Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Hasee (1)

Baterie do laptopów Hasee

Świat Baterii wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników laptopów marki Hasee, którzy planują wymianę baterii na nową. Dzięki filtrom znajdującym się po lewej stronie i wpisaniu modelu posiadanego laptopa, bardzo szybko można zawęzić ilość kompatybilnych opcji. Przed wybraniem baterii zalecamy dokładne zapoznanie się z informacjami technicznymi, które można znaleźć na spodniej części baterii w laptopie. Po jej wyjęciu na tabliczce znamionowej widoczne będzie indywidualne oznakowanie baterii (jej kod), napięcie oraz pojemność (wyrażona w mAh lub Wh).. Gdyby przy wyborze pojawiły się jakieś problemy, zachęcamy do przeczytania krótkiego poradnika „Jak dobrać baterię do laptopa”.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać baterię do laptopa?

Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa


1. Model Urządzenia
Model laptopa najczęściej znajduje się na spodzie urządzenia. Proszę odczytaj go i wpisz w wyszukiwarce sklepu.
np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

2. Kod Baterii
Kod baterii znajduje się na wewnętrznej stronie akumulatora, jest podany bezpośrednio na niej. Odczytaj kod i wpisz go w wyszukiwarce sklepu.
np. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

Zachęcamy również do zapoznania się z poradnikiem na naszym blogu:

https://blog.swiatbaterii.pl/jak-dobrac-baterie-do-laptopa


Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa 1. Model...

Podłączony nie ładuje, co zrobić?

Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak nastąpił, w poniższym linku znajdą Państwo wskazówki, jak temu zaradzić:

„Podłączony – nie ładuje”- komunikat w systemie Windows


Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak...

Jak przedłużyć żywotność baterii w laptopie?

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:

  1.        Należy unikać krótkich cykli ładowania, ponieważ Akumulator w naszym urządzeniu posiada określoną przez producenta ilość cykli ładowania.

  2.        Używaj baterii. Nasz akumulator został zaprojektowany po to, by z niego korzystać. Nieustanne wyjmowanie go z urządzenia nie wpłynie korzystnie na jego kondycję.

  3.        Nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania. Współcześnie produkowane baterie litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe są niezwykle wrażliwe na całkowite rozładowanie. Wielokrotne powtórzenie takiej sytuacji może                 doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia akumulatora.

  4.        Dbaj o temperaturę pracy. Temperatura jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na żywotność naszego akumulatora. W celu zapewnienia optymalnych jej wartości, należy okresowo czyścić system                                 odprowadzania ciepła w laptopie (przy pomocy sprężonego powietrza lub kompresora), a także wystrzegać się użytkowania sprzętu na miękkich powierzchniach (mogących zasłonić otwory chłodzenia).

  5.        Pozwól baterii na odpoczynek. Jeżeli planujemy dłuższą przerwę od korzystania z laptopa, warto wyjąć z niego baterię i umieścić w suchym, chłodnym miejscu. Warto uprzednio naładować go do poziomu ok 50%, by uniknąć             całkowitego rozładowania. 

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:        Należy unikać krótkich cykli ładowania,...

Czy bateria o napięciu 11,1V będzie odpowiednia jeśli wcześniejsza bateria występowała w napięciu 14,4V?

Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem laptopa. Jeśli dobieramy nową baterię do swojego laptopa to należy zwrócić uwagę w jakim napięciu występowała bateria fabryczna. Informację tę znajdziemy bezpośrednio na baterii.


Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem...
Bateria Green Cell SQU-1303 SQU-1309 do Laptopów Haier 7G X3P, Hasee K480N Q480S UN43 UN45 UN47
Pojemność: 2200mAh
Napięcie: 14.4V / 14.8V
Producent ogniw: Green Cell
54,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Hasee to chiński producent sprzętu komputerowego, który istnieje na rynku od 1995 roku. Firma szybko wybiła się jakością swoich produktów i skutecznie konkuruje z innymi wielkimi brandami. Wysoka jakość wykonania laptopów oraz bardzo dobre osiągi sprawiają, że sprzęt od Hasee cieszy się stale rosnącą popularnością. Mimo swojego zaawansowania Hasee nie jest w stanie przeskoczyć eksploatowania się baterii. Im więcej cykli ładowania bateria przeszła tym jej docelowa pojemność zaczyna maleć. Z biegiem czasu laptop staje się mniej wydajniejszy energetycznie. Gdy po odpięciu od kabla zasilającego czas pracy zauważalnie się skraca, to sygnał, że warto zastanowić się nad wymianą baterii. Baterie to laptopów Hasee od Green Cell szybko tchną nowe energetyczne życie w sprzęt pozwalając powrócić do funkcjonalnej normalności oraz poziomu komfortu, do którego się przywykło. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia 12 - miesięczną gwarancję na wszystkie baterie do laptopów Hasee. Będą one dodatkiem, którego pozytywne skutki z wymiany da się szybko odczuć. Bateria do laptopa Hasee od Green Cell to inwestycja, która szybko się zwróci na wielu poziomach pozwalając użytkownikowi na większą mobilność oraz efektywność i bezpieczeństwo podczas pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.