gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Ładowarka do tabletu Asus

Ze względu na swoją specyfikę, dedykowana ładowarka do tabletu to jedno z najczęściej wymienianych urządzeń elektronicznych. Korzystanie w terenie i wysokie narażenie na uszkodzenia mechaniczne powoduje, że wyjątkowo często zmuszeni jesteśmy do kupienia nowego zasilacza. Zasilacz do laptopa Green Cell to wysokiej klasy urządzenie idealnie dopasowane do tabletów i posiadające aż 2-letnią gwarancję.

Ładowarka Asus

Dedykowane ładowarki do tabletów Asus ze względu na ciągłe przemieszczanie się są narażone są na uszkodzenia. Często zdarza się, że zostaje uszkodzony kabel lub po prostu zasilacz do tabletu Asus zgubimy. Co w takim wypadku zrobić, jaki zasilacz kupić? Mamy do wyboru zakup oryginalnego od producenta Asus, jednak będzie on drogi. Innym wyjściem jest zakup dobrej jakości 

zasilacza dedykowanego do danego tabletu Asus

. Zasilacze marki Green Cell® zapewniają pełną zgodność z producentem i modelem danego tabletu, a parametry zasilania są identyczne z oryginalnym zasilaczem. Dzięki przemyślanej konstrukcji ładowarki Green Cell® zapewniają bezpieczną i stabilną pracę przez długie lata.
Napięcie: 15V
Natężenie: 1.2A
Moc : 18W
62,95 zł
49,95 zł
62,95 zł
49,95 zł
Na stanie
1 - 1 z 1 produktu