Majówkowe Promocje

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Systemy Digital Signage są nowoczesnym, a przede wszystkim prestiżowym rozwiązaniem reklamowym, pozwalającym na emisję treści zgodnie z wymogiem klienta, miejscem oraz czasem. Obecnie reklama poza przekazaniem samej treści, jest także doskonałą platformą komunikacji pomiędzy nadawcą (reklamodawcą), a jego odbiorcą (klientem).

Najnowocześniejsza obecnie forma marketingu jaką jest Digital Signage wymaga nie tylko dobrego pomysłu, ale także odpowiedniej metody jego prezentacji! Zwykły plakat czy baner już nie wystarcza, obecnie klienci są bardzo wymagający w prezentacji swoich marek jak i w odbiorze samego przekazu.

Biorąc pod uwagę, że Digital Signage jest obecnie najszybciej rozwijającym się działem rynku reklamy, a szczególnie tej zewnętrznej, przedstawiamy najlepsze obecnie dostępne urządzenia wykorzystywane do tego typu platformy. Jest to obecnie najlepsza alternatywa dla reklam takich jak bilboardy, stojaki, plakaty czy banery.

Na system Digital Signage składają się następujące elementy:

• Nośniki – ekrany LED, telewizory, rzutniki, innego rodazju wyświetlacze.
• Źródła sygnału - odtwarzacze, serwery wraz z systemami dystrybucji, TV Boxy (Minix).
• Oprogramowanie (software) do zarządzania, aktualizacji oraz edycji treści.
• Content – przekazywana treść.

Treść ją przekazują nośniki Digital Signage jest różnorodna: w zależności od potrzeb klienta cyfrowy nośnik może wyświetlać prostą informację tekstową (interaktywny plakat), logotypy, banery, statyczne pliki graficzne, animacje, filmy, aż po audycje TV czy serwisy internetowe. Możliwości takich urządzeń w połączeniu z branżą reklamową jest prawie nieograniczony.

Zalety Digital Signage:

• Wysoka skuteczność przekazu.
• Atrakcyjny sposób prezentowanych informacji (np. filmy, prezentacje multimedialne, interaktywne grafiki).
• Wzrost poziomu sprzedaży oraz większa świadomości prezentowanej marki.
• Możliwość szybkiej aktualizacji przekazu – zdalny dostęp do wielu urządzeń jednocześnie z jednego punktu.
• Oszczędność kosztów. Nie ponosi się dodatkowych kosztów związanych np.ze zmianami prezentowanej reklamy.

Zastosowanie rozwiązań Digital Signage jest wskazane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przekazywania aktualnej i dynamicznie zmieniającej się informacji. Najczęściej systemy cyfrowej komunikacji z klientem wykorzystuje się w:

• Sklepach, centrach handlowych (aktualne cenniki, promocje, informacje).
• Punktach usługowych, instytucjach, urzędach, stacjach benzynowych.
• Lotniskach, dworcach, szpitalach, przychodniach.
• Hotelach, restauracjach, pubach.
• Muzeach, salach wystawowych.
• Bankach i innych instytucjach finansowych.
• Oraz w wielu innych miejscach.

Urządzenia typu Minix w połączeniu z ekranami dotykowymi mogą prezentować także treści interaktywne, dzięki czemu jeszcze bardziej przyciągają uwagę.

Digital Signage otwiera przed reklamodawcami nieograniczone możliwości.

Jeśli jesteś firmą zajmującą się Digital Signage lub jesteś zainteresowany jej wprowadzeniem to przedstawiamy Państwu naszą propozycję na urządzenia multimedialne Android Box marki Minix. Są to urządzenia, które bardzo szybko wypierają z rynku prezentacji oraz reklam zewnętrznych laptopy, serwery oraz inne nośniki. Ze względu na nasze doświadczenie i współpracę z firmami zajmującymi się reklamą zewnętrzną jesteśmy przekonani, że urządzenia typu Android Box marki Minix - której jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem na polskim rynku, świetnie nadają się do realizacji zadań związanych z reklamą zewnętrzna.

 

Urządzenia te są przede wszystkim profesjonalnie wykonane oraz charakteryzujące się innowacyjnością. Minixy bardzo dobrze nadają się do zamieszczania na nich prezentacji multimedialnych z elementów wideo, audio, grafik statycznych, tekstu, stron www oraz elementów streamingu. Urządzenia te łączą wysoką funkcjonalność z łatwością obsługi - także zdalnej.

Nasze urządzenia zostały poddane wielu testom na stabilność oraz wydajność. Bez problemu mogą obsługiwać pliki wymagające dużej wydajności bez przerw – kilka tygodni ciągłej pracy pod dużym obciążeniem to dla tych urządzeń żadne wyzwanie.

Każdy z modeli charakteryzuje się inną specyfikacją, dzięki czemu każda firma chcąca wprowadzić ten rodzaj reklamy znajdzie coś dla siebie.

Posiadamy urządzenia pozwalające osiągać rozdzielczości 4K i FullHD oraz posiadające 4- czy nawet 8- rdzeniowe karty graficzne. Urządzenia te, są bezgłośne oraz bardzo małe. Bez problemu mogą być montowane nawet na tylnej obudowie nośników np. monitorów czy ekranów LED.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na urządzenia MINIX

Możemy zrezalizować zamówienia nawet dla największych projektów!

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu

z naszym przedstawicielem działu urządzeń do Digital Signage:

 

 Kontakt:

signage@swiatbaterii.pl

791-117-671