gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Xiaomi Mi Robot 2 Roborock S50 - inteligentny myjący odkurzacz

Xiaomi
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w wtorek, 20.11 więcej
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2 wyposażony został w funkcję zamiatania i mycia podłogi. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i skutecznie czyści.
  • Laserowy czujnik odległości (LDS) skanuje pomieszczenie w 360 stopniach, 1800 razy na sekundę w celu stworzenia mapy pomieszczenia.
  • Urządzenie wyposażono w sensor nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i zapobieganie kolizjom. Sensor wykrywa i omija obiekty, które stoją mu na przeszkodzie.
  • Sterowanie odbywa się poprzez aplikację Mi Home, dzięki czemu można zmieniać tryb pracy urządzenia i harmonogram sprzątania, nawet będąc poza domem
Ilość:
Cena:
2 161,95 zł
1 728,95 zł
lub zamów telefonicznie

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

logo.jpg
logo.jpg

Xiaomi Mi Robot 2

Przenośne, bezprzewodowe i inteligentne urządzenie domowe, łączące w sobie funkcjonalność bezobsługowego odkurzacza i mopa w jednym, które stanie się doskonałym pomocnikiem do sprzątania domu. W porównaniu z poprzednim modelem, stał się bardziej efektywny i szybszy dzięki zwiększonej pojemności akumulatora (5200mAh). Wyposażony jest w najnowocześniejszy silnik NIDEC, który tworzy ciśnienie w 2000 Pa. Xiaomi Roborock S50 łączy w sobie dwie funkcje, które pozwolą najpierw zamiatać podłogę, a później umyć, jak przy pomocy klasycznego mopa.

Po skończonej pracy, bądź w przypadku wyczerpania baterii, odkurzacz automatycznie powraca do stacji dokującej.

logo.jpg

Mop i odkurzacz w jednym urządzeniu


Montowany bioniczny zbiornik, pozwala skutecznie wchłonąć wodę i zapewnić niesamowite efekty czyszczenia. Główna szczotka, z włosiem ułożonym w kształt litery V obraca się z prędkością 1350 obrotów na minutę, zaś szczotki boczne w kształcie litery Z, zapewniają maksymalną skuteczność czyszczenia przy trudno dostępnych miejscach dzięki 330 obrotom na minutę. Dla wysokiej wydajności, Robot MiJa Roborock Vacuum Cleaner 2 został wyposażony w zbiornik na wodę z funkcją automatycznego dozowania odpowiedniej ilości wody na materiał. Jego konstrukcja pozwala, na łatwy i bezpieczny montaż. Bioniczny system kontroluje jej przepływ, a kiedy tej zabraknie – funkcja mopa zostanie automatycznie wyłączona.

logo.jpg

Przełomowa sztuczna inteligencja


Zdalne sterowanie z aplikacji lub samodzielna praca

Znajdujący się w urządzeniu Laser Distance System, mapuje i monitoruje wnętrze za pomocą specjalnego alogrytmu. Dzięki temu odkurzacz dokładnie wie, gdzie powinien się udać. Jego synchronizacja z urządzeniami mobilnymi takimi jak telefon czy tablet, jest łatwa i prosta w obsłudze. Dzięki aplikacji MiHome, będziesz mógł zobaczyć mapę swojego mieszkania, domu, biura i samodzielne zarządzać nawigowaniem urządzenia. Produkt ma również możliwość samodzielnego planowania trasy sprzątania powierzchni.

Czujniki zapewniające niebywałą skuteczność

Dla lepszej pracy, urządzenie wyposażone zostało w 13 wbudowanych czujników oraz LDS. Pomogą one uniknąć kolizji ze znajdującymi się dookoła przedmiotami. Czujnik ścienny utrzymuje dystans 10 mm od ściany, a czujnik ładowania zwrotnego zapewnia skuteczne i bezpieczne ładowanie odkurzacza. W najnowszej wersji odkurzacza, może on pokonywać przeszkody do 2 cm dzięki temu bezproblemowo radzi sobie z pokonywaniem progów pomiędzy pomieszczeniami czy dywanami. Dodatkowo – 4 czujki zapobiegają awarii urządzenia tj. upadek czy wywrócenie.logo.jpg
Pojemność 5200mAh
Zastosowanie Robot myjąco - sprzątający
Producent ogniw Xiaomi
Stan Fabrycznie nowa
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Kolor Biały
Gwarancja 12 miesięcy
Możliwość zwrotu Do 30 dni
Producent Xiaomi
Wymiary 35x9,5 cm
Waga 3,5kg
Model MIJIA
W zestawie Odkurzacz Mi Robot 2, stacja dokująca, przewód zasilający z wtyczką, dodatkowy filtr, dodatkowa mikrofibra
Kod produktu AK52
Rafał

2018-07-24

Zakupiłem odkurzacz miesiąc temu. Sprawuje się rewelacyjnie. Odpowiednia moc odkurzania. Super opcja automatycznego wykrywania dywanu - wtedy odkurzacz automatycznie zwiększa moc ssania. Zarządzanie urządzeniem zdalnie przez aplikacje nigdy nie przysparza problemów. Opcja mopowania jest dodatkowym plusem. Wiadome, że nie umyje dokładnie, ale odświeży podłogę ;) W 100% polecam ten sprzęt. Podobnej jakości produkty, konkurencja ma za 2 razy wyższą cenę.

Maxx

2018-07-12

Kupiłem odkurzacz jakieś dwa tygodnie temu. W połączeniu z aplikacją to na prawdę mega przydatne urządzenie. Sprząta bardzo dobrze, nawet pod wgłębieniami szafek. Najbardziej podoba mi się funkcja aplikacji, w której można wybrać dane pomieszczenie lub punkt, w którym akurat coś się rozsypało, a odkurzacz tam jedzie, sprząta i wraca. Mega sprzęt i wart tych pieniędzy

Jacek

2018-07-11

Używam już tego urządzenia przez kilka tygodni i jestem zachwycony. Myślałem, że nasze podłogi są dość czyste, ale używanie tego urządzenia pokazało, że jest inaczej. Mamy dwa koty, dzięki którym podłoga jest cały czas w sierści. Ta mała maszyna nie ma problemu z usunięciem jej z podłogi lub dywanu.

Dodaj opinie

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole