gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Power Bank Romoss Solo 4s PB16 8000mAh

Romoss
Towar niedostępny.
 • Ogniwa Romoss o wysokiej wytrzymałości.
 • ✔latarka LED ✔duża prędkość ładowania ✔poręczny kształt
 • Pojemność: 8000mAh | Szybkość ładowania: 2.1A/5V | Ilość portów: 2
Cena:
49,95 zł
39,95 zł
Brak na stanie

powiadom o dostępności

Ładowarka przenośna Solo 4s należy do szerokiej oferty towarów marki Romoss, która specjalizuje się w produkcji power banków, ładowarek samochodowych oraz zasilaczy do różnych urządzeń mobilnych. Ta zewnętrzna bateria posiada ogniwa o pojemności wynoszącej 8000mAh. Bezprzewodowa ładowarka jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach w których akumulator w Twoim tablecie czy smartfonie jest na wyczerpaniu, a Ty potrzebujesz pilnie skorzystać z tego urządzenia. Oprócz ww. produktów z pomocą power banka możesz również awaryjnie zasilić odtwarzacz MP3, MP4, aparat fotograficzny, itp. 

Zastosowane we wnętrzu Solo 4s ogniwa zapewniają stabilne i niezawodne funkcjonowanie podczas codziennego użytkowania. Wykorzystane akumulatory charakteryzują się również wysoką sprawnością, która wynosi 85%. Przekłada się to na zmniejszenie strat energii i zwiększenie rzeczywistej pojemność. Parametr ten jest o 10% większy w porównaniu z podobnymi konfiguracjami większości dostępnych na rynku power banków. Poruszając temat zarządzania energią, warto również wspomnieć, że Solo 4s posiada inteligenty system, który wykrywa czy urządzenie jest używane. Jeżeli przez 60 sekund bank energii nie będzie zasilał jakieś produktu, to zostanie automatycznie wyłączony. 

Bateria zewnętrzna Solo 4s posiada zwartą obudowę, na zewnątrz które znajdują się 2 gniazda USB, 1 microUSB, dioda LED, oraz wskaźnik naładowania ogniw. Wykorzystanie dwóch portów USB daje możliwość jednoczesnego ładowania 2 urządzeń. Jeden z portów posiada natężenie 2.1A, które pozwala na ładowanie phabletów oraz tabletów. Drugi port natomiast przeznaczony jest do ładowania smartfonów, odtwarzaczy MP3, MP4 itp. Przez gniazdo microUSB, użytkownik może ładować power banka. Umieszczenie na obudowie diody LED dało osobą korzystającym z tego urządzenia dodatkową funkcjonalność jaką jest latarka. Sprawdza się ona w chwilach, kiedy chcemy oświetlić sobie drogę, klatkę schodową czy np. wnętrze namiotu. Ładowarka przenośna Solo 4s została wyposażona w wskaźnik naładowania baterii, który znajduje się na bocznej części obudowy power banka. Dzięki możliwości sprawdzenia stanu naładowania, nie spotka nas przykra niespodzianka w chwili, kiedy będziemy potrzebowali naładować nasze urządzenie przenośne. 

Power bank Solo 4s jest w pełni bezpieczny dla ładowanych urządzeń. Wszystko to za sprawą umieszczonego wewnątrz obudowy zaawansowanego układu elektronicznego, który jest odpowiedzialny za szybkie i bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń. 

 • Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu i rozładowaniu – chroni ogniwa przed przeładowaniem i zbytnim rozładowaniem maksymalnie wydłużając ich żywotność. 
 • Zabezpieczenie prądowe i napięciowe – zabezpiecza urządzenia przed nagłymi skokami napięcia i natężenia oraz stabilizuje parametry pracy dla bezpiecznego i stabilnego ładowania.
 • Ochrona przeciwzwarciowa – powstanie zwarcia skutkuje natychmiastowym przerwaniem ładowania w celu zabezpieczenia urządzenia przed uszkodzeniem. 
 • Zabezpieczenie termiczne – specjalny układ elektroniczny dba o to by urządzenie pracowało w odpowiednim zakresie temperatur, wszystko to po to by zachować maksymalną wydajność. 
 • Reset – naciśnięcie przycisku włącznika powoduje powrót urządzenia do początkowych parametrów pracy.
Ładowanie
Innowacyjny system elektroniczy Sync Charge znajdujacy się we wnętrzu power banka jest odpowiedzialny za jednoczesne ładowanie power banka i podłączonego do niego urządzenia. To rozwiązanie pozwala na znaczne skórcenie czasu ładowania obu produktów. Solo 4s można ładować zarówno z gniazdka sieciowego, wykorzystując do tego standardową ładowarkę, która znajduje się np. w zestawie z smartfonem. Oprócz tego istnieje również drugi sposób. Wystarczy podłączyć baterie zewnętrzną Romoss do portu USB w komputerze PC lub laptopie. 
 

Bank energii pasuje do wszystkich urządzeń, które posiadają gniazdo microUSB m.in. do:

 • HTC,
 • Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Galaxy Note 3, Galaxy Tab,
 • Apple iPhone 4S, 5, 5C, 5S (po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki lub kabla),
 • LG Nexus 4, LG Nexus 5,
 • i wiele wiele innych. 
top3.png

O powerbankach wiemy wszystko

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej o powerbankach przed dokonaniem zakupu - sprawdź artykuły eksperckie na naszym blogu:

Jak wybrać powerbank – 3 złote porady

Wybór odpowiedniego powerbanka to nie najłatwiejsze zadanie. Mnogość producentów, modeli, technologii i designów może nieco zamieszać w głowie i ostatecznie bierzemy pod uwagę 10 modeli i nie wiemy, na który się zdecydować. Dobranie najlepszej dla siebie ładowarki przenośnej nie musi jednak być aż tak trudne, lecz trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę.

Czytaj wiecej

Power bank do telefonu – jak wybrać najlepszy?

Najczęstsze urządzenie do którego kupujemy przenośną ładowarkę to nasz osobisty smartfon. Dlatego dzisiaj zastanowimy się na co należy zwrócić uwagę wybierając powerbank do telefonu. Na co zwrócić uwagę przy wyborze powerbanku do smartfona? O czym należy pamiętać?

Czytaj wiecej

Jaką pojemność tak naprawdę ma Twój power bank?

Zgrabny power bank o dużej pojemności wydaje się świetnym rozwiązaniem na coraz bardziej energożerne smartfony – pozwoli przecież naładować telefon kilkakrotnie, a sam jest od wspomnianego smartfona o połowę mniejszy. Rozwiązanie idealne? Nie do końca...

Czytaj wiecej

Ile razy power bank naładuje telefon?

Kiedy zastanawiamy się nad wyborem power banku, zazwyczaj właśnie ta kwestia jest dla nas najważniejsza. Nic dziwnego – chcemy wiedzieć na jak długą trasę wystarczy nam energii. Mało kto jednak wie, jak obliczyć ile pełnych naładowań dostarczy nam power bank. Rzucimy dzisiaj nieco światła na tę kwestię.

Czytaj wiecej
Pojemność 8000 mAh
Napięcie 5V
Zastosowanie Original
Stan Fabrycznie nowa
Typ Li-lon
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Tak
Kolor Biały
Gwarancja 12 miesięcy
Grupa pojemnościowa 5600 mAh - 10000 mAh (średnie)
Wymiary 163x45x22mm
Waga 243g
Ilość wyjść 2
Wbudowany kabel Nie
Moc wyjścia 5V - 2.1A
Kod produktu PB16

Nie ma jeszcze opini.

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole