Zostań w domu, zrób zakupy na www.swiatbaterii.pl

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Duże power banki

Producent
Ilość wyjść
Bestseller
Pojemność: 10000 mAh
Ilość wyjść: 1
124,95 zł
99,95 zł
343,95 zł
274,95 zł
Na stanie
Bestseller
124,95 zł
99,95 zł
Na stanie
1 - 2 z 2 produktów
Powerbank ma różne rozmiary. Małej oraz średniej wielkości wykorzystuje się przy doładowaniach telefonów, jednak na tym funkcja powerbanku się nie kończy. Określone modele są w stanie doładować laptop (np. w podróży), kilkukrotnie telefon lub nawet odpalić samochód, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Duże powerbanki o pojemności do 15600 mAh to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że zawsze starczy im energii na wszystko, a posiadany sprzęt nagle z powodu wyładowanej baterii nie odmówi posłuszeństwa. Duże powerbanki są znacznie większych rozmiarów niż tradycyjne modele smartphonowe - dodatkowe ogniwa muszą się w końcu gdzieś mieścić. Duży powerbank daje szerokie pole do manewru w zadbaniu o energetyczne potrzeby swojego sprzętu i nie tylko. Posiadają one funkcję quick charge, co pozwala na doładowanie np. telefonu w bardzo krótkim czasie (w pełni można naładować go kilkukrotnie). Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że sprzęt będzie skutecznie opierał się działaniu rozmaitych szkodliwych czynników oraz uszkodzeniom mechanicznym. W efekcie duży powerbank jest zakupem, który daje więcej możliwości oraz komfortu w codziennym obchodzeniu się z różnorodnym sprzętem. W tej kategorii znajduje się wyjątkowo ciekawe powerbanki firmy Xiaomi, których wyjątkową funkcją jest ładowanie laptopa do mocy nawet 45W. Niewątpliwie ciekawą opcją jest też power bank car jump starter, czyli model umożliwiający rozruch silnika. Ten powerbank sprzedawany jest oczywiście z pełnym zestawem akcesoriów, klemami i okablowaniem, a wszystko to w praktycznym etui. Duże 

powerbanki o pojemności powyżej 10 000 mah

pozwolą wielokrotnie naładować baterię telefonu, będą więc dobrym wyborem na dłuższe wyjazdy.

Dużo energii, dużo możliwości

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do rozbudowanej oferty na duże powerbanki o pojemności do 15600 mAh, które szybko wpiszą się w zakres potrzeb nowocześnie zorientowanych użytkowników. Duże powerbanki będą dodatkiem, którego wpływ pozytywnie się odczuje. Bycie uwiązanym przez kable oraz położenie najbliższego gniazdka stanie się problemem przeszłości. Wysoka jakość wykonania dużych powerbanków sprawia, że będą one wydajnie służyły przez długi czas po zakupie, dostarczając niezbędną energię zawsze, kiedy jest to potrzebne. Więcej możliwości równa się większemu komfortowi na co dzień. Sytuacje, że sprzęt nagle się całkowicie rozładuje nie będą już powodowały nerwowego zerkania co chwila na stan baterii. Duży powerbank to wielowymiarowa inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Szeroki wybór różnych opcji

W ofercie naszego sklepu Świat Baterii znajdziecie wysokowydajne powerbanki, którymi doładuje się telefon, laptop, a nawet uruchomi samochód. Szerokie spektrum możliwości jakie zapewnia duży powerbank daje wiele opcji do usprawnienia swojej codzienności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.