Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Einhell (2)

Akumulator do wkrętarki Einhell

W ofercie świata Baterii znajdziecie dedykowane zamienniki do elektronarzędzi Einhell marki Green Cell. Są to wysokowydajne baterie oraz akumulatory, które wytrwale znoszą codzienną ciężką eksploatację, zachowując swoje właściwości oraz funkcjonalność na długi czas po zakupie. W efekcie jest to inwestycja, która się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku i to na wielu poziomach. Green Cell to przyjazna środowisku jakość, która szybko wpisze się zarówno w wymagania sprzętu, jak i możliwości finansowe konsumenta. Baterie oraz akumulatory Green Cell skierowane na potrzeby elektro sprzętu Einhell to jakość, której można być pewnym i którą szybko się odczuje. Słabo działający, wysłużony lub niedomagający akumulator nie będzie sobie w stanie poradzić z nawałem pracy, w efekcie mogą pojawić się liczne przestoje, które skutecznie zdezorganizują założony harmonogram prac remontowych. Baterie do Einhell od Green Cell pozwolą zachować energetyczną sprawność wkrętarek na dłużej i efektywniej wywiązać się z założonych planów.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Bateria Akumulator (2Ah 18V) 45.113.13 4511313 do Einhell RT-CD 18/1 Li 4513265
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
139,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Sanyo
Typ: Li-lon
149,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Wkrętarka to narzędzie priorytetowe, bez którego dopięcie do końca różnorodnych prac remontowych jest niewykonalne. Próbowanie załatwić wszystko wiertarką często przynosi odwrotne do zamierzonych efekty, w rezultacie swoją ciężką pracę trzeba dublować. Gdy wkrętarka zaczyna niedomagać to sygnał żeby przyjrzeć się bliżej bateriom oraz akumulatorowi. Baterie Einhell charakteryzują się dużą wydajnością, a akumulatory tej marki skutecznie opierają się próbie czasu oraz skutkom intensywnej eksploatacji. Jednak mimo wysokiej jakości elementy te niezniszczalnymi nie są. Okazjonalna wymiana baterii oraz akumulatorów w posiadanym elektro sprzęcie Einhell pozwoli zachować go na odpowiednim poziomie funkcjonalności oraz sprawnie doprowadzić prowadzone prace do końca. Wkrętarka to narzędzie, które musi działać. Mocowanie się z wkręceniem nie jest receptą na jakościową pracę. Wymiana baterii oraz akumulatora pozwala na tchnięcie nowego energetycznego życia w posiadany sprzęt. Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz baterii oraz akumulatorów dedykowanych do wkrętarek Einhell, które szybko wpasują się w wymagania posiadanego sprzętu. Każdy produkt posiada 12-miesięczny okres gwarancji oraz 30 - dniowy czas na dokonanie zwrotu.

Green Cell dla Einhell, by sprzęt odżył

Akumulator to serce wkrętarki, jeśli ten element zacznie zawodzić to sprzęt staje się wybrakowany i nie może w pełni spełniać swoich funkcji. Baterie Green Cell dedykowane do sprzętów Einhell pomogą na powrót powrócić do funkcjonalnej “normalności”, będąc inwestycja, która będzie się zwracała przez długi czas. Nasza specjalnie wyselekcjonowana i ciągle poszerzana oferta, ma na celu zapewnienie naszym odbiorcom jedynie najlepszych rozwiązań, które doskonale łączą w sobie wydajność, trwałość oraz korzystną cenę. Zapraszamy do sprawdzenia, co Świat Baterii specjalnie dla was przygotował.