gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Matryca Innolux N125HCE-GN1 do laptopów 12.5 cala, 1920x1080 FHD, eDP 30 pin (na środku), matowa

Innolux
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w wtorek, 24.09 Więcej
Gwarancja satysfakcji - darmowy zwrot, aż do 30 dni
  • Fabrycznie nowa, oryginalna matryca Innolux N125HCE-GN1 z matowym ekranem. Matryca łączy się z laptopem za pomocą popularnego gniazda eDP 30 pin.
  • Matryca działa w rozdzielczości 1920 x 1080 FHD (Full High Definition), co pozwala na doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. Jej przekątna to 12.5 cala
  • Matryca pracuje w standardzie 262K, czyli oferuje pełną paletę barw dostępną dla ludzkiego oka. Podświetlana jest nowoczesną metodą WLED, co zapewnia większy komfort użytkowania i redukuje uczucie zmęczonych oczu.
  • Matryca działa w technologi TN, zapewniającą szybki czas reakcji, a także brak efektu smużenia. Jest to szczególnie ważne podczas gier oraz dynamicznych scen filmowych.
Ilość:
Cena:
287,95 zł
229,95 zł
 
  • Matryca Innolux N125HCE-GN1 do laptopów 12.5 cala, 1920x1080 FHD, eDP 30 pin (na środku), matowa
  • 287,95 zł
    229,95 zł

Przywróć pełną sprawność ekranu!

Matryca, nazywana też ekranem czy wyświetlaczem, to kluczowy element budowy laptopa. Od jej działania zależy cały komfort pracy na urządzeniu. Z czasem, obraz wyświetlany na matrycy traci na jakości, na ekranie tworzą się plamy i przebarwienia. Często zdarzają się również pęknięcia spowodowane przez uderzenie czy upadek z wysokości.
Aby odzyskać pełną jakość należy wymienić matrycę na nową. Fabrycznie nowa matryca Innolux, to matryca oryginalna. Dokładnie takie same matryce są montowane w nowych laptopach podczas procesu produkcji. Dzięki temu możesz być spokojny o właściwe dopasowanie i zgodność elektroniki.

Matryca Innolux

Prawidłowy wybór matrycy

Przy doborze matrycy, najważniejszymi cechami którymi trzeba się kierować to: rozmiar rozdzielczość oraz rodzaj wtyku. Są to trzy niezbędne elementy, które muszą być identycznie dopasowane i zgodne z aktualnym stanem. Matryca Innolux posiada najpopularniejszy rozmiar 12.5 cala oraz rozdzielczość FHD (1920 x 1080). Za połączenie z komputerem odpowiada nowoczesne gniazdo eDP 30 pin. Przy odpowiednim dobraniu parametrów, matryca po wyjęciu jest natychmiast gotowa do montażu.

Matryca Innolux

W trosce o Twój wzrok

Matryce Innolux pracują w standardzie 262K, czyli wyświetlają pełną paletę barw widzialną dla ludzkiego oka. Nie umknie Ci żaden szczegół! W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, matryca podświetlana jest za pomocą nowoczesnej technologii WLED (White LED). Zastosowanie najnowszych rozwiązań pozwala na redukcję uczucia zmęczonych oczu, nawet po długotrwałym użytkowaniu laptopa.

Multimedia w najwyższej jakości

Technologia obrazu wyświetlanego na fabrycznie nowej matrycy Innolux to TN. Jej niebywałą zaletą jest krótki czas reakcji przy jednoczesnym braku efektu smużenia. W praktyce przekłada się to na doskonałe wyświetlanie dynamicznych scen filmowych, co zapewnia komfort podczas seansów. Krótki czas reakcji to również świetna informacja dla graczy, którym nie umknie nic podczas wiru rozgrywki. Matryca posiada matowe pokrycie ekranu, niosące ze sobą intensywnie nasycone kolory, dobrze oddaną czerń oraz właściwy kontrast, szczególnie ważny podczas oglądania filmów i grania w gry.

Matryca Innolux

UPEWNIJ SIĘ PRZED ZAKUPEM!

Matryca kompatybilna jest z następującymi modelami laptopów, w przypadku gdy fabrycznie została w nich zamontowana matryca o rozdzielczości 1920 x 1080px, ze złączem eDP 30 pin oraz podświetleniem LED.

Znajdź swój model wciskając CTRL + F i wpisując nazwę modelu

Lenovo ThinkPad A275, A285, Yoga 260, A285 R5, X260, X270, X280

Kompatybilne modele matryc: 00HN883, 00HN884, 00NY418, 00NY682, 01YN106, 02DL820, B125HAN02.2, N125HCE-GN1, N125HCE-GN1 Rev.C2, SD10K93456

Nie znalazłeś swojego modelu na liście? Skontaktuj się z nami!

Opinie i pytania klientów
Średnia ocen
star star star star star

(0 opinii)

0.0
/ 5
×

Dziękujemy za dodanie opinii,
wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.

zamknij
Twoja ocena

Dodaj opinię

Specyfikacja
Stan
Fabrycznie nowa
Możliwość zwrotu
Do 30 dni
Kod produktu
MAT08
Wymiary
28,3 x 17.9 x 0.25 cm
Producent
Innolux
Gwarancja
24 miesiące
Rozdzielczość (piksele)
1920 x 1080
Typ matrycy
TN
Rodzaj podświetlenia
LED
Przekątna ( w calach )
12.5
Rodzaj złącza
30 pin
Powłoka matrycy
matowa
Najczęściej zadawane pytania
Czy matryce które posiadamy w naszej ofercie są nowe?
Zobacz
Matryce, które posiadamy w naszej ofercie są oryginalne i fabrycznie nowe.  Produkowane przez firmy Innolux i BOE, które zaopatrują nowe laptopy w swoje produkty.
Jak sprawdzić model matrycy?
Zobacz
Model matrycy znajduje się na jej odwrocie. Można sprawdzić go też za pomocą programu:  https://www.hwinfo.com Gdy mamy dokładny model matrycy, wtedy wchodzimy na https:// www.panelook.com i w łatwy sposób sprawdzamy wszystkie parametry matrycy.
Jak dobrać matrycę?
Zobacz
przekątna ekranu - przekątna najczęściej wypisana jest na naklejce komputera, na pudełku, a w ostateczności można po prostu samemu ją wyznaczyć.

rozdzielczość ekranu - Musi być dokładnie taka sama jaka jest aktualnie. Nie można zmienić rozdzielczości matrycy na większą lub mniejszą. Jak ją odczytać? Najprościej gdy laptop działa użyć strony: http://www.whatismyscreenresolution.com

wtyk połączeniowy - Trzecim obowiązkowym parametrem jest wtyk. Wtyk można sprawdzić w specyfikacji matrycy (gdy znamy jej model) na stronie https://panelook.com Wymontowując matrycę, sprawdzając wygląd i umiejscowienie wtyku.
Sposoby dostawy