Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Inne (1)

Nasze baterie spełniają najwyższe przyjęte standardy produkcyjne. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością oraz odpornością na szkodliwe działanie różnych czynników oraz upływ czasu. Skutecznie będą się one opierać codziennej eksploatacji, w wyniku czego elektronarzędzie będzie służyć wydajnie i przez długi czas obejdzie się bez potrzeby ponownego ładowania. Baterie od Green Cell to szybki i niedrogi sposób na zaspokojenie energetycznych potrzeb posiadanego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie przygotowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wśród niej wariant baterii, który wpisze się w wasze indywidualne potrzeby zapewniając solidny zastrzyk energii.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
129,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Wysokiej jakości akumulatory do elektronarzędzi

Elektronarzędzia to powszechnie używane sprzęty przy różnorodnych pracach budowlano – remontowych. Ich prawidłowe działanie w dużej mierze uzależnione jest od sprawności baterii. Bez niej utrzymanie tempa prac oraz zachowanie należytej jakości wykonywanych zadań nie jest możliwe. Gdy bateria zaczyna zawodzić wykonywane prace tracą na intensywności, a sprzęt zaczyna spędzać coraz więcej czasu podłączonym do kabla ładującego. W efekcie sprawne wywiązanie się z zadań zaczyna być bardziej uciążliwe. Na szczęście w tej kategorii znajdziecie różne rodzaje baterii/akumulatorów do elektronarzędzi, które pozwolą zachować należytą sprawność waszych urządzeń i spokojnie kontynuować prowadzone prace.