Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Baterie do laptopów Medion

Baterie do laptopów Medion wcale nie muszą być trudnodostępne. Nasz sklep Świat Baterii przygotował bogatą ofertę nowych akumulatorów, które szybko zastąpią wysłużone baterie w różnych laptopach marki Medion. Dzięki filtrom znajdującym się po lewej stronie można szybko zawęzić liczbę opcji do tych najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika mając pewność, że będą one bezpieczne i kompatybilne z posiadanym sprzętem. Zalecamy wcześniejsze sprawdzenie wszystkich istotnych parametrów baterii – informacje te można znaleźć na jej spodniej części na tabliczce znamionowej (należy wcześniej wyjąć baterię z laptopa). Parametrami, na które trzeba zwrócić uwagę jest indywidualny kod baterii, napięcie oraz pojemność. Znając te dane można ograniczyć proces poszukiwania nowej baterii do laptopa Medion do niezbędnego minimum. W razie problemów lub niejasności zachęcamy do przeczytania naszego poradnika „Jak dobrać baterię do laptopa”.
Producent
Pojemność
Napięcie
Producent ogniw

Strefa pomocy

Jak dobrać baterię do laptopa?

Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa


1. Model Urządzenia
Model laptopa najczęściej znajduje się na spodzie urządzenia. Proszę odczytaj go i wpisz w wyszukiwarce sklepu.
np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

2. Kod Baterii
Kod baterii znajduje się na wewnętrznej stronie akumulatora, jest podany bezpośrednio na niej. Odczytaj kod i wpisz go w wyszukiwarce sklepu.
np. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

Zachęcamy również do zapoznania się z poradnikiem na naszym blogu:

https://blog.swiatbaterii.pl/jak-dobrac-baterie-do-laptopa


Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa 1. Model...

Podłączony nie ładuje, co zrobić?

Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak nastąpił, w poniższym linku znajdą Państwo wskazówki, jak temu zaradzić:

„Podłączony – nie ładuje”- komunikat w systemie Windows


Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak...

Jak przedłużyć żywotność baterii w laptopie?

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:

  1.        Należy unikać krótkich cykli ładowania, ponieważ Akumulator w naszym urządzeniu posiada określoną przez producenta ilość cykli ładowania.

  2.        Używaj baterii. Nasz akumulator został zaprojektowany po to, by z niego korzystać. Nieustanne wyjmowanie go z urządzenia nie wpłynie korzystnie na jego kondycję.

  3.        Nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania. Współcześnie produkowane baterie litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe są niezwykle wrażliwe na całkowite rozładowanie. Wielokrotne powtórzenie takiej sytuacji może                 doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia akumulatora.

  4.        Dbaj o temperaturę pracy. Temperatura jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na żywotność naszego akumulatora. W celu zapewnienia optymalnych jej wartości, należy okresowo czyścić system                                 odprowadzania ciepła w laptopie (przy pomocy sprężonego powietrza lub kompresora), a także wystrzegać się użytkowania sprzętu na miękkich powierzchniach (mogących zasłonić otwory chłodzenia).

  5.        Pozwól baterii na odpoczynek. Jeżeli planujemy dłuższą przerwę od korzystania z laptopa, warto wyjąć z niego baterię i umieścić w suchym, chłodnym miejscu. Warto uprzednio naładować go do poziomu ok 50%, by uniknąć             całkowitego rozładowania. 

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:        Należy unikać krótkich cykli ładowania,...

Czy bateria o napięciu 11,1V będzie odpowiednia jeśli wcześniejsza bateria występowała w napięciu 14,4V?

Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem laptopa. Jeśli dobieramy nową baterię do swojego laptopa to należy zwrócić uwagę w jakim napięciu występowała bateria fabryczna. Informację tę znajdziemy bezpośrednio na baterii.


Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem...
Bateria Green Cell BTP-D0BM BTP-DNBM BTP-DOBM do Medion Akoya E7218 P7624 P7812
star star star star star
(1)
Bateria Green Cell BTP-D8BM BTP-D9BM BTP-DCBM BTP-DDBM do Medion Akoya E6214 E6224 E6226 P6622 P6624 P6630
Bateria Green Cell BTP-D4BM BTP-D5BM do Medion Akoya E7211 E7212 E7214 E7216 P7611 P7612 P7614 P7618
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 14.4V / 14.8V
Producent ogniw: Green Cell
104,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 14.4V / 14.8V
Producent ogniw: Green Cell
139,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 14.4V / 14.8V
Producent ogniw: Green Cell
134,95 zł
1 - 3 z 3 produktów

Medion to niemiecka firma elektroniczna, której właścicielem jest Lenovo. Produkuje ona wysokiej jakości części oraz całe laptopy, które znajdują nabywców wśród wielotysięcznych rzesz odbiorców na całym świecie. Medion to zaawansowane laptopy, które efektywnie wpisują się w technologiczne potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów. Nawet jednak Medion nie jest w stanie opierać się stopniowej eksploatacji baterii. W miarę postępowania cykli ładowania bateria coraz bardziej się zużywa stając się mniej wydajną z każdym kolejnym ładowaniem. Po kilkunastu miesiącach da się zauważyć spadek energetycznej wydajności oraz utratę na mobilności - sprzęt by działać musi praktycznie cały czas znajdować się na kablu ładującym. Baterie do laptopów Medion od Green Cell są w stanie ten stan rzeczy szybko zmienić. Dzięki wysokiej jakości ogniwom oraz doskonałemu odwzorowaniu elektroniki, baterie szybko wpasowują się w fizyczne oraz energetyczne potrzeby sprzętu.

Inwestycja, która się zwraca

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na baterie do laptopów Medion. Będą one dodatkiem, który przyniesie szybki energetyczny przeskok zapewniając zastrzyk świeżej energii do pracy i rozrywki. Posiadany sprzęt odzyska też swoją mobilność, będąc w stanie obejść się bez kabla ładującego przez dłuższy czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej baterię dopasowaną do swoich potrzeb.