Wiosenne Promocje

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Minix NEO C Mini Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0)

Minix
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w wtorek, 26.03 więcej
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • 4 funkcjonalne porty
  • nowoczesna technologia USB-C
  • rozszerzenie liczby portów w nowych MacBookach
Ilość:
Cena:
162,95 zł
129,95 zł
lub zamów telefonicznie
minix_logo.jpg

Minix NEO C Mini Adapter
USB-C Multiport

Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0

01.jpg

Adapter Minix NEO C Mini to jeden z najwyższej jakości adapterów USB-C Multiport. Urządzenie pozwala na rozszerzenie funkcjonalności urządzeń wyposażonych w port typu USB-C, który coraz częściej wykorzystywany jest w nowo prezentowanych laptopach czy telefonach.

02.jpg

Port USB typu C: Dzięki niemu nie tracimy możliwości ładowania urządzenia podczas korzystania z adaptera; podłączenie do niego zewnętrznego zasilania jest zalecane przy korzystaniu z większej ilości portów, czy używaniu urządzeń wymagających większej ilości energii (np. dyski zewnętrzne).

Port HDMI:Umożliwia podłączenie zewnętrznego monitora i przesył obrazu o rozdzielczości nawet 4K Ultra HD

03.jpg

Porty USB 3.0: umożliwiają przesył danych i ładowanie zewnętrznych urządzeń prądem do 3A przy podłączonym źródle prądu do 0.6A bez zewnętrznego zasilania.

04.jpg

Jedno urządzenie - wiele zastosowań


  • - Adapter USB-C jest w szczególności dedykowany do najnowszych modeli notebooków Apple MacBook, które firma z Californi wyposażyła jedynie w port USB-C. Chcąc podłączyć do nich większą ilość urządzeń lub też urządzenia nie wyposażone w odpowiedni wtyk należy skorzystać z odpowiedniej przejściówki. Adapter umożliwia również jednoczesne ładowanie urządzenia (takiego jak np. Apple MacBook 12) i korzystanie i dodatkowych portów.

  • - Minix NEO C Mini może pełnić funkcję stacji dokującej umożliwiając prace na zewnętrznym monitorze dzięki wykorzystaniu portu HDMI, a także rozszerzając możliwości komputera o komunikacje z wieloma innymi urządzeniami.

  • - Zdecydowanie rozszerza on możliwości laptopów, w których producent zdecydował się na umieszczenie tego wejścia, a nowoczesnym smartfonom pozwala odczytywać dane takie jak np. zdjęcia z pendrive'ów

Dokładne wykonanie


Minix NEO C Mini wykonany jest z aluminium, co nadaje mu prestiżu i potwierdza najwyższą jakość tego urządzenia. Przewód z końcówką USB-C zastosowany w adapterze jest dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami grubą izolacją z tworzywa sztucznego o fakturze takiej jak produkty Apple, a przy samych łączeniach zastosowano dodatkowe kołnierzyki, które powinny zapewnić wysoką trwałość, aby urządzenie mogło służyć przez lata.

05.jpg
Stan Fabrycznie nowa
Kolor Srebrny
Gwarancja 24 miesiące
Możliwość zwrotu Do 30 dni
Producent Minix
Wymiary 8.6 x 3.8 x 1.0 cm
Waga 46g
Porty Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0
Kod produktu AK38

Średnia ocen

star star star star star

(0 opinii)

0.0
/ 5

Twoja ocena

Dodaj opinię

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole