Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Microsoft (1)

Ładowarka do tabletu Microsoft Surface

Dedykowane ładowarki do tabletów Microsoft ze względu na ciągłe przemieszczanie się są narażone są na uszkodzenia. Często zdarza się, że zostaje uszkodzony kabel lub po prostu zasilacz do tabletu Microsoft zgubimy. Co w takim wypadku zrobić, jaki zasilacz kupić? Mamy do wyboru zakup oryginalnego od producenta Microsoft, jednak będzie on drogi. Innym wyjściem jest zakup dobrej jakości zasilacza dedykowanego do danego tabletu Microsoft. Zasilacze marki Green Cell® zapewniają pełną zgodność z producentem i modelem danego tabletu, a parametry zasilania są identyczne z oryginalnym zasilaczem. Dzięki przemyślanej konstrukcji ładowarki Green Cell® zapewniają bezpieczną i stabilną pracę przez długie lata.
Sortuj:
Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 12V 2.58A 36W do Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
star star star star empty-star
(5)
Napięcie: 12V
Natężenie: 2.58A
Moc : 36W
Rodzaj wtyku: płaski (magnetic)
69,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Ładowarka Microsoft

Ze względu na swoją specyfikę, dedykowana ładowarka do tabletu to jedno z najczęściej wymienianych urządzeń elektronicznych. Korzystanie w terenie i wysokie narażenie na uszkodzenia mechaniczne powoduje, że wyjątkowo często zmuszeni jesteśmy do kupienia nowego zasilacza. Zasilacz do laptopa Green Cell to wysokiej klasy urządzenie idealnie dopasowane do tabletów i posiadające aż 2-letnią gwarancję.

Dodaj energii Microsoft Surface

Dedykowana ładowarka do tabletu Microsoft Surface to dodatek, którego kupna pogratuluje sobie każdy nowoczesny posiadacz tego sprzętu. Prezentowane w naszej ofercie zasilacze są dopasowane do technologicznych potrzeb Microsoft Surface zapewniając posiadanemu sprzętowi wszystko czego potrzebuje. Dedykowana ładowarka do tabletu Microsoft Surface może służyć zarówno jako sprzęt główny, jak i dodatek zastępczy (rezerwowy) w przypadku, gdy pierwszy zostanie uszkodzony lub zgubiony. Bez ładowarki sprzęt nawet od najlepszego producenta nie będzie w stanie długo pociągnąć. Kupowanie niesprawdzonych no-nameowych dodatków mija się z celem i jest groźne dla samego sprzętu. Prezentowane ładowarki do tabletu Microsoft Surface szybko wpiszą się w unikalne wymagania sprzętu oraz użytkownika, zdejmując z jego barków sporo pobocznych problemów. Wszystkie ładowarki dostępne w naszej ofercie objęte są okresem gwarancyjnym i pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców i producentów. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają wysokiej jakości komponenty, które sprostają stawianym im wymaganiom. Będzie to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant dopasowany do waszych indywidualnych potrzeb oraz posiadanego budżetu.