gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Automatyczna Ładowarka, Prostownik Green Cell do akumulatorów 6V / 12V (4A) z funkcją inteligentnej diagnostyki

Green Cell
Towar dostępny.
Zamów teraz aby otrzymać w środa, 21.11 więcej
Gwarancja satysfakcji - zwrot, aż do 30 dni
  • Ładowarka Green Cell z funkcją diagnostyki - analiza stanu technicznego akumulatora i automatyczny dobór odpowiednich parametrów ładowania
  • Szeroka kompatybilność - ładowarka przeznaczona do zasilania akumulatorów m.in. skuterów, motorów, quadów, samochodów, ciężarówek o napięciu 6V / 12V
  • Efektywność, bezpieczeństwo - do 4x szybsze ładowanie od tradycyjnej ładowarki, wykrywanie odwrotnej polaryzacji oraz ochrona przed przeładowaniem akumulatora
  • Obudowa w pełni odporna na pył i zachlapania (IP65)
Ilość:
Cena:
174,95 zł
139,95 zł
lub zamów telefonicznie

Ładowarka do akumulatorów
z funkcją inteligentnej diagnostyki

logo.jpg
logo.jpg
Responsive image
Responsive image

Inteligentna diagnostyka
Dokładna analiza stanu akumulatora

Responsive image

Dla akumulatorów 6V / 12V
Automatyczny dobór odpowiedniego napięcia

Responsive image

Tryb ColdAGM
Efektywne ładowanie poniżej 0°C

Responsive image

Przemyślana konstrukcja
Odporność na pył i zachlapania

Responsive image

Funkcja Recovery
Nowe życie dla całkowicie
rozładowanych akumulatorów

Responsive image

Maksymalna wydajność
Szybkie ładowanie o natężeniu 4A

Ładowarka Green Cell ACAGM07 jest kompaktową, automatyczną ładowarką przeznaczoną do zasilania akumulatorów o napięciu 6V oraz 12V różnego typu - Wet, Gel, MF, EFB, AGM oraz LiFePO₄. Z jej pomocą sprawnie naładujesz akumulator w skuterze, quadzie, samochodzie lub ciężarówce.

Mnogość trybów pracy pozwala na dokładną diagnostykę stanu akumulatora, jego regenerację, podtrzymywanie naładowania oraz przede wszystkim szybkie ładowanie dzięki uzyskanym parametrom. Ponadto zastosowane zabezpieczenia pozwalają na wykrycie odwrotnego podłączenia klem oraz zapobiegają przeładowaniu akumulatora pozostawionego do ładowania na dłuższy czas.

Responsive image

Ładowanie stało się jeszcze bardziej inteligentne


Wiemy, że każdy akumulator wymaga indywidualnego podejścia w zależności od jego parametrów oraz aktualnego stanu technicznego. Stworzyliśmy produkt, który zamieni zwykłe ładowanie w dokładnie przemyślany proces.

Inteligentna diagnostyka - umożliwia analizę stanu akumulatora w celu dobrania odpowiedniego trybu ładowania dla maksymalnej efektywności i bezpieczeństwa. Wykrywa również czy akumulator jest uszkodzony i wyświetla odpowiedni komunikat.

Funkcja Recovery - dedykowany dla akumulatorów głęboko rozładowanych. Podając napięcie o niskiej wartości na początku procesu ładowania pobudza go do prawidłowej pracy.

ColdAGM - tryb ten pozwala na efektywne ładowanie akumulatora poniżej 0°C poprzez podanie wyższego napięcia.

Responsive image

Nie trać czasu


Ładowarka Green Cell charakteryzuje się wysoką mocą ładowania - uzyskane parametry pozwalają nawet do 4x szybciej naładować akumulator niż tradycyjna ładowarka.

Responsive image
Responsive image

Przemyślana konstrukcja


Wiemy, że ładowanie akumulatorów nie zawsze odbywa się w sterylnych warunkach, dlatego zadbaliśmy, aby urządzenie sprostało każdym napotkanym wyzwaniom. Obudowa spełniająca normę IP65 w pełni chroni elektronikę przed pyłem oraz zachlapaniami.

Responsive image

„One to charge them all”


Większość ładowarek na rynku pozwala na zasilanie tylko akumulatorów jednego rodzaju i o określonym napięciu. Często zatem zachodzi potrzeba posiadania kilku. My udowadniamy, że wystarczy wyłącznie jedna. Z ładowarką Green Cell sprawnie naładujesz każdy akumulator w skuterze, motocyklu, quadzie, samochodzie, łodzi, kamperze, a nawet ciężarówce - aż do 120Ah pojemności.

Responsive image

Oszczędność i ochrona środowiska


Akumulatory, które nie są użytkowane regularnie ulegają stopniowo głębokiemu rozładowaniu, co skutkuje bezpowrotną utratą pojemności, a nawet trwałym uszkodzeniem na skutek korozji. Ładowarka wyposażona jest w funkcję podtrzymywania pełnego naładowania akumulatora wydłużając jego żywotność nawet 10-krotnie.

Responsive image
Moc 48W
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Tak
Zabezpieczenie przed zwarciem Tak
Wykrywanie odwrotnej polaryzacji Tak
Kolor Czarny
Gwarancja 12 miesięcy
Możliwość zwrotu Do 30 dni
Producent Green Cell
Wymiary 211.3 x 84.4 x 49 mm
Typ obudowy Ochrona IP65
Prąd wejściowy 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A
Prąd wyjściowy 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A
W zestawie Ładowarka (z klemami), instrukcja obsługi
Kod produktu ACAGM07
Maciuś

2018-11-09

Kupiłem na miejscu w Krakowie, bo miałem pilną potrzebę - padł akumulator w aucie. Nie zawiodłem się. Naładowałem akumulator do samochodu, a teraz ładuje się do skutera :)

Dodaj opinie

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* Wymagane pole