Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Haier (1)

Baterie do laptopów Haier

W Świecie Baterii szybko znajdziecie wiele modeli zastępczych do wysłużonych już baterii laptopów Haier. Posługując się filtrami znajdującymi się z lewej strony i wpisując model swojego laptopa będziecie w stanie bardzo szybko zawęzić listę wyników i dobrać odpowiedni produkt, dopasowany do indywidualnych, technicznych potrzeb waszego sprzętu. Zalecamy najpierw zapoznać się z wszystkimi istotnymi informacjami znajdującymi się na tabliczce znamionowej, na spodniej części używanej baterii (należy ją wyjąć z laptopa). Będą tam informacje o indywidualnym kodzie baterii, napięciu oraz pojemności (wyrażonej w mAh lub Wh). Dzięki tym informacjom skuteczniej dopasuje się baterię nie tylko do potrzeb laptopa, ale również swoich indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy również do przeczytania naszego krótkiego poradnika „Jak dobrać baterię do laptopa”, który z pewnością okaże się pomocny.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać baterię do laptopa?

Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa


1. Model Urządzenia
Model laptopa najczęściej znajduje się na spodzie urządzenia. Proszę odczytaj go i wpisz w wyszukiwarce sklepu.
np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

2. Kod Baterii
Kod baterii znajduje się na wewnętrznej stronie akumulatora, jest podany bezpośrednio na niej. Odczytaj kod i wpisz go w wyszukiwarce sklepu.
np. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

Zachęcamy również do zapoznania się z poradnikiem na naszym blogu:

https://blog.swiatbaterii.pl/jak-dobrac-baterie-do-laptopa


Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa 1. Model...

Podłączony nie ładuje, co zrobić?

Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak nastąpił, w poniższym linku znajdą Państwo wskazówki, jak temu zaradzić:

„Podłączony – nie ładuje”- komunikat w systemie Windows


Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak...

Jak przedłużyć żywotność baterii w laptopie?

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:

  1.        Należy unikać krótkich cykli ładowania, ponieważ Akumulator w naszym urządzeniu posiada określoną przez producenta ilość cykli ładowania.

  2.        Używaj baterii. Nasz akumulator został zaprojektowany po to, by z niego korzystać. Nieustanne wyjmowanie go z urządzenia nie wpłynie korzystnie na jego kondycję.

  3.        Nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania. Współcześnie produkowane baterie litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe są niezwykle wrażliwe na całkowite rozładowanie. Wielokrotne powtórzenie takiej sytuacji może                 doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia akumulatora.

  4.        Dbaj o temperaturę pracy. Temperatura jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na żywotność naszego akumulatora. W celu zapewnienia optymalnych jej wartości, należy okresowo czyścić system                                 odprowadzania ciepła w laptopie (przy pomocy sprężonego powietrza lub kompresora), a także wystrzegać się użytkowania sprzętu na miękkich powierzchniach (mogących zasłonić otwory chłodzenia).

  5.        Pozwól baterii na odpoczynek. Jeżeli planujemy dłuższą przerwę od korzystania z laptopa, warto wyjąć z niego baterię i umieścić w suchym, chłodnym miejscu. Warto uprzednio naładować go do poziomu ok 50%, by uniknąć             całkowitego rozładowania. 

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:        Należy unikać krótkich cykli ładowania,...

Czy bateria o napięciu 11,1V będzie odpowiednia jeśli wcześniejsza bateria występowała w napięciu 14,4V?

Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem laptopa. Jeśli dobieramy nową baterię do swojego laptopa to należy zwrócić uwagę w jakim napięciu występowała bateria fabryczna. Informację tę znajdziemy bezpośrednio na baterii.


Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem...
Bateria Green Cell SQU-1303 SQU-1309 do Laptopów Haier 7G X3P, Hasee K480N Q480S UN43 UN45 UN47
Pojemność: 2200mAh
Napięcie: 14.4V / 14.8V
Producent ogniw: Green Cell
54,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Wysoka jakość baterii dla Twojego laptopa

Baterie do laptopów Haier to wydajność oraz jakość. Nawet jednak Haier nie jest w stanie w kółko opierać się próbie czasu oraz intensywnemu codziennemu eksploatowaniu laptopa. Wymiana baterii na nową pozwala zachować mobilność i poziom komfortu z użytkowania, do którego jest się przyzwyczajonym. Wysoka jakość wykonania baterii oraz wysokowydajne ogniwa sprawiają, że baterie do laptopów Haier szybko wpisują się w energetyczne potrzeby posiadanego sprzętu. Bateria z czasem się eksploatuje - im więcej cykli ładowania ma za sobą tym bardziej wysłużoną się staje. Wymiana tego komponentu jest znacznie ekonomiczniejsza niż silenie się na kupno całego nowego laptopa. Bateria do laptopów Haier będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia 12 - miesięczną gwarancję na baterie do laptopów Haier. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że zakupują najwyższą jakość, która będzie wydajnie działać przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant dopasowany do swoich potrzeb.