Majówkowe Promocje

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Minix NEO C Mini Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0)

Minix
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w czwartek, 23.05 więcej
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • 4 funkcjonalne porty
  • nowoczesna technologia USB-C
  • rozszerzenie liczby portów w nowych MacBookach
Ilość:
Cena:
162,95 zł
129,95 zł
lub zamów telefonicznie
minix_logo.jpg

Minix NEO C Mini Adapter
USB-C Multiport

Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0

01.jpg

Adapter Minix NEO C Mini to jeden z najwyższej jakości adapterów USB-C Multiport. Urządzenie pozwala na rozszerzenie funkcjonalności urządzeń wyposażonych w port typu USB-C, który coraz częściej wykorzystywany jest w nowo prezentowanych laptopach czy telefonach.

02.jpg

Port USB typu C: Dzięki niemu nie tracimy możliwości ładowania urządzenia podczas korzystania z adaptera; podłączenie do niego zewnętrznego zasilania jest zalecane przy korzystaniu z większej ilości portów, czy używaniu urządzeń wymagających większej ilości energii (np. dyski zewnętrzne).

Port HDMI:Umożliwia podłączenie zewnętrznego monitora i przesył obrazu o rozdzielczości nawet 4K Ultra HD

03.jpg

Porty USB 3.0: umożliwiają przesył danych i ładowanie zewnętrznych urządzeń prądem do 3A przy podłączonym źródle prądu do 0.6A bez zewnętrznego zasilania.

04.jpg

Jedno urządzenie - wiele zastosowań


  • - Adapter USB-C jest w szczególności dedykowany do najnowszych modeli notebooków Apple MacBook, które firma z Californi wyposażyła jedynie w port USB-C. Chcąc podłączyć do nich większą ilość urządzeń lub też urządzenia nie wyposażone w odpowiedni wtyk należy skorzystać z odpowiedniej przejściówki. Adapter umożliwia również jednoczesne ładowanie urządzenia (takiego jak np. Apple MacBook 12) i korzystanie i dodatkowych portów.

  • - Minix NEO C Mini może pełnić funkcję stacji dokującej umożliwiając prace na zewnętrznym monitorze dzięki wykorzystaniu portu HDMI, a także rozszerzając możliwości komputera o komunikacje z wieloma innymi urządzeniami.

  • - Zdecydowanie rozszerza on możliwości laptopów, w których producent zdecydował się na umieszczenie tego wejścia, a nowoczesnym smartfonom pozwala odczytywać dane takie jak np. zdjęcia z pendrive'ów

Dokładne wykonanie


Minix NEO C Mini wykonany jest z aluminium, co nadaje mu prestiżu i potwierdza najwyższą jakość tego urządzenia. Przewód z końcówką USB-C zastosowany w adapterze jest dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami grubą izolacją z tworzywa sztucznego o fakturze takiej jak produkty Apple, a przy samych łączeniach zastosowano dodatkowe kołnierzyki, które powinny zapewnić wysoką trwałość, aby urządzenie mogło służyć przez lata.

05.jpg
StanFabrycznie nowa
KolorSrebrny
Gwarancja24 miesiące
Możliwość zwrotuDo 30 dni
ProducentMinix
Wymiary8.6 x 3.8 x 1.0 cm
Waga46g
PortyPort USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0
Kod produktuAK38
Średnia ocen
star star star star star

(0 opinii)

0.0
/ 5
×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Twoja ocena

Dodaj opinię

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole