gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Minix NEO C Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF)

Minix
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w środa, 17.10 więcej
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • 7 funkcjonalnych portów
  • najnowsza technologia USB-C
  • idealna dla każdego MacBooka
Ilość:
Cena:
468,95 zł
374,95 zł
lub zamów telefonicznie

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Adapter Minix Neo C to jeden z najbardziej zaawansowanych z dostępnych na rynku adapterów USB-C Multiport. Urządzenia pozwala na rozszerzenie funkcjonalności urządzeń wyposażonych w port typu USB-C, który coraz częściej wykorzystywany jest w nowo prezentowanych laptopach, czy telefonach.
Adapter USB-C jest w szczególności dedykowany do najnowszych modeli notebooków Apple MacBook, które firma z Californi wyposażyła jedynie w port USB-C. Chcąc podłączyć do nich większą ilość urządzeń, lub też urządzenia nie wyposażone w odpowiedni wtyk należy skorzystać z odpowiedniej przejściówki. Adapter umożliwia również jednoczesne ładowanie urządzenia (takiego jak np. Apple Macbook 12) i korzystanie z dodatkowych portów.
4.jpg

Adapter wyposażony jest w porty:

  • HDMI (umożliwia podłączenie zewnętrznego monitora i przesył obrazu o rozdzielczości nawet 4k Ultra HD)
  • 2 porty USB 3.0 (umożliwiają przesył danych i ładowanie zewnętrznych urzadzeń prądem do 3A przy podłączonym źródle prądu i do 0,6A bez zewnętrznego zasilania)
  • Port Gigabit Ehternet (po zainstalowaniu sterowników pozwala łączyć się z sieciami i urządzeniami poprzez LAN)
  • Czytnik kart SD
  • Czytnik kart TF
  • Port USB-C (dzięki niemu nie tracimy możliwości ładowania urządzenia podczas korzystania z adaptera. podłączenie do niego zewnętrznego zasilania jest zalecane przy korzystaniu z większej ilości portów, czy używaniu urządzeń wymagających większej ilości energii np. dyski zewnętrzne)
Minix Neo C może pełnić funkcję stacji dokującej umożliwiając prace na zewnętrznym monitorze dzięki wykorzystaniu portu HDMI, a także rozszerzając możliwości komputera o komunikacje z wieloma innymi urządzeniami.
Adapter oczywiście doskonale sprawdzi się również w przypadku innych urządzeń wyposażonych w port USB-C. Zdecydowanie rozszerza on możliwości laptopów, w których producent zdecydował się na umieszczenie tego wejścia, a nowoczesnym smartfonom pozwala odczytywać dane takie jak np. zdjęcia z pendrive'ów, czy kart pamięci.
Minix Neo C wykonany jest z aluminium, co nadaje mu prestiżu i potwierdza tylko najwyższą jakość tego urządzenia. Przewód z końcówką USB-C zastosowany w adapterze jest dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami grubą izolacją z tworzywa sztucznego o fakturze takiej jak produkty Apple, a przy samych łączeniach zastosowano dodatkowe kołnierzyki, które powinny zapewnić wysoką trwałość, aby urządzenie mogło służyć przez lata.
Gwarancja 24 miesiące
Stan Fabrycznie nowy
Kolor Srebrny
Kod produktu AK23
Producent Minix
Wymiary 9 cm x 5.7 cm x 1.5 cm
Waga 99 g
Porty Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF
Minix NEO C Adapter USB-C Multiport (Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0

2017-11-15

super. naprawdę polecam. Zdecydowanie lepszy niż produkty iMac....

Dodaj opinie

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole