obsłudze. Dzięki aplikacji MiHome, będziesz mógł zobaczyć mapę swojego mieszkania, domu, biura i samodzielne zarządzać nawigowaniem urządzenia. Produkt ma również możliwość samodzielnego planowania trasy sprzątania powierzchni.

Czujniki zapewniające niebywałą skuteczność

Dla lepszej pracy, urządzenie wyposażone zostało w 13 wbudowanych czujników oraz LDS. Pomogą one uniknąć kolizji ze znajdującymi się dookoła przedmiotami. Czujnik ścienny utrzymuje dystans 10 mm od ściany, a czujnik ładowania zwrotnego zapewnia skuteczne i bezpieczne ładowanie odkurzacza. W najnowszej wersji odkurzacza, może on pokonywać przeszkody do 2 cm dzięki temu bezproblemowo radzi sobie z pokonywaniem progów pomiędzy pomieszczeniami czy dywanami. Dodatkowo – 4 czujki zapobiegają awarii urządzenia tj. upadek czy wywrócenie.logo.jpg
Pojemność 5200mAh
Zastosowanie Robot myjąco - sprzątający
Gwarancja 12 miesięcy
Producent ogniw Xiaomi
Stan Fabrycznie nowa
Kolor Biały
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Możliwość zwrotu Do 30 dni
Kod produktu AK52
Producent Xiaomi
Wymiary 35x9,5 cm
Waga 3,5kg
Model MIJIA
W zestawie Odkurzacz Mi Robot 2, stacja dokująca, przewód zasilający z wtyczką, dodatkowy filtr, dodatkowa mikrofibra
Rafał

2018-07-24

Zakupiłem odkurzacz miesiąc temu. Sprawuje się rewelacyjnie. Odpowiednia moc odkurzania. Super opcja automatycznego wykrywania dywanu - wtedy odkurzacz automatycznie zwiększa moc ssania. Zarządzanie urządzeniem zdalnie przez aplikacje nigdy nie przysparza problemów. Opcja mopowania jest dodatkowym plusem. Wiadome, że nie umyje dokładnie, ale odświeży podłogę ;) W 100% polecam ten sprzęt. Podobnej jakości produkty, konkurencja ma za 2 razy wyższą cenę.

Maxx

2018-07-12

Kupiłem odkurzacz jakieś dwa tygodnie temu. W połączeniu z aplikacją to na prawdę mega przydatne urządzenie. Sprząta bardzo dobrze, nawet pod wgłębieniami szafek. Najbardziej podoba mi się funkcja aplikacji, w której można wybrać dane pomieszczenie lub punkt, w którym akurat coś się rozsypało, a odkurzacz tam jedzie, sprząta i wraca. Mega sprzęt i wart tych pieniędzy

Jacek

2018-07-11

Używam już tego urządzenia przez kilka tygodni i jestem zachwycony. Myślałem, że nasze podłogi są dość czyste, ale używanie tego urządzenia pokazało, że jest inaczej. Mamy dwa koty, dzięki którym podłoga jest cały czas w sierści. Ta mała maszyna nie ma problemu z usunięciem jej z podłogi lub dywanu.

Dodaj opinie

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole