Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Panel solarny EcoFlow 110W do stacji zasilania, Wodoodporny, wysoka efektywność, gwarancja

ECOFLOW
Produkt dostępny
Zamów teraz aby otrzymać w czwartek, 18.04
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • Generuj czystą energię z panelem fotowoltaicznym EcoFlow 110W - idealnym uzupełnieniem stacji zasilania Delta i River.
  • Wielowarstwowa konstrukcja paneli EcoFlow zapewnia wydajność i bezpieczeństwo - 92% przezroczystości, odporność na wodę i kurz oraz elastyczność.
  • Technologia podziału ogniw fotowoltaicznych pozwala na generowanie do 20% więcej energii, jednocześnie korzystając ze stacji EcoFlow jako źródła zasilania.
  • Transportuj i ustawiaj panele z łatwością - wykorzystaj dedykowane torby transportowe i przyssawki do montażu na gładkich powierzchniach.
999,95 zł

Ilość:

 

Panele fotowoltaiczne EcoFlow 110W

Panele fotowoltaiczne EcoFlow o mocy 110W to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezależności energetycznej. Dzięki swojej mobilności i kompatybilności z serią stacji zasilania Delta oraz River, panele stanowią doskonałe uzupełnienie systemu. Bez dodatkowych kosztów generują czystą, odnawialną energię, a dzięki swojej niewielkiej wielkości i wysokiej efektywności, są idealne do użytku w każdych warunkach terenowych i w ogrodzie.

Panele fotowoltaiczne

Jeszcze bardziej efektywne

Wielowarstwowa konstrukcja paneli EcoFlow zapewnia bezpieczeństwo i efektywność działania. Wierzchnia powłoka odporna jest na wodę i kurz, a przezroczysta warstwa z materiału EVA dodaje panelom elastyczności i poprawia ogólne bezpieczeństwo użytkowania. Monokrystaliczna struktura paneli gwarantuje wydajność na poziomie 19%-20%. Dodatkową ochronę przed uszkodzeniami i wilgocią zapewnia wzmocnione włókno szklane oraz ostatnia, wodoodporna powłoka.

Panele fotowoltaiczne

Technologia i wydajność

Nowa technologia podziału ogniw fotowoltaicznych zwiększa możliwości eksploatacyjne paneli, dzięki czemu generują one do 20% więcej energii przy takim samym rozmiarze. Możesz jednocześnie używać stacji EcoFlow jako źródła zasilania oraz ładować ją za pomocą paneli, które nieprzerwanie będą dostarczać nowej energii.

Panele fotowoltaiczne

Więcej energii dla Ciebie

Aby uzyskać jeszcze więcej energii, panele można połączyć, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne ładowanie stacji EcoFlow. Panele wyposażone są w kabel MC4 o długości 1 m, dzięki któremu możesz łączyć je w serie. Trzy panele 110W wystarczą, aby szybko naładować mobilną stację Delta 1300, a dwa panele wystarczą do naładowania stacji River 370.

Panele fotowoltaiczne

Wygodny transport i użytkowanie

Panele są bardzo wygodne w transporcie i użytkowaniu. Bezpiecznie przetransportujesz je w dedykowanych torbach, które mogą również służyć jako rozkładana podpórka. Możesz łatwo ustawiać panele w zakresie od 0° do 180° w zależności od tego, jak chcesz je ustawić względem Słońca.

Panele fotowoltaiczne

Korzystaj gdzie chcesz

Dzięki kablowi MC4-XT60 o długości 2,5 m, panele można ustawić w pełnym słońcu, a mobilną stację zasilania w miejscu dogodnym dla Ciebie. Panele można zamontować na gładkich powierzchniach, takich jak okna czy dach samochodu, za pomocą przyssawek.

Panele fotowoltaiczne

Zestaw zawiera:

● Panel fotowoltaiczny
● Kabel

Specyfikacja
Producent:
EcoFlow
Model:
1ECO1000-02
Kolor:
Czarny
Kod produktu:
1ECO1000-02
Moc :
110 W (+/- 5 W)
Rodzaj ogniw:
Monokrystaliczne
Napięcie:
21,7 V (Vmp 18,5 V)
Porty:
Port MC4 do USB-C: maks. 24 V, do maks. 6 A, Port MC4 do XT60: maks. 80 V, do maks. 10 A
Inne:
Efektywność 20-21%
Wymiary:
Rozłożony: 158 x 51,4 x 2,0 cm, Złożony: 59 x 51,4 x 2,0 cm
Waga:
4 kg
Prąd zwarciowy:
6,3 A (Imp 6,0 A)
Gwarancja:
24 miesiące
Opinie i pytania klientów
Wyraź swoją opinię
star-empty star-empty star-empty star-empty star-empty

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Oceń go jako pierwszy.

Aby dodać opinię musisz być zalogowany oraz posiadać zakupiony produkt.

Średnia ocen
Wyraź swoją opinię

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Oceń go jako pierwszy.

Aby dodać opinię musisz być zalogowany oraz posiadać zakupiony produkt.

×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Najczęściej zadawane pytania
Do czego służy magazyn energii?
Zobacz
Magazyn energii można porównać do potężnej baterii dla całego domu, która gromadzi energię elektryczną produkowaną z fotowoltaiki, gdy jest jej za dużo i oddaje wtedy, gdy tego potrzebujemy.
Statusu reklamacji i zwrotu
Zobacz
O realizacji reklamacji lub zwrotów informujemy naszych Klientów do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki, dlatego prosimy o cierpliwość. Jeśli chcą Państwo sprawdzić na jakim etapie jest Państwa sprawa to uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na [email protected]. W wiadomości prosimy podać numer listu przewozowego odesłanej przesyłki.